кого да избера - доц.Попова или д-р Славчев?

  • 1 648
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 233
Здравейте, момичета:)

От скоро влизам в клуба, но съм възхитена от милото отношенеи на момичетата тук и готовността им за помощ с информация.
И в случая ще помоля за такава.
Значи аз съм от Бургас, на 31г. С един яйчник съм и една тръба, вследствие травматологична киста и последвала операция на 16год.
Преди 4год ми откриха и 2 миомни възела, които към момента са с размери 2 на 2 см, разположени в стената на матката. Знам че имам и сраствания от предишната операция, които пречат. Незнам и какво е състоянието на тръбата и яйчника....
Опитваме за бебче,но не се получава:(
Изчетох доста информация и реших да си оперирам миомите. В Бургас никой не се наема да ми направи такава операция, защото"мястото било много кръвоснабдено и било опасно". Затова се ориентирах към София - доц.Попова от 5та градска болница или д-р Славчев от Майчин дом.
Моля и за информация за приемните им часове.
Моля момичетата, които са се оперирали да споделят впечатленията си.
Ако искат може да ми пишат и на E-mail: misti_bisti@yahoo.com

Благодаря Ви предварително:).

# 1
  • Мнения: 1 029
Здравей!Аз нямам личен опит с доцент Попова,но искам да ти кажа,че съм чувала страхотни неща за нея,като специалист.Мога да ти дам тел.и в частният и кабинет:02/831 76 71.Аз ходя при лекарка от нейният екип и бях впечатлена от отношението на лекарите и хигиената в болницата.Можеш да намериш много коментари за нея със търсачката.Това е мое мнение.
За другият лекар незнам нищо.
Успех,vkas!!!

Последна редакция: пт, 02 дек 2005, 14:15 от danidan

# 2
  • в джунглата
  • Мнения: 916
здравей! моята приятелка е оперирана от нея- много голяма киста. самата лекарка е малко груба и не обяснява  много, но като специалист е най-добрата. на нея много и помогна и е направила отлично операцията без да се стигне до премахване на яичник или нещо подобно дори при такава огромна киста и високи туморни маркери. според други лекари е направила малко чудо. между другото 1 год. след това тя вече е бременна. така че успех,  и макар и да взима скъпичко може би си заслужава. нищо друго незнам, но ако искаш мога да я разпитам подробно.
дано съм ти от полза

# 3
Здравейте на всички!Само да изразя и аз моето мнение за Попова. Чувала съм, че при нея ходят хора от цяла България. И аз отидох, но не за кой знае какъв проблем, просто ми закъсняваше цикъла. Беше преди 6 години. Първият път ме прегледа само на гинекологичния стол и ми каза, че нищо ми няма. След това ми дойде със закъснение, но на следващия месец пак ми закъсня. Беше лято и тя се подготвяше за почивка. Отказа да ме прегледа, тъй като й беше последния работен ден преди отпуската. Претупа ме и ме прати за тест за бременност. Обясних й, че не съм имала полови контакти след последната менструация, а тя ми отговори, че тези истории са й познати. Е, купих си тест, направих го и показа, че няма бременност. Тогава, отказвайки пак да ме прегледа, тя ми изписа Дуфастон и каза да го пия докато не ми дойде. Ако евентуално съм имала проблеми да отида при нейната колежка, тъй като тя ще отсъства един месец. Е, кажи ми без преглед да се изписват такива хапчета, не мисля, че е в реда на нещата. Но иначе съм чувала за нея, че прави добри операции и разбира от работата си. Аз лично не бих отишла повече никога при нея заради лошото и небрежно отношение, което получих навремето. Но ти поразпитай тук-там и ако наистина ти я препоръчват горещо, отиди при нея. Желая ти успех!

# 4
  • София
  • Мнения: 6 356
ами Цуцке, ти си отишла при професор по филология да ти поправи грешките в домашното, образно казано... какво очакваш?
жената е виртуозен онко-гинекологичен хирург, ти си отишла да я занимаваш със закъснелия ти цикъл.  Laughing
това е типичен манталитет - "чух, че тя е най-добрата и за мойта дребна болежка няма как да не ида при най-добрата, нали?"
аз ако бях на Попова, щях директно да те изритам в посока към кварталната гинеколожка, тя пак те е изтърпяла твърде дълго. не съзнаваш ли, че си загубила време, в което е можела да помогне на някой с наистина сериозен проблем?!!

# 5
  • Мнения: 1 029
Аз също съм чувала страхотни неща за нея,от нейни пациентки,на които е спасила живота и които я боготворят./Скоро имаше тема подобна тема,където също го написах/А най-важното е,че помага на хората.Доколкото знам е и възрастна,но продължава да помага,така че не може да очакваш,че като отидеш при нея,ще се усмихва и лицемерничи.Важното е какво върши в крайна сметка.И Jam е права,тя се занимава със сериозни проблеми,така че би трябвало да си потърсила добър гинеколог.
Успех,Цуцка. Peace

Последна редакция: вт, 27 дек 2005, 17:06 от danidan

# 6
  • Мнения: 2 641
Тя ми махна един полип и след 3 месеца забременях. Обаче там където го махнаха беше супер мизерия - не в самата болница а в поликлиниката май, там и аборти правят. Бях сащисана ShockedНо тя си разбира от работата, така че отивай при нея. Това обаче което също ме сащиса е че не прави микробиология дори в частния си кабинет Shocked та сега се принудих да ходя при друг лекар - Гергов по препоръка на мамите от форума.

# 7
Мили момичета, а причината, че ми закъснява? Това също може да е от сериозен проблем, както по- късно установих, не мислите ли? Аз отидох при нея, защото имах големи закъснения на цикъла. Щом е гинеколог, тя е длъжна да преглежда всеки независимо от това какъв му е проблема. В противен случай да напише някъде, че не преглежда момичета, на които им закъснява, защото проблема не е голям, а само оперира и толкоз. Моя е вината, не разбирам може би какво означава гинеколог. Или тя е от по- особените и специални, дето се занимават с по- сериозни случай. Е, да, добре щеше да е да ме види още тогава, защото моя проблем излезе не толкова малък. А и всичко хванато в началото се лекува, стига гинеколога да иска да те прегледа. Извинете, не знаех, че има два вида гинеколози-такива, които се занимават със сериозни и такива, които не се занимават със сериозни работи. Е, за мен гинеколог, който откаже да те прегледа не  е истински гинеколог. Колкото и да ми я хвалят. Да, била добра, еми който желае нека да отиде при нея. А аз лично ще си потърся някой не толкова известен, но който пони ще има желанието да ме прегледа. Успех на всички и весели празници!

Общи условия

Активация на акаунт