Я кажете какво купихте на малчуганите?

  • 1 347
  • 23
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 238
Аз още се моткам с подаръка на Оли...ама то до 24 има време де...

Вие какви подаръци купихте?

# 1
  • Мнения: 3 611
Голям влак, на който му се отваря тавана и се слагат хората да седнат вътре, има релси и могат да се направят в най-различни форми (не само в кръг да обикаля), на батерии е.
Янис си го хареса в магазина още миналия месец и... вече е в нас.  Sunglasses

# 2
  • Мнения: 1 645
Нали му се събират само празници тоя месец,барабар и рожденния ден и то първи Grinning Grinning Grinning
Много неща купихме,но най вече книжки.Най различни-с букви и кратки думички,с животните и какъв звук издават,шарени с приказчици,направени като плюшени играчки....най,най различни.Два комплекта пласмасови-ферма и строеж със всичките му аксесоари-за фермата ферма,животинки,оградки...за строежа строител,багери,дрелки Laughing Laughing LaughingМного са интересни !!! Купихме и една голяма дъска с тебешири,че много обича да драска и един комплект бои за рисуване с ръчички и крачета Laughing Laughing LaughingОбщо взето по образователни неща,че си има вкъщи всякакви играчки,чак няма вече място за всичко...

# 3
  • Мнения: 1 581
И аз не мога още да измисля  ooooh! Миналата година още в средата на ноември купихме подаръка - мотор на батерии, а сега вече не мога да измисля - че то не са вече коли, мотори, колела, влакове с релси, строители... Сега мъжа ми мисли за един кран с дистанционно, + някакви други строителни джаджи - цял комплект, ама на мене нещо не ми харесва. Другия вариант е писта с 2 коли с дистанционни, ама не знам вече  Tired
Има и едно готино тигърче в Дисни, дето като му плеснеш и то прави колело, превърта се, много смешно, ама ще му разкаже играта за нула бройки.
Моята идея са един комплект музикални инструменти - кирата, свирка, маракаси и т.н. Виждах и една ди-джейска маса. Мъж ми се дърпа обаче...
Мъж ми предлага също една крепост с окопи и не знам какво и цяла войска пластмасови войници, също има и подобен пиратски кораб, ама не знам дали ще му хареса.
Или пълен комплект военно снаряжение, ама това на мене не ми харесва.
Така де, наникъде сме още с подаръка, ако подхвърлите някоя идейка ще съм благодарна  newsm78   bouquet

# 4
  • Мнения: 1 017
РОБОТИ  Shocked Shocked Shocked

Извинявайте за 6рифта, ама главата ми се е подпалила. Робот та робот.
И Хари Потър Лего (спасяването на приятелите му от русалките). Българските книжките и видеокасетите, които 6теполу4и от родата не ги броя  Mr. Green И други дребни не6та (май доста се охар4вам по Коледа... newsm78)
Има една маимуна, издава разни звуци като я 6типне6 по носа, по корем4ето и т.н....ИзклЮЧително симпати4на (да не кажа, 4е и аз съм и метнала мерака  Mr. Green), та и нея май...

# 5
  • Мнения: 5 183
Magnetix - нещо като конструктор на принципа на магнитите - купено е ве4е
Leap pad планираме - подобно на това - http://www.interactivereviews.com/product/B00003GPTI
а също така сме купили и голяма мозайка в кутиа, която е като куфар4е
в общи линии това е

Последна редакция: нд, 04 дек 2005, 14:18 от Maika

# 6
  • Мнения: 7 091
Аз още се моткам с подаръка на Оли...ама то до 24 има време де...

Вие какви подаръци купихте?

Тази година наблегнахме на образователните неща и ние...Откакто го спряхме от детската градина аз го занимавам с неща по "програма" дето си направихме с него Wink и сме накупили всякакъв род неща за рисуване, лепене, оцветяване, макети за писане на буквички, комплекти за "занимаване" на деца ..и т.н. Направих му кътче в стаята за гости( където по стечение на обстоятелствата ни е "домашния офис" "Simple Smile ), сложих му плакати, столчета и масичка..и сме като в детската градина Simple Smile
Иначе има и Heffalump играчка Simple Smile)) че сме големи фенове Simple Smile

# 7
  • Мнения: 3 146
Още нищо, но съм набелязала една йоника и серия класически приказки. Страхотно да направени и са от дебел картон. Да има да чете.

# 8
  • Мнения: 4 212
МП 3, сега искала и Фърби.........лапешка работа. Мисля 4е със второто ще се размине.

# 9
  • Мнения: 2 452
Няколко ДВД-та, май това ще е. Може да и взема и няколко книжки. Не мога изобщо да измисля какво да и купим, защото няма нужда от нищо. Всъщност, тя си пожела колело, но не виждам смисъла от колело по Коледа. Ще и го подарим за завършване на училище.

# 10
  • Spain
  • Мнения: 3 750
все още не сме купили нищо - предстои утре ..решила съм отиваме в магазина .. пускам я каквото докопа Simple Smile ..разбира се зависи какво ще и хареса и колко неща  Wink ..аз конкретно съм решила да е една маса за занимания  и  едно стол4е на фишер праиз .. и други дреболии които си харесам евентуално Simple Smile

# 11
  • Мнения: 1 630

хи, хи явно им е от възрастта. И моъто ангелче, това си е поръчало.
 Flutter

# 12
  • Мнения: 1 238
Цитат
Има една маимуна, издава разни звуци като я 6типне6 по носа, по корем4ето и т.н....ИзклЮЧително симпати4на (да не кажа, 4е и аз съм и метнала мерака  ), та и нея май...

 Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Мойта и тя има такава маймуна Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Цяла седмица я гледа в супермаркета, говори и, милва я, та накрая не издържах и и я купих!
Обаче познай- след 2 дена трябваше аз да си играя с маймуната Party Party Party Party PartyМного бързо им минават мераците бе...
То аз и за това се чудя какво да и взема за коледен подарък- ами ако си играе 2 дена и после и писне?
Книжки и ДвД-та на български език купих цяла чанта като си бях в България, повечето от тях още не ги е гледала. Играчки има толкова много, че севече взех да ги пакитирам и прибирам в мазето-след някой месец пак ще ги извадя... Просто се чудя какво да измисля newsm78 newsm78 newsm78 newsm78

# 13
  • Мнения: 7 430
Ами за сега само избираме  Mr. Green
Миро хареса една кола с дистанционно, че да може и той да си играе - а аз искам нещо по образователно, макар, че има доста такива и хич не им се радва...

Ще мисля още newsm78

# 14
  • Мнения: 1 238
Ами за сега само избираме  Mr. Green
Миро хареса една кола с дистанционно, че да може и той да си играе - а аз искам нещо по образователно, макар, че има доста такива и хич не им се радва...

Ще мисля още newsm78


Дидке много ти отива лентичката Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт