Медива

  • 660
  • 3
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 7 020
Майчета,моля ви ако някоя има впечатления за доктор Антонова от поликлиника Медива в Люлин, да разкаже, детенцето ми е при нея и просто искам да чуя вашето мнение дали е добър специалист,тъй като аз не я познавам.

# 1
  • София
  • Мнения: 1 223
Аз съм с добри впечатления от д-р Антонова. Обръща ти внимание, подробно обяснява, абе вдъхва доверие жената. Проблема е в това, че миналата година почти не се появи, постоянно я заместваха различни доктори, една от тях отказа да ми бие ваксината която си бях купила (Имовакс-полио), оказа се, че не е чувала за нея  newsm78  После попаднах на един некадърник, три пъти за една седмица водих малкия, първоначално беше с лека температура и разстройство, втория път с 38 гр. и накрая ми направи ангина, ама по думите му нямало връзка с първоначалното ни посещение #2gunfire а ей така, изведнъж станало. Да не говорим, че тоя образ ми изписа витамини (на опаковката им подробно разяснено, че са за деца над 7 г. и преди състезания по колко да взимат  спортистите  #Crazy) , като му казах, че съм  взела на Сана, ми се развика, че то всички витамини са еднакви и нямало, видите ли, значение какво точно ще му давам, ама като съм имала излишни пари, да си ги давам, като ми е толкова акъла. За последно Митко се разболя преди около два месеца, вдигна мн. висока температура - 39.5, когато го заведох в Медива най-после случих на д-р Антонова. Прегледа го много подробно, каза какво да му давам и на следщия ден пак да ида. Е, понеже на другия ден нямахме вече температура, само и звъннах и тя с големи подробности ме разпитваше за други симптоми, преди да се съгласи да отложим посещението. Та в заключение мога да ти кажа, че според мен е добър педиатър, стига да не отсъства толкова често. Ще се радвам и други мами да споделят впечатления, на нас за 2г. това са ни разболявките  Laughing и дай-боже да не ми се налага да я търся за нещо по-различно от консултация...

# 2
  • Мнения: 46 489
daniabc, Антонова не беше в България за известно време, затова я заместваха различни лекари /бях на границата да се откажа от услугите на Медива/, но тя вече се върна и се надявам да не се налага да ходим при неин заместник  Peace 

# 3
  • София
  • Мнения: 1 223
Да и аз в последствие разбрах, че е била в Щатите. Първоначално си мислех, че няма да се върне в Медива, защото чух без да искам докато чакахме с ангината, как администраторката обясняваше на някой по тел., че имали сериозни проблеми с нея, била първосигнална (точно така се изрази). Явно не им мълчи, но при тази "организация" напълно я разбирам (още едина причина да ми е симпатична). Силно се надявам да са си оправили отношенията, защото ми допада и и имам доверие.

Общи условия

Активация на акаунт