Стягащ гел за бюст и шия на Oriflame

  • 2 299
  • 16
  •   1
Отговори
  • Мнения: 581
Преди време ми подариха такъв гел и понеже вече спрях да кърмя се чудя дали да го използвам  Thinking
Не съм ползвала много кремове на Oriflame, но от един за изглаждане на мимически бръчки не останах доволна /по-скоро ги подчертаваше, отколкото ги изглаждаше  Confused/ и затова сега се колебая  newsm78
Чудя се , ако изобщо има ефект за стягане на бюста, дали няма да е краткотраен само докато се ползва гела и после кожата да се отпусне по-лошо ...
Ще съм много благодарна , ако споделите дали сте го ползвали, имаше ли ефект, една опаковка беше ли достатъчна и изобщо каквото се сетите за този продукт  Wink
 Hug

# 1
  • Мнения: 218
на която и да е фирма и производител не вярвам на тези неща за стягане и т.н.

# 2
Преди време ми подариха такъв гел и понеже вече спрях да кърмя се чудя дали да го използвам  Thinking
Не съм ползвала много кремове на Oriflame, но от един за изглаждане на мимически бръчки не останах доволна /по-скоро ги подчертаваше, отколкото ги изглаждаше  Confused/ и затова сега се колебая  newsm78
Чудя се , ако изобщо има ефект за стягане на бюста, дали няма да е краткотраен само докато се ползва гела и после кожата да се отпусне по-лошо ...
Ще съм много благодарна , ако споделите дали сте го ползвали, имаше ли ефект, една опаковка беше ли достатъчна и изобщо каквото се сетите за този продукт  Wink
 Hug
Цитат
Опитайте крема за извайване на бюста на Avon, дъщеря ми го ползва от 3 години /преди се продаваше в гелообразна форма/. Действа много добре и на кожата на шията и деколтето. До 5.12 може да го купите за 11.90, а в каталог 01 е в комплект с антицелулитния гел за 27,90.
Ако не сте доволна ще ми го върнете, но Ви гарантирам очаквания ефект Simple Smile)

Последна редакция: сб, 03 дек 2005, 00:25 от tanya.zagorcheva

# 3
  • Мнения: 1 381
аз измазах 2 такива на Орифлем и определено имаше ефект не знам дали е краткотраен защото продължавам да ползвам. Сега този на Ейвън щото другия ми е скъпичък като не е намален. Но определено този на Орифлейм ми харесваше повече.
Аз нямам голям бюст но след като напълнях 35 кг за бремеността, ми станаха доста меки и отпуснати, сега са доста по-добре.

# 4
  • София
  • Мнения: 1 511
Но определено този на Орифлейм ми харесваше повече.
Аз нямам голям бюст но след като напълнях 35 кг за бремеността, ми станаха доста меки и отпуснати, сега са доста по-добре.


И на мен този на Oriflame ми харесва повече...първо пробвах Avon ,но не почувствах резултат!
След това си взех стягащият наOriflame!
Все още имaм от него,но гарантирам,че има резултат!
Но все пак не си мисли,че без упражнения,а само с някаква помада ще си оправиш бюста! Аз мислех така преди,но осъзнах,че трябва и малко гимнастика  Wink

УСПЕХ!!!  Hug

# 5
  • Мнения: 5 500
на която и да е фирма и производител не вярвам на тези неща за стягане и т.н.
Не знам защо, ама и аз така...
Ползвала съм и супер скъпи като Биотерма през времето, което бях по-наивна.
Не виждам как ще се стегне бюста, след като самата кожа е разтегната, гърдите са почти изключително мастна тъкан и един мижав гръден мускул.

# 6
  • Мнения: 218
Е, продуктите могат и да действат, в случай, че сега започва леко да ти се разтяга кожата, но трябват специални масажи и много спорт. Така че, не си пълнете главата с глупости  Wink

# 7
  • Мнения: 2 323
Гелът стяга кожата! Което значи, че ако са до пъпа ще се качаят малко Mr. Green, но ефект ,,силикон,, Naughtyмного ясно! Аз до сега само хубави отзиви съм чула и когато спра да кърмя ще си взема със сигурност! Peace

# 8
  • Мнения: 581
аз измазах 2 такива на Орифлем и определено имаше ефект ...
.......... другия ми е скъпичък като не е намален.....
И на мен този на Oriflame ми харесва повече...първо пробвах Avon ,но не почувствах резултат!
След това си взех стягащият наOriflame!
Все още имaм от него,но гарантирам,че има резултат!
Но все пак не си мисли,че без упражнения,а само с някаква помада ще си оправиш бюста! ...
 

А бихте ли споделили на първата опаковка ли почуствахте ефектът и тя горе-голу за колко време стига /вярно, че зависи кой колко е надарен и каква площ трябва да се маже, но все пак...  Wink/?
Имам и още един въпрос - спомняте ли си колко струва този гел? На мен ми е подарък и нямам никаква представа как се движат цените, защото за последен път разглеждах каталог на Орифлейм преди хиляда години и тогава подобни продукти още не ми трябваха  Embarassed
А за гимнастиката -  то е ясно, че ще трябва и малко да се поразкърша  newsm44
Благодаря Hug

# 9
  • Мнения: 5 103
не съм фенка на този вид фирми за козметика според мен са смешни

# 10
  • София
  • Мнения: 1 511
не съм фенка на този вид фирми за козметика според мен са смешни

Въпросът е не дали сме фенки , а дали има ефект  Mr. Green
Пробвала съм повечето от продуктите и бих казала,че всеки си заслужава...останалото е въпрос на избор!

Естествено на някои от моите приятелки им е по-комфортно ако споделят,че са си купили помада на Виши или Лореал, а не на Орифлеим или Ейвън!  hahaha

Колкото за цената май беше около 25 лв....дано само да не греша! Ако някой знае с точност- да каже!

# 11
  • Мнения: 35 949
не съм фенка на този вид фирми за козметика според мен са смешни

аз пък все повече съм фен; и те имат боклуци като всяка козметична фирма, но нещата им са пресни, не ги е пекло слънце месеци на ред на някоя витрина, не ги е отваряла продавачката, може да си купиш тестери, а не да бъркаш в някакво бурканче, в което е топил пръсти кой ли не ...


Колкото за цената май беше около 25 лв....дано само да не греша! Ако някой знае с точност- да каже!

около 20 лв, когато са намалени

# 12
  • Мнения: 205
Твоят гел е подарък така че мобеш поне да пробваш ,но аз отдавна спрях да купувам козметика по каталог .

# 13
  • Мнения: 2 922
Цитат
аз пък все повече съм фен; и те имат боклуци като всяка козметична фирма, но нещата им са пресни, не ги е пекло слънце месеци на ред на някоя витрина, не ги е отваряла продавачката, може да си купиш тестери, а не да бъркаш в някакво бурканче, в което е топил пръсти кой ли не ...
Цитат


  202uu
И аз съм на абсолютно същото мнение. 

# 14
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 800
защото качеството е под всякаква критика.
С това не мога да се съглася. Ползвам доста разнородна козметика, но от повечето каталожни неща съм доволна като качество, сравнявайки с маркови неща. А че има различен вид тръпка в каталожното пазаруване - няма спор.

Общи условия

Активация на акаунт