търся сестра си

  • 1 734
  • 4
  •   1
Отговори
Здравейте! Искам да използвам страниците на този форум във връзка с една моя стара мечта. Да открия сестра си. Аз вече съм на 39 години. Това е възраст в която хората могат да си дата сметка за всичко което им се е случило. Научих че имам сетра родена на 04.031973 г. в град Тетевен. Дадена е за осиновяване след 12 дни в дом за отглеждане на деца до 3 год. в с. Абланица общ. Ловешка. В документите е записана под името Екатерина Николова Маринова. Този дом е преместен в гр.  Тетевен през 1978 год и всички архиви са там. Аз нямам достъп до тях и неога да проверя в регистъра какво се е случило с нея. Искам да я открия да се срещнем и поговорим. Аз имам прекрасно семейство . Съпруг и дъщеря на 16 год. Имам и двама братя които до този момент нямат семейства и живеят заедно с възрастните ни родители. Такава е тя ситуацията Търся всички възможни начини чрез обяви да открия сестраси. оля всеки който има някаква информация да ме потърси. По всяко време. тел.02 9288770, 0899 595014  електронен адрес v_m_marinova@abv.bg

# 1
  • Мнения: 772
Ох тук ни взехте за мезе вече. Ние не сме бюро, извършващи такива услуги. Извинявам се ама то да беше един...! Нещо бъркате адреса ми се струва.

# 2
  • Мнения: 3 164
Научих че имам сетра родена на 04.031973 г. в град Тетевен. Дадена е за осиновяване след 12 дни в дом за отглеждане на деца до 3 год. в с. Абланица общ. Ловешка. В документите е записана под името Екатерина Николова Маринова. Този дом е преместен в гр.  Тетевен през 1978 год и всички архиви са там.

А как научи всичко това newsm78 може би тук има пръст Драгостея newsm78...хм Crossing Arms

# 3
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
Венера,тук сме майки с осиновени деца!Малко е вероятно сестра ти да влезе в този форум точно!Дано да я откриеш!Защо не се обърнеш към женските списания и вестници или към "искренно и лично"- там мисля,че шанса е много по-голям!

# 4
 :oops:TYK IMA EDIN JORIM BAOO OTKRIIGO ZA OCINOVENI I OSINOVITELI IMA MNOGO XORA KOITO T1RSQT SVOITE BRATQ I SESTRI.YSPEX.  bouquet  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт