Кои анимационни герои обича Вашето дете?

  • 9 286
  • 126
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3
Здравейте,

Чудех се дали всички деца минават през манията за някой точно определен герой или детско филмче. При вас как е? Има ли сериозни тенденции, защото при нас от няколко месеца всичко се върти около Понитата - дрешки с картинки, играчки за които се плаче до захласване (досега не се е случвало), изискване цялата фамилия да ги знае поименно и чести препитвания.
Стана ми интересно дали само при нас е такова чудо... Simple Smile

# 1
  • Мнения: 337
О да, при нас тази мания е вече 2 години и си мислех, че с времето ще отмине но не, все още сме фенове на Мечо Пух и Мики Маус, дори си купихме оригиналната книга на Мечо Пух и снощи за 5 пореден път я почнахме  ooooh! а тя се чете при нас за около 15-тина дена; Всички деца си имат такива герои Peace

# 2
  • Бургас
  • Мнения: 10 810
Не е само при вас.И аз ги знам поименно понитата.Имаме всички възможни техни филмчета,около 30 понита с 10 тина къщи............ Crazy

# 3
  • Мнения: 10 547
Мики Маус. На две години е, и е заобиколено от всичко свързано с този герой.
Ако види някъде предмет, на който е изобразен ММ, настава голяма драма, ако не се закупи.  Crazy

Последна редакция: вт, 03 май 2011, 16:09 от Касита

# 4
  • Мнения: 646
При нас героите се менят често.Прави ми впечатление, че като се влюби в някое филмче и се гледа само то поне 10 дни, после се сменя с друго, но и то до втръсване...И любимите герои са съответно от текущия сериал.

# 5
  • Мнения: 627
Клео, Рики, Ема и ...забравих и името - от Н2О,
Спондж Боб - голям грозник, какво му харесва и аз не знам,
Фиона, Шрек и магарето - и аз ги харесвам,
и много, много други.

# 6
  • Мнения: 2 131
В момента най-актуален е Бен 10. Освен него, харесва още Том и Джери, Мики Маус и Мечо Пух, както и Скуби Ду. Поотмина му увлечението по The Cars.

# 7
  • Мнения: 21 266
Ооо, да, от една година вече любима и е Блум и другите Уинкс феи, Камбанка, Симба и Нала и за ужас на мъжа ми Барби. Той непрекъснато я убеждава, че Барби е куха лейка, но детето си я харесва...

# 8
  • Бургас
  • Мнения: 171
При нас героите се менят често.Прави ми впечатление, че като се влюби в някое филмче и се гледа само то поне 10 дни, после се сменя с друго, но и то до втръсване...И любимите герои са съответно от текущия сериал.

Точно това се случва и при нас  Peace

# 9
  • Мнения: 4 555
При нас няма такива работи, защото на дъщеря ми майка й е много зла  Mr. Green Laughing

# 10
  • в здрача
  • Мнения: 2 208
Че кой ли не беше през годините - от костенурките нинджа /с любимец Лео/, през Ю-Ги-О, Уинксите, Вещиците, Хана Монтана /въпреки, че никога не е гледала филм с нея/, да и през понитата мина /размина ни се само с няколко понита играчки и списания/.
Събота щях да падна като гледах как докато кака и рисува на асвалта дребното обикаля в кръг и си бие ръката викайки нещо от което с триста зора успях да разбера, че е Бен 10, а иначе любим и е Мики Маус, но досега не е изявявала желание да има нещо с него, дори на чашата на кака си, която е с този герой не налита.

# 11
  • Мнения: 269
В момента е луд по Колите.

# 12
  • загубено
  • Мнения: 6 447
Мина през различни етапи на харесване.
Започна с Мики Маус,голям фен му беше та
през всички останали момчешки герой.
После и по момичешките се заглеждаше,но ние
не го ограничаваме с това кое е за момче,кое за момиче.

# 13
  • София
  • Мнения: 283
В момента фаворит е Бен 10 и всичко свързано с него трябва да го има, иначе настава драма. Другите не по-малко харесвани са Маккуин Светкавицата, Генератор Рекс, Том и Джери, Скуби Ду.

# 14
  • Мнения: 6 466
Най-най любим анимационен герой от около две години ни е Маккуин-Светкавицата(харесва и другите o The Cars).Героите  от The Little Cars също са му любими,а най актуални са Том и Джери.И моето хлапе гледа някое филмче дни наред......

# 15
  • Враца
  • Мнения: 76
Нас не ни подмина Уинкс манията,Блум и е любимата,а др. което гледа е Барби  Crazy

# 16
  • Мнения: 2 779
След неръждохващащата любов по "Ледена епоха" - Мани, Ели, Сид, Диего и опосумите, минахме на Маккуин Светкавицата, от няколко дни е на вълна Тинкърбел. Но когато ги попитаме какво им се гледа - Мики Маус изскача от нищото, Мечо Пух също.
Засега успешно озаптявам купуването на опредметени копия на анимационни герои - има единствено Рапунцел, разбойника и коня, но те са й подарък от другаде. А и не претендира да ги има - впечатлява се на варианта им като книжки, което е чудесно.

# 17
  • софия
  • Мнения: 2 140
Мики Маус определено му е любим.

# 18
  • София
  • Мнения: 2 672
При нас любимите герои също са доста - Мики Маус, Том и Джери, Барбароните, Смърфовете, Майстор Мани.

# 19
  • Мнения: 808
На първо място винаги е бил Светкавицата Маккуин. Следват го Баз Светлинна година и Спайдърмен. Други герои, които обича са: Спортакъс, Бен 10, Агент Осо, Рафаел от Костенурките Нинджа.

# 20
  • Мнения: 980
Първо беше Покойо, за около година се гледаше само и единствено това.
Последва за кратко Мечо Пух, сега от месеци е Мики Маус и вкъщи постоянно се въртят 22-те серии на Мики Маус Клуб. В момента друго не се признава.

# 21
  • Шумен
  • Мнения: 36
Том и Джери и Пинко Розовата пантера!

# 22
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
Различни фази - различни любими герои.
Вече все по - малко от анимационните филмчета и все повече от игралните сериали за деца.
Най - дълго се задържа на Уинкс-ите, около две години продължи тази мания.

# 23
  • Мнения: 1 669
Малката е на "мода" Маугли. С това става и с това ляга Laughing

# 24
  • Мнения: 8 207
Синът мигледа само 2-3 филмчета - "Грижовните мечета", "Мечето Ръкспин", "Франклин" (тези му ги пускам от компа) и събота по телевизията "Малката русалка". Любмите герои естествено са лошите: Мракобес и Зловред, Туиг и Елби.  Laughing Доколкото си спомням моето детство и на мен Тиуг и Елби ми бяха любимци. За мое щастие не свързва анимационните герои с играчки или дрехи. Няма натиск от негова страна да му купувам неща свързани с филмчетата.

# 25
  • Варна
  • Мнения: 3 953
Чебурашка и Гена, МечоПух и компания, Мики Маус.

# 26
  • София
  • Мнения: 586
В момента Рапунцел и коня Максимус Simple Smile

# 27
  • ВАРНА
  • Мнения: 210
в момента сме на тема мики маус,тинкарбел,том и джери Grinning

# 28
  • Мнения: 3 092
защото при нас от няколко месеца всичко се върти около Понитата - дрешки с картинки, играчки за които се плаче до захласване (досега не се е случвало), изискване цялата фамилия да ги знае поименно и чести препитвания.
Стана ми интересно дали само при нас е такова чудо... Simple Smile
понитата ....м да .Писнаха ми не ами не знам вече .
Сега се е вторачила в Уинксите .
А и на Рапунцел се правеше дълго време .Косата и беше един мой шал.Качваше се на леглото с преграда и оттам си спускаше "косата ".Има няма 100 пъти сме я играли тази приказка .
Ама и мина .И тя и понитата вече .
сега чакам сагата с Уинксите да отшуми .

# 29
  • София
  • Мнения: 2 132
Мики Маус определено и е най-най-най! Заобиколена съм от мишки тука. Каза Мики преди да каже "тати" Имаме 15-тина серии на компа, които едва ли не знае наизуст, ако не може да каже думата знае интонацията... Много харесва и Шантави рисунки. И на други се радва, но не чак толкова.
Това, което много ме зарадва, е че никакво внимание не отделя на Барби, което и според мен и според татко ѝ е чалгата в анимациите  Grinning

# 30
  • София
  • Мнения: 12 550
Неръждохващащата любов при нас е Маккуин Светкавицата и всички останали герои от филма, а иначе в момента костенурките нинджа - и четирите. И Аладин.

# 31
  • Мнения: 15 379
На 2 години умираше за русалките от Н2О, не знам дали разбираше нещо изобщо от сериала, но страшно ги харесваше. Още обича да ги гледа.
В момента е лют фен на Влакчето Томас. "Колите" не го впечатлиха толкова силно.
Харесва и сутрешния блок на Дисни - Мики Маус клуб, Майстор Мани, Специален агент Осо.

# 32
  • Мнения: 56
Харесва Бен 10  и Скуби ду, но не сме купували никакви играчки или дрешки с тях.

# 33
  • София
  • Мнения: 1 052
Маккуин Светкавицата е номер едно повече от 3 години от любимите герои на Калоян и сме пълни с играчки, дрешки, списания и всичко друго, което може да се досетите, свързано с героите от филма. Мечо пух също е на почит, Зоро, Спайдърмен и други подобни, но там не е нестихваща мания като с Маккуин.Не ми се мисли какво ще стане като излезе новата серия Laughing

# 34
  • Мнения: 116
При нас беше Цар Лъв,многоооо го харесва на 1г.8м е и вече го знае на изуст-имитира животните,казва думички,навежда се,прикляка.... Crazy     Mr. Green голям смях.
Сега гледаме Мики Маус-честно да ви кажа това е много образователно детско,като гледам другите нови безсмислени анимации се радвам,че гледа точно това филмче  Rolling Eyes

Някой от пристрастените на ММ да е взимал куклата Мики на фишър прайс-кавала 9 приказки и т.н.?

# 35
  • Мнения: 392
Моят син най-много харесва НУ ПОГОДИ, направо е влюбен в тези серии. Как не му омръзват не знам. Също харесва Маша и Мечокът, Мики Маус, Барбароните, Боб - майстора. Тук има едно сериалче за Чарли и за Мимо, с което се храним доста често.

# 36
  • Мнения: 2 090
Първите любимци на сина ми бяха Покойо, Ноди, Франклин и Мечо Пух. После Пинко розовата пантера, героите от Ну Погоди, Том и Джери. В момента - Маккуин Светкавицата.

# 37
  • Мнения: 3 066
Здравейте,

Чудех се дали всички деца минават през манията за някой точно определен герой или детско филмче. При вас как е? Има ли сериозни тенденции, защото при нас от няколко месеца всичко се върти около Понитата - дрешки с картинки, играчки за които се плаче до захласване (досега не се е случвало), изискване цялата фамилия да ги знае поименно и чести препитвания.
Стана ми интересно дали само при нас е такова чудо... Simple Smile
Бабълс от БебеТв, Пеппа Пиг, Ноди, Иггъл Пиггъл  и Опси Дейзи от "В нощната градина",
Рапунзел, Барни ,влака Томас ,Ариел и Ме4о Пух. Не гледа комерсиални детски,а специално за деца програми и ДВД-та с Барни,Пеепа Пиг и т.н.

# 38
  • Мнения: 85
Наруто и Юги Йо.

# 39
  • Мнения: 8 999
Моите деца обичат всички герои. Ако ги питаш кой е любимият им филм, със сигурност ще отговорят, че е този, който дават в момента по телевизията. А кой е любимият им герой? Този, който още не сме купили от магазина!

# 40
  • Някъде по Дунава
  • Мнения: 4 724
Ели харесва Мечо Пух и Франклин и книжките свързани с тях, но още не се прехласва по дрехи и предмети свързани с тези герои. Хресва и бен 10 покрай братовчед си, но особено не я поощрявам в това отношение и не и давам да гледа филми от CN

# 41
  • Мнения: 145
Около две години подред дребната беше полудяла по понита, имаме цяла конюшня с около 50 понита в най-различни размери, цветове, гриви и т.н. Почти едновременно с любовта към понитата, се влюби в детското филмче "Ягодов сладкиш" и съответно всички герои там (там също има пони:)). Като поотрасна малко, заобича всички феи Winx, най-вече Блум, а и всякакви други летящи същества с крила. Simple Smile

# 42
  • Мнения: 769
У дома гледаме Франклин Peace, както и много много песнички на пример на Mother Goose Club!

# 43
  • Мнения: 3 804
чаудър,Флап Джак,Том и Джери,Мики Маус ,Пинко,Дора и Ну погоди.

# 44
  • Мнения: 23
 Мой син, е пленене от Мики Маус.  Обича също да гледа костенурките Джинджа-така ги нарича той   Grinning   , Мечо Пух,  Франклин  и Ну Погоди.

# 45
  • На морето!
  • Мнения: 5 726
Моят син е на разлини етапи. Постоянните люибимци са Спайдър мен и Франклин. Майстор Мани, Мики Мус, Мечо Пух, разни знайни и незнайни герои стават фаворити за определен период и после потъват в забрава за известно време.

# 46
  • Габрово
  • Мнения: 2 548
Светкавицата Макуин forever  Mr. Green и напоследък Пингвините от Мадагаскар /за втори път след като гледа Колите се вманиачава така по анимационен герой/и/. Иначе във всяко филмче, което гледа има герои, които харесва повече.

Последна редакция: сб, 07 май 2011, 17:57 от ivap

# 47
  • Бургас
  • Мнения: 6 468
Не е вманиачен по нищо, но много харесва смърфовете, мечето Ръкспин, Мики Маус, Том и Джери, колите, Франклин, Батман, Бакуган, Майстор Мани...

# 48
  • Мнения: 27 524
Том и Джери, Франклин, Смърфовете, Дора и Барбароните. Аз харесвам Франклин, много са поучителни и хубаво направени  Simple Smile

# 49
  • Мнения: 2 149
Том и Джери,Скуби ду,Дора,Боб гъбата Laughing

# 50
  • София
  • Мнения: 38
Том и Джери, нямат равни просто!

# 51
  • Бургас
  • Мнения: 6 468
Пропуснах и Д-р Снагълс.

# 52
  • Мнения: 2 477
Всичко започна с Мики Маус ( все още са му любимите филмчета). После Мечо Пух. Ставахме и лягахме все с фрази от филмчетата или наизустени кратки сюжети от книжките. После цялата тази мания се насочи към колите от The Cars ( но само книжки и списания, без филма, защото не е подходящ за възрастта и възприятията му).

# 53
  • София
  • Мнения: 43 903
Джордж, Франклин, Мани, Синбад, Макуин, Бъз разни такива...героите от чудовища и пирати също.

# 54
  • Мнения: 508
Том и Джери ..класика(то да си призная и аз съм им фен ).Иначе много харесва бакуганите,Бен тен и там всички  герои от филмчетата ,които дават по   телевизията.

# 55
  • София
  • Мнения: 5 079
В момента сме на вълна влакчето Томас и приятели... От месеци небивал фурор предизвиква. Crazy

# 56
  • София
  • Мнения: 1 735
Харесва и сутрешния блок на Дисни - Мики Маус клуб, Майстор Мани, Специален агент Осо.[/b]
Плюс  Усмихнати умници Sick,Том и Джери и Пинко.

# 57
  • На брега на реката
  • Мнения: 4 361
Джордж е голямата й краста сега. Преди беше Мики Маус, Мани и едни малоумни яйца по бейби тв, но сега не иска и да ги погледне. Предполагам, че до седмица-две ще имаме нов любимец  Mr. Green
Умниците са отврат.  doh

# 58
  • Мнения: 506
И ние сме така.Явно е нормално.Преди време разигравахме в къщи сценки от Ну погоди Simple Smile
Иначе-Мечо Пух,Том и Джери и т.н.

# 59
  • Мнения: 1 473
В момента сме на вълна влакчето Томас и приятели... От месеци небивал фурор предизвиква. Crazy

И моето момче е голям фен на влакчето Томас.
На определени периоди харесва различни филми - минахме през Маккуин, Мечо Пух, Мики Маус, Малък червен трактор, Боб Строителя, Пчеличката Мая.

# 60
  • Мнения: 534
ние сме на вълна Мики Маус и Мечо пух

# 61
  • Бургас
  • Мнения: 364
В момента - Чебурашка и Шапокляк.
Но много обича и плодчетата, Кумба. Мечо Пух също. Ариел.

# 62
  • Мнения: X
Да живей ...Рио и папагала Блу!!! С него става, с него ляга.

# 63
  • Мнения: 361
къглис, чарли, драко, том и жери

# 64
  • На брега на реката
  • Мнения: 4 361
Да живей ...Рио и папагала Блу!!! С него става, с него ляга.
От 3 дни само него гледа преди да заспи. Но харесва само началото на филма, с песните и шарените птици и ме кара само това да пускам. Научих на изуст този откъс вече  Joy

# 65
  • Мнения: 7 107
Един Антон, който си има кон и една маймуна Оливър.

# 66
  • Мнения: 6 164
В момента най-актуален е Бен 10. Освен него, харесва още Том и Джери, Мики Маус и Мечо Пух, както и Скуби Ду. Поотмина му увлечението по The Cars.

Същата работа... да добавя и Спайдърмен, Батман...

Един Антон, който си има кон и една маймуна Оливър.

Тези пък кои са?  Blush

# 67
  • София
  • Мнения: 537
BUZz lightyear от играта на играчките, мики маус и пинокио(италиански игрален филм)

# 68
  • Мнения: 265
Мики Маус, Мечо Пух, Айнщайнчетата, Майстор Мани, Колите.

# 69
  • Мнения: 7 107
Един Антон, който си има кон и една маймуна Оливър.

Тези пък кои са?  Blush
този
и този

# 70
  • Мнения: 6 164
Един Антон, който си има кон и една маймуна Оливър.

Тези пък кои са?  Blush
този
и този

Aма това някаква телевизия ли е JimJam? Явно затова не ги знаем, аз само на български език му пускам да гледа - съответно CN и Disney...  Confused

П.П. За да не спамя, да добавя, че забравих много ключов любим персонаж - "Анджело ... е върхът!"  Joy

Последна редакция: чт, 12 май 2011, 17:56 от Misty

# 71
  • Мнения: 7 107
Два от детските или по-скоро бебешките тв канали. Не са български, но и много речетатив няма. Доколкото имаше, й бяха повлияли в началото на говора на дребишоната, но когато отприщи, чуждият език беше преодолян.   По този ДжимДжам върви и влакчето Томас. Също го отразява. Там си има много разказване.

# 72
  • София
  • Мнения: 23 036
Моята дъщеричка вече от няколко месеца е запленена от Скуби Ду  Grinning
Харесва също така Ягодов сладкиш, Покойо... Като цяло си пада по приказки като "Хензел и Гретел", "Трите прасенца", без да има герои-фаворити от тях.

# 73
  • Разград
  • Мнения: 377
Дъщеричката ми е абсолютен фен на Мики-Мини Маус. И то от почти цели 2 години.
Дрешки, бельо, торти, играчки, календарът и е с Мики, чаршафчета, които сега ще и подарим за 3 рожден ден, каквото се сетите.
Дори ще покажа малко снимки:
http://www.picvalley.net/v.php?p=u/2127/109771847915262461641305 … GUR9oMrV4iqSH.JPG - Това и е първото подарено Мини, много преди да предполагаме за бъдещото и увлечение!  Rolling Eyes
http://www.picvalley.net/v.php?p=u/1881/170274858019438112661305 … J98bZ6CS0JYrn.JPG - Това е батутът за 2 и рожден ден!  Heart Eyes
http://www.picvalley.net/v.php?p=u/2830/124738499127439933913053 … meNkZQcpirehr.JPG - Това е тортата и от 2 рожден ден!  Grinning
http://www.picvalley.net/v.php?p=u/2352/150787748718050693291305 … KFANEscHBXU59.JPG - Това е разказвачът на истории - Мики Маус, от Коледа!  Laughing
http://www.picvalley.net/v.php?p=u/1621/941736109530438693130538 … 9IaPrAHiKYjZv.JPG - Това е едно малко Мики от скоро, за което ме изнуди в магазина!  hahaha
Снимки с бельото нямаме, а с дрешките много не са сполучливи.

# 74
  • София
  • Мнения: 2 801
Мечо Пух май си остава постоянен любимец, останалите се сменят през около седмица- две или повече. Сега гледа бакуганите и обича да си играе с тях, но ще видим докога.

# 75
  • Мнения: 2 561
Малката е полудяла по Гъми Беър.Като го чуе и почва едно ръкомахане,ритане с крачета,хили се,гледа с ей такива очички Shocked
Ето го:
http://www.youtube.com/watch?v=astISOttCQ0

# 76
  • Мнения: 627
Скоро изтеглих "Пчеличката Мая". Сериите са залепени една с друга в един голям филм. Хем ми стана мило, че е филм от моето детство, хем децата много го харесаха.

# 77
  • Мнения: 130
ние сме на вълна Мики Маус и Мечо пух

Даже и книжка си имаме за Мечо пух.  Купихме и играчки- тигъра, мечо, магаренцето и Мики Маус.  Grinning

# 78
  • Мнения: 925
Мики Маус и Шрек  Peace Преди това бяха Pitch and Potch и  Tinys от Бейби тв-то  Sunglasses

# 79
  • София
  • Мнения: 2 672
Малката е полудяла по Гъми Беър.Като го чуе и почва едно ръкомахане,ритане с крачета,хили се,гледа с ей такива очички Shocked

На тази възраст нашият юнак го обожаваше това мече. Дори и сега понякога го гледа с удоволствие.

Но вече е голям мъж на 3 и половина и сменя репертоара от време на време. Напоследък иска да гледа само Рапунцел и разбойникът.

# 80
  • Мнения: 7
Winx форевър Laughing
Не мога обаче да си обясня,защо на мен не ми харесват по-голяма част от съвременните детските филмчета SadИмам в предвид,самите детски.Просто...зная,че проблема е във мен Laughing..и въпреки всичко

# 81
  • Мнения: X
Любимият герой на моят син е вълка от Ну Пагади.
Много обича и Мики Маус,Кръстовище в джунглата,Том и Джери от филмчетата.
А от книжките любим му е Мечо Пух.

# 82
  • Мнения: 1 546
Франклин във всякакви варианти - книги, филми, голяма мания. Laughing От няколко дни харесва Кайлан ( едно китайче, симпатична анимация) и Випо. Simple Smile

# 83
  • Мнения: 9 292
Дъщеря ми харесва Уинкс и принцесите на Дисни. по принцип нямам нищо против. НО ужасно ме дразни това, че търговците обикновено покачват цените с нашумели анимационни герои и съответно се принудих да пазарувам дрехи  и други неща сама без детето, за да не се дразним взаимно.

# 84
  • Варна
  • Мнения: 336
Като цяло любимите герои на сина ми се менят според възраста му. Когато беше по-малък харесваше Том и Джери, Мечо Пух. Сега обръща повече внимание на Гормити, Бен 10 и филмчетата за бакуган. Харесват му блузки и чорапи с червени коли, но не е впечатлен от филмчето за Макуин.
Но както и да се менят вкусовете му, имаме си един герой, който ни е най-любим - Скуби Ду /за мой ужас Mr. Green/

# 85
  • Мнения: 58
За момента Спондж Боб квадратни гащи   Laughing

# 86
  • Мнения: 3 929
Маккуин Светкавицата определено държи първото място от доста време насам. Даже колекционира количките от филма, разиграва си сцени от филма, много от пасажите ги знае наизуст. Бен Тен - също, но не чак толкова. По - скоро - защото много от децата го харесват и той да не остане назад. И - Майстор Мани.

# 87
  • Мнения: 808
Бих искала да добавя, че и лъвът Алекс от Мадагаскар му е страшно любим герой. В началото дори не искаше да го гледа, но сега много му харесва.

# 88
  • Мнения: 47
Моят син е луд по Спайдърмен. Много му се радва и постоянно си фантазира неща свързани с него  Grinning

# 89
  • Бургас
  • Мнения: 6 468
Към днешна дата:
Спондж Боб квадратни гащи.
Бен тен и останалите от филма /не им помня безумните имена на всички/.
Ледена епоха и участващите в нея.
Звярът от "Красавицата и звярът".

# 90
  • Мнения: 7
Мики и Мини Маус, Спондж Боб, Мечо Пух и цялата дружина и разбира се любимите на всяко дете Том и Джери.

# 91
  • София
  • Мнения: 586
Последната любимка е Рапунцел. В началото беше Шрек и компания, после много гледаше IceAge.

# 92
  • Мнения: 1 558
Mики маус. Наистина го обожава! Heart Eyes

# 93
  • в очите на дъщеря си
  • Мнения: 201
Скуби Ду и Шаги

# 94
  • Мнения: 54
Том и Джери, Шрек,Спондж боб Mr. Green

# 95
  • Мнения: 50
Баткото е фен на Бен 10,а малката на Том и Джери.

# 96
  • I want it all and I want it now.
  • Мнения: 4 691
Дъщерята още е фен на Спонч Боб квадратни гащи.  Mr. Green

# 97
  • Юпитер- Сатурн
  • Мнения: 536
Вълкът от Ну погади.
Розовата пантера
Слончето Бабар.
Добрия дух Каспър.
Пингвините от Ози Бу....
Въртят се нон стоп.

# 98
  • sofia
  • Мнения: 1 473
Ние сме страстни любители на Франклин, Светкавицата Макуин, Том и Джери и Мики Маус Crazy

# 99
  • Мнения: 324
Ние сме на периоди. Минахме през
Ну погоди
Мечо Пух
Колите
Том и Джери
и доста други, но тези са особено гледани!

Сега сме на
Маша и мечокът и
Лунтик  Crazy

# 100
  • Мнения: 30
Мики Маус
Бен10
Ну Погоди
Mечо Пух
Том и Джери

# 101
  • Мнения: 31
Мики Маус
Чебурашка
котето Мусти

# 102
  • София
  • Мнения: 849
Племенничето ми обожава Мари от Аристокотки  Heart Eyes
на леля златото, и то коткарче от малко  Blush

# 103
  • Мнения: 36
Дора, Барби, Рапунзел, и повечето герои от Бейбитиви:)

# 104
  • варна
  • Мнения: 1 830
В момента сме на вълна - смърфовете  Peace

# 105
  • Мнения: 4 204
И ние сме на периоди.
Доволна съм, че не иска да му се купуват героите , поне не изпадат в истерии и драми.

# 106
  • Мнения: 510
Мики Маус. Но категорично не е обсебен, просто го харесва най- много. Все още филмчетата не му представляват никакъв интерес.

# 107
  • Мнения: 6 206
Леле, ако някой новоизлюпен търговец си прави наблюденията от темата - направо е фалирал
изумена съм колко често е споменаван спондж боб, а това е най-непродаваната тема за всички времена
като започнеш от торти, стигнеш до парти аксесоари за декор на маса, подаръчета и какво и да е
дори съм забелязала, че родителите често го хоресват повече от децата и бутат децата да го вземат като си избират темата, а децата категорично бият отбой
дори в джъмбо всички артикули на спондж боб са намалени и си стоят с години

иначе в момента няма категоричен хит
чакаме да видим смърфовете ще влезнат ли в класацията, но засега няма заявка сериозна /ще видим, аз чакам сериозна атака откъм аксесоари, но дали децата ще реагират/
също се чака и хелоу кити да стане хит, но чакаме

# 108
  • сред маслини и портокалов цвят
  • Мнения: 1 265
Агент Осо, майстор Мани, Мики Маус, Том и Джери, едни животни на колела в една джунгла, Скуби Ду.

# 109
  • София
  • Мнения: 1 343
Бен10 и Маккуин-абсолютна мания са ни!

# 110
  • Мнения: 243
Маккуин светкавицата съм го гледала вече безброй пъти покрай дребния!
Харесва също и Том и Джери и разни нови детски филмчета, дето са ми много анти...
Има едно много забавно филмче, много кратки епизоди с един бял мечок по НВО, попикава се от смях  Joy

# 111
  • Мнения: 1 734
Дъщеря ми върви по стъпките на брат си. В момента е фен на всички герои от `Колите` и Франклин и розовата пантера. По принцеси и др.под. не се заглежда, не проявява никакъв интерес

# 112
  • Мнения: 420
Уоли, Светкавицата Маккуин, Скубиду, Спондж Боб, Гарфийлд, Франклин. Забалява се и знае почти наизуст доста серии от Том и Джери и Ну Погоди. Може би, защото често им ги пускат и в градината.

# 113
  • Мнения: 194
Том и Джери и Пинко розовата пантера.

# 114
  • Мнения: 1 523
Агент Осо, майстор Мани, Мики Маус, Том и Джери, едни животни на колела в една джунгла, Скуби Ду.
И моята също е фен на Disney Channel.

# 115
  • Бургас
  • Мнения: 2 040
Малка е моята дъщеря ,но има предпочитания към Мечо пух. Види ли го веднага го разпознава и иска да го гушка и целува.
Днес дори се залепи за една детска количка, на чиято чанта беше изобразен Мечо пух. Почна да го иска и за малко да събуди бебето ,спящо в количката.  Crazy

# 116
  • Мнения: 434
Дъщеря ми е на 4 г. и любимците и се менят през определен период от време, когато си хареса някое филмче е способна да го гледа до втръсване.В момента сме на тема Смърфове или както им казва тя Смъртове  Laughing, но сме минали през Мечо пух, Мързел град, Спондж боб, Пинокио и още куп други.Единствено непроменена остава любовта към Том и Джери.

# 117
  • Мнения: 2 779
В момента папагала от "Рио" е фаворит, паралелно с втората серия на "Колите" и разбира се поредицата на "Ледената епоха"  там любовта е непреходна..засега.
"Смърфовете" ги чакаме на добро качество и подгряваме със старите им анимации.

# 118
  • Мнения: 181
Моят син още е малък,но въпреки това е полудял на тема "Колите",особено по Макуин Светкавицата.Цяла седмица търсихме кърпа,пижама и раничка с "Колите" за яслата...Направо ме побърка.
Иначе героите от Дисни не ги харесва много,но аз много ги харесвам и като беше бебе много обичах да му купувам такива дрешки,както и сега де..и играчки,и стаята му е с такива мотиви...И сега мрънка,че искал да е с "Колите",та търсим сега и чаршафки ooooh!

# 119
  • Мнения: 8
Маккуин светкавицата! Той ни е фаворита в момента Wink

# 120
  • София
  • Мнения: 2 049
Любимец за всички времена е Мики Маус.
Освен него обича много, макар и да са на по-заден план, Маккуин Светкавицата, Мечо Пух, Майстор Мани.

# 121
  • Мнения: 14
Фаворитът на сина ми определено е Мечо Пух. Има всички серии. Обожава Тигъра, Прасчо, Пух и се вживява във всяко едно действие на филмчето.
Иначе и Мики Маус клуб хаус харесваше, Ну погоди, Рибката Немо, Пчеличката Мая.
Доналд Дък също и в момента му доставя удоволствие.
Но пък Колите не ще да ги погледне. Не са интересни и толкова.
Одеве гледа игралната версия на Смърфовете и му харесаха, макар и на английски.

# 122
  • Мнения: 3 406
Засега най-дълго като фаворит се задържа Спондж Боб и прилежащите към него герои-патрик,Сепия,Планктон и г-н Рак,ааа и Санди.Честно казано покрай нея и аз гледам. Предпочитам ги пред лигавите Барби и Уинксове,които насаждат само мисли за бухнали рокли,коя има по-хубава прическа и подобни. Иначе с удоволствие гледа и Бен 10 Mr. Green Том и Джери също ги обича!

# 123
  • Мнения: 3
Синът ми обича да гледа Бен 10, Мечо Пух, Майстор Мани, Кръстовище в  джунглата, Приключенията на Бъз Бий, Джейк, пиратът от Невърленд и т.н.
От време на време гледаме и Шантави рисунки, много му харесват.

# 124
  • Мнения: 6 438
В един момент беше луд до Бен 10.Сега сякаш му отмина модата.
Колите обаче още са си актуални.Бакуганите са малко по-назад.
Спайдърмен също обича, въпреки че не е гледал нито едно филмче с него.  Crazy

# 125
  • Мнения: 556
Ние сме още на вълна Мечо Пух, Мики Маус и фаворитът Макуин светкавицата  Grinning Напоследък и Зоро. За сега го ограничавам от Cartoon - всичките там ми изглаждат ужасяващи анимации.

# 126
  • UK
  • Мнения: 1 351


 Филмчета като Ben 10, Spider man, Бакугани не се гледат. Въпрос на гледна точка, за мен са прекалено агресивни за възрастта на сина ми (4 години). Iggle Piggle вече не ги гледа много защото е за по- малки деца но са ми интересни сцените. Thomas е големия фаворит, 60% от играчките му са Thomas, завивките на който спи, раницата за градина, няколко блузки, ботушите му, стаята му е залепена цялата с влакчета от филмчето Thomas - Persy, Gordon, Emily и др.

Последна редакция: пн, 26 сеп 2011, 02:22 от Мегита

Общи условия

Активация на акаунт