На моето дете

  • 1 015
  • 15
  •   1
Отговори
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
"откраднах" го от клюкито....zа вси4ки вас     bouquet  bouquet  bouquet
 

                                        На моето дете

Тази сутрин ще се усмихна, когато видя лицето ти и ще се смея, за да не заплача.
Тази сутрин ще те оставя да си избереш какво и искаш да облечеш, ще се усмихна и ще ти кажа колко прекрасно изглеждаш така.
Тази сутрин ще зарежа прането, ще те взема и ще те заведа в парка да играем заедно.
Тази сутрин ще оставя чиниите в мивката и ще седна до теб да ме научиш как се реди този пъзел.

Днес след обяд ще изключа телефона и компютъра, ще отида с теб в задния двор и ще се правим сапунени балони.
Днес след обяд няма да крещя, дори няма да повиша тон, когато ти се размрънкаш и захленчиш за сладолед, когато мине количката на сладоледажията, а ще ти купя сладолед.
Днес след обядняма да се тревожа какъв ще станеш, когато пораснеш или да се опитвам да отгатна какво решение да взема, за да не бъдеш наранен.
Днес след обяд ще те оставя да ми помагаш в правенето на сладкишите и няма да те спирам, докато се опитваш да ги приготвиш.
Днес след обяд ще отидем в МакДоналдс и ще си купим две детски менюта, така че да си имаш две играчки.

Тази вечер ще те държа в прегръдките си ще ти разкажа историята за твоето раждане и затова колко много те обичам.
Тази вечер ще те оставя да се намокриш в банята и няма да се ядосам.
Тази вечер ще ти позволя да останеш по-късно и ще седим на верандата да броим звездите.
Тази вечер ще те притисна до себе си за дълги часове и ще изпусна любимите си телевизионни програми
Тази вечер, когато прекарвам пръсти през косицата ти докато се молиш, просто ще бъда благодарна на Бога, че ми е дал най-великия подарък, който някога е даван.

Ще се замисля за майките и бащите, които търсят изчезналите си деца, майките и бащите, които стоят до гроба на детето си, вместо до неговото легло, и за майките и бащите, които седят в болничните стаи, гледайки как детенцето им страда, и които крещят, защото не могат да направят нищо в безсилието си.

И когато те целуна за лека нощ, ще те гушна по-силно и по-дълго., Тогава ще благодаря на Бога за теб и ще Го помоля за още един такъв ден с теб, а защо не за още много такива! ...

Последна редакция: нд, 04 дек 2005, 23:48 от amei

# 1
  • Мнения: 4 212
 Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry

...да, ама болиииии  Sad  Cry Cry

# 2
  • MERIGNAC, FRANCE
  • Мнения: 1 551
Наистина по-4есто трябва да се замисляме и да се радваме  на това което имаме, за6тото много хора и това нямат!

# 3
  • Мнения: 4 629
Много точно казано. Дано да имаме много такива дни с децата си

# 4
  • Мнения: 7 430
Страхотно и в същото време тъжно  Sad
Ще си го чета по често, за да не го забравям....и да бъда по-добра майка Hug

# 5
  • Мнения: 1 502
 newsm10 newsm10
Утре го принтирам и го слагам на хладилника, да мога по-честичко да го препрочитам, че и таткото също.
Благодаря ти!  bouquet

# 6
# 7
аз ве4е го принтирах супер е!!!!:)))))

# 8
  • Мнения: 3 461
Много хубаво,но и много тъжно. SadНаистина човек трябва да цени и да е благодарен за това,което има.Count your blessings.

# 9
  • Мнения: 533
Amei, много ме развълнува  newsm45. Тъжно е, но пък наистина кара човек да се замисли колко ценни са някои неща.

# 10
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
добро утро на всички малки и големи Hug Heart Eyes
не съм искала да натъжавам никой, съжалявам, ако е станало така.... Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes исках само да споделя усещането.....хубава седмица и много усмивки....обичам ви.... Hug Heart Eyes  bouquet

# 11
  • Мнения: 3 098
 Cry Cry CryТака се раз4увствах Cry Cry Cry
Благодаря ти,Амей  bouquet
Ще го принтирам и аз,за да си спомням,когато съм изморена или ядосана,4е времето не стига какво безценно съкровиЩе ми е дал Господ smile3541

# 12
  • Варна
  • Мнения: 109
 .......Толкова е хубаво,толкова е истинско !!! smile3501

# 13
  • Мнения: 11 607
"откраднах" го от клюкито....zа вси4ки вас     bouquet  bouquet  bouquet
 

                                       

 newsm78  newsm78  newsm78
Прочете и останалото ако искате естествено!
 Ето го и оригинала :

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=58012.0

Приятно четене! Радвам се,че и на вас е харесал материала!

# 14
  • Мнения: 847
 newsm45 smile3501
Благодаря,
дано вси4ки ние не забравяме никога какво имаме ........
Толкова е хубаво ...
  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт