плюшени игрчки

  • 1 599
  • 26
  •   1
Отговори
  • Бургас
  • Мнения: 5 897
Мами, Надежда както всички деца има ужасно много играчки, половината от тях разни плюшки обаче хич не им обръща внимание. Вече е на една година, а еиднствената игра с тях е да ги извади от коша и да ги нахвърля на земята. Грам внимание не им обръща  Sad, малка ли е за тях? от кога и има ли такава възраст в която ще започне да ги "забелязва" и да се заиграва с тях newsm78 или да ги подарявам поетапно на разни дечица Thinking? Повечето са много красиви и купувани с любов та чак се натъжавам от нейната незаинтересованост, писна ми да ги прескачам и да ги пера, ще ги подарявам май ....

# 1
  • Мнения: 1 178
Моят син е по-малък и все о6те си играе с тях. Даже един екотигър му е л/бима игра4ка без него незаспива.
А опитала ли си да представи6 игра4ките на детето, като в куклен театър, да разкаже6 история за тази игра4ка или държейки пл/6ен заек изпее6 песни4ка за зай4ето например.
Аз най-много се затруднявам с ме4оците имаме около 6ест.  Grinning

# 2
  • Варна
  • Мнения: 6 848
Дъщеря ми е на 4г и 4м и играе много с плюшени играчки. Ако ти пречат и са много просто прибери част от тях и през определено време ги сменяй.

# 3
  • Мнения: 596
Ако ти пречат и са много просто прибери част от тях и през определено време ги сменяй.
И аз така правя и има ефект,като не ги е виждала известно време после са и интересни(до един опр.момент,де)

# 4
  • София
  • Мнения: 1 621
Мойта беше същата - никакво внимание към плюшките. Чак след 1г и 6м започна да им обръща повече внимание, да взима някоя навън, да я вози, а сега вече и нещо като театър си прави с тях, приказва им, спи с тях и изведнъж от нула внимание и станаха любимите играчки. Не бързай да ги подаряваш, скрий ги някъде докато порасне още малко и виж тогава дали ще има интерес. Laughing

# 5
  • Бургас
  • Мнения: 5 897
е то и бебка спи с една овца, но другите са невидими за нея. За театъра ..... ами аз като я заигравам с някоя я гледа и се смее, но сама никога няма да посегне към нея. За сега само гризе разни гумени играчки, заиграва се с пластмасови музикални, свирещи, ходещи, дрънкащи и т.н. и топки..... плюшките обаче ТЦЪ

# 6
  • Мнения: 1 214
Определено е малка още за такива играчки.Не ги подарявай,че ще потрябват  Wink Най-добре наистина скрий по-голямата част ,за да не се налага да переш толкова често плюшки.Ще им дойде времето и ще трае толкова дълго,че чак ще се чудиш  кога ще престане да си играе с  такива играчки  Wink Като гледам нашата кака(братовчедка) още се разнася с плюшковци и си играе с тях ,а е 3 клас  Grinning

# 7
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 893
Алекс рядко играе с плюшени играчки,има една голяма плюшена панда и обича да я бори.
Но като цяло,предпочита разни други.

# 8
  • Чикаго / София
  • Мнения: 3 636
 И на мен малка ми се струва още, за да се заиграва с тях и да разбира колко са сладурски! WinkДени започна да ги заглежда отскоро и то пак не се заиграва много много, а си носи някоя с нея в яслата. Аз съм й оставила 3-4 да си играе с тях а останалите съм прибрала. Отвреме навреме сменям някоя и тя я намира за много интересна.

Не ги подарявай. Наистина и според мен след година и нещо ще са й мнооого интересни, а пък къто поотрасне още повече доста внимание ще им обръща.  Simple Smile

# 9
  • Мнения: 2 000
Ох, аз още чакам Митко да започне да проявява интерес към плюшените играчки, а вече е почти на 2 години. А хем са прибрани в торби и не ги вижда непрекъснато, че да му омръзнат. Просто не са му интересни и това е.

# 10
  • Мнения: 1 214
Ох, аз още чакам Митко да започне да проявява интерес към плюшените играчки, а вече е почти на 2 години. А хем са прибрани в торби и не ги вижда непрекъснато, че да му омръзнат. Просто не са му интересни и това е.
Еее,момченце е  Wink Може и никога да не си играе с плюшковци  Grinning

# 11
  • Мнения: 827
Моят също не им обръща внимание, пробвала съм и това да ги прибирам за известно време, и да си "играем" с тях, но не са му интересни.  Sad Отказах се от опитите. Ще му ги предложа след време

# 12
  • Мнения: 5 577
Моят също не им обръща внимание, пробвала съм и това да ги прибирам за известно време, и да си "играем" с тях, но не са му интересни.  Sad Отказах се от опитите. Ще му ги предложа след време

Същото е при нас.

Никакъв интерес, може като разбира (сега сме на 14 месеца) да му правя куклен тетър с тях.  Crazy

# 13
  • София
  • Мнения: 15 198
Иво насроко започна да обръща внимание на плюшените играчки (а ги има много-един кош е пълен само с тях), но все още не са му особено интересни. Мисля, че твоето детенце още е малко за тях. На тази възраст Иво предпочиташе играчки, които пищят, тракат, светят...... А плюшковците тези работи не ги могат (е-поне не всички). Grinning

# 14
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
Не ги подарявай! NaughtyВ никакъв случай!Още е малка за да проявява някакво трайно и постоянно внимание и предпочитание към играчките!Както вече са те посъветвали,прибери една част от тях и вади по няколко,после ги сменяй-аз и сега правя така с играчките на моя син-той е на 3г8м.Момиченцата играят с плюшените играчки докато пораснат,а после пък ги колекционират HugНашата кака е на 14г и си пази плюшените играчки и си ги е наредила отделно от тези на малкият!Съученичките и си подаряват на рожденни Party дни/ освен парфюмчета,блузки, прашки/ Joyи плюшени играчки в различни размери Hug

Общи условия

Активация на акаунт