bolki sled katetyr?

  • 655
  • 13
  •   1
Отговори
  • Мнения: 128
zdravejte
ve4e stanaha 2 meseca ot kakto sym rodila no tez bolki pri urinirane taka i ne minavat.Stava vypros za bolka v kraq na pikaneto kato se stisna -boli me samiq izhod na piko4niq kanal.Na nqkoj slu4valo li mu se e?Kazaha mi 4e moze da e zaradi tova 4e sa mi slagali katetyr i 4e moze da ima draskotina ili nqkakvo vyzpalenie na uretrata newsm78

# 1
  • Севлиево
  • Мнения: 1 666
Аз раждах секцио и също имах катетър, но болки не съм имала. Може би трябва да се консултираш с гинеколога си преди да е станала някоя инфекция.

# 2
  • Резерват "Северозапад"
  • Мнения: 2 366
Също бях с катетър и няколко дена след операцията вече нямах болки от него. Не ми се струва нормално два месеца след раждането още да те бали - отиди на специалист Peace

# 3
  • София
  • Мнения: 281
аз също раждах секцио - само първия ден след като ми го махнах чуствах някакво неприятно чуство като ходех до тоалетна, но не съм имала болки! консултирай се с лекар, според мен не е нормално.  Sad

# 4
  • Мнения: 1 181
и аз съм на мнение да отидеш на лекар. При мен имаше по-скоро парване накрая, но това беше до към 2-рата седмица.

# 5
  • Мнения: 7 803
нито парене нито болки нито друго някакво неудобство имах
и аз съм на мнение че ти трябва лекар

# 6
  • Мнения: 1 108
Също бях с катетър и няколко дена след операцията вече нямах болки от него. Не ми се струва нормално два месеца след раждането още да те бали - отиди на специалист Peace

И аз бях така.С това шега не бива.Бързо отивай на специалист

# 7
  • Мнения: 2 609
Както са ти казали вече всички,най-добре е да отидеш на лекар Thinking.
Аз също не съм имала такива оплаквания

# 8
  • Мнения: 8 505
Отиди на уролог.Най-вероятно става въпрос за възпаление (нерядко се получава при поставяне на катетър),но нека и специалист си каже мнението и да ти назначи лечение.

# 9
  • Мнения: 2 755
Може да е цистит, може и да е някоя инфекция. Консултирай се с лекар и пусни една стерилна урина за изследване.

# 10
  • Мнения: X
Вероятно е да имаш лека драскотина, инфекция или нещо подобно, трябва лекар да те види.
Иначе аз имах само лееек дискомфорт, но два-три дни след това всичко изчезна, но пък на мен ми го сложиха и после десет минути се обясняваха добре ли е сложен, не е ли, гледаха го, пробваха го, абе...

# 11
  • София
  • Мнения: 938
На мен пък ми го бяха сложили накриво и така ме болеше, че не усетих болка от секциото. През цялото време мрънках да ми го махнат и когато ми обясниха, че като мога да ставам ще ми го махнат, на 8-мия час скочих да им покажа, че мога. Благодарение на това 2 дни след секциото припках като кобилка, ама и пиках като такава, накриво  Mr. Green Болеше ме 1 седмица след това.
Два месеца са много, отиди да те види уролог.

# 12
  • Мнения: 1 680
Imah podobni bolki desetina dni.

# 13
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Аз раждах секцио и също имах катетър, но болки не съм имала. Може би трябва да се консултираш с гинеколога си преди да е станала някоя инфекция.

И при мен беше същото

Общи условия

Активация на акаунт