Среща на близнаците на Златни пясъци

  • 2 067
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 6 314
Имаше ли мами от нашия форум, които да са участвали?  Rolling Eyes  Grinning
Ако има - да си признаят, похвалят и да разкажат

Ето какво прочетох аз за срещата в www.standartnews.com :

300 близнаци вдигнаха купон на Златните
ВАРНА. 160 двойки и 6 тройки близнаци се събраха на национална среща в Златни пясъци вчера. Това е 13-ият, но не и фатален купон на близнаците у нас. Доайени на срещата бяха най-възрастните участнички - 81-годишните Златка и Василка Трифонови от София. Най-малките тризначки пък - Бетина, Полина и Фани, от Варна са само на 50 дни. Те отнесоха специални награди за участието си. За първи път тук се срещнаха и две двойки тризначки с еднакви имена. Вяра, Надежда и Любов от Русе са традиционни гости на срещата, а съименничките им от Благоевград идват за пръв път.
Петър МАРИНОВ

 
15-годишните Златко и Борислав Атанасови от Варна за пореден път спечелиха конкурса за най-високи близнаци. Момчетата, които тренират волейбол, издухаха конкуренцията със своите 197 см ръст. За най-атрактивни имена на близнаци символични награди получиха Мария-Десислава и Дарена-Светослава, Момчил и Страхил, Памела и Питър, Атила и Антоанета, Снежанка и Брилянта.

# 1
  • София
  • Мнения: 512
За съжаление тази година не успяхме да отидем:( Миналата посетихме мероприятието понеже си бяхме във Варна все още . Но си мисля да ги водя малко като поотраснат ако все още се провежда. Никак не е удобно за малки деца особено ако не са от региона. А и те нищо не разбират .Настава суматоха всеки гони децата си, много шумна музика, децата плачат. Миналата година срещата бе от 12 на обяд и продължи до 14. Поне аз не останах много очарована . Иначе е чудесно тръпки ме побиха от вълнение. Човек може да си помисли , че е пиян накъдето се завърти вижда двойно и тройно:)

# 2
  • Мнения: 2 051
Марчела се канеше да ходи, но не се е обаждала скоро...

# 3
  • Мнения: 51
Да, така е канех се, но си останах само с каненето:)
Просто се падна в деня, когато завихрихме детски купон по повод рожденния ден на Дани и Криси, които точно тогава станаха на 2 години!
Нищо, следващия път

Общи условия

Активация на акаунт