Препоръчайте ми педиатър от МЦ"Детско здраве"

  • 581
  • 2
  •   1
Отговори
Здравейте!Интересувам се дали някой има впечатление от Медицински център "Детско здраве",който се намира на ул.Ами Буе"27.Видях рекламата му в едно детско списание и там пише,че работят на 20 университетски специалисти и е най-добрият център за деца.Работят и със Здравната каса.Ако някой има информация за този център ще се радвам да ми сподели.Ако има впечатление от някой добър педиатър от там може да ми го препоръча.А работят ли и с възрастни пациенти?Може ли да се запиша и аз там??Предварително благодаря!

# 1
  • София
  • Мнения: 2 181
Аз съм записала Стела там.Педиатърката ни е добра,винаги когато сме болни ни преглежда веднага,записва часове и не се чака пред кабинета,но с направленията е голям зор.До сега 2 пъти ми се е налагало и двата пъти съм чакала началото на другия месец,защото са свършили.Мисля че можеш и ти да се запишеш,но не съм много сигурна.Обади се на телефоните и попитай.
По въпроса за специалистите,не ми се е налагало да ги ползвам,но ти и да си записна в друго здравно заведение пак можеш с направление да отидеш там.
С две думи ако ти е близо можеш да се запишеш,но ако не според мен няма смисъл.

# 2
  • Мнения: 3 777
Моето Педи работи там, освен дечко и аз и мъжа ми сме записани там и сме много доволни.
Не чакаме, записваме си час и това е. Нямам проблеми с направления, освен това вътре има най-различни специалисти, имат си лаборант, т.е. не ми се налага да ходя до лаборатория за да вземат кръв на детето.

Общи условия

Активация на акаунт