Кога изкараха кучешките зъби на децата ви?

  • 18 568
  • 25
  •   1
Отговори
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Това е въпроса. Simple Smile
Имам разни съмнения относно кучешките на Алекс,смятам че са започнали да никнат Confused Има само три пробили кътника,четвъртия я мъчи доста време,но все още никакъв го няма Sad. Не й ли е рано за кучешки? Кога по принцип избиват,знам че са последни,но горе-долу в кой месец е нормално да се появат?

# 1
  • Мнения: 6 472
На 10 мсеца ни поникна първият зъб, на 12 месеца имахме целият набор Grinning

# 2
  • на село
  • Мнения: 3 890
На  Ради кучешките и избиха преди кътниците, после започнаха кътните и сега ни остават последните  кътници да излязат.
И аз бях чувала че кучешките излизали след кътниците, но при нас не беше така.

# 3
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Значи май ще се окажа права.
Горко ни и на двете.Много трудно и болезнено й избиват всички зъби.Само мрънка и плаче,а нищо не й помага.

# 4
  • Севлиево
  • Мнения: 1 666
На Деси кучешките избиха преди месец. Вече е с 16 зъбчета.

# 5
  • на село
  • Мнения: 3 890
Значи май ще се окажа права.
Горко ни и на двете.Много трудно и болезнено й избиват всички зъби.Само мрънка и плаче,а нищо не й помага.
То не, че е успокоение, ама и ние сме така и вечер е неспокойна - проплаква и сега пак си бърка с ръка в устата и навира пръста чак навътре и си мисля, че вече ни мъчат и последните зъби.
Да излязат вече всичките и да си починем и ние, и децата, че голям зор си е.

# 6
  • Sofia
  • Мнения: 1 434
На Вики му избиха горните кучешки към 1 г. и 5 м., а долните сега пробиват и пак не яде и спи неспокойно. Това са най- трудно пробилите ни зъби, досега даже не се забелязваше растежа.

# 7
  • Мнения: 603
Вече си имаме кучешки зъби. Май започнаха да избиват към 1 г. и 2 м. Снабдили сме се с почти пълен комплект.Laughing Дори незнам точната бройка Embarassed Laughing

# 8
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Колко е пълния комплект зъбки?До 2 годишна възраст колко трябва да са й зъбите? Племенницата ми е на 2 год. и 4 месеца и има 16 зъба-първите 8 зъба,4 кътника и 4 кучешки.

# 9
  • София
  • Мнения: 1 621
На моята дъщеря кучешките зъбки поникнаха на 1г и 6 м. Най - голям зор беше при техния растеж. ooooh! Скоро ще стане на 2 г и засега има общо 16 зъба. Сега чакаме последните 4 кътника. Laughing

# 10
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
На моята дъщеря кучешките зъбки поникнаха на 1г и 6 м. Най - голям зор беше при техния растеж. ooooh! Скоро ще стане на 2 г и засега има общо 16 зъба. Сега чакаме последните 4 кътника. Laughing

Значи общо са 20,така ли?

# 11
  • Мнения: 1 645
На 1 и 4 м. изби първият кътник,а един месец след това и първият кучешки зъб - за сега са 3 бр.,4 още не е избил

# 12
  • Мнения: 2 763
На мен първите зъби са ми били долните два кучешки. Като гледам май и на сина ми първо те ще никнат.

# 13
  • Варна
  • Мнения: 4 969
на 10 месеца избиха кучешките.До годината всичко ни беше в устата

# 14
  • Мнения: 46 488
На 10 месеца напипах първия кучешки, но кога е избил само той си знае  Laughing
Но вече не ми дава да й бъркам в устата, хапе веднага, щом усети, че ще броя  Confused

Общи условия

Активация на акаунт