Рецепти с козунак

  • 8 408
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 729
Разгледах рецептите с варени яйца-много полезна тема.А сега е време да напишете и рецепти с вече изсъхнал козунак.Миналата година имаше такава тема,но немога да я намеря.

# 1
  • Мнения: 2 126
Mалко идеи от Гответе с мен:
http://www.gotvetesmen.com/forum/index.php?topic=2427.0

# 2
# 3
  • Германия
  • Мнения: 29
Точно днес направих и аз една тортичка с изсъхнал козунак.

Нарязах го на филийки, опекох го върху хартия за печене да стане като сухар, после го сиропирах с кафе и ром, разбих 1 пакетче на д-р "Йоткер" с 300 мл пр. мляко, върху козунака нарязах парченца банан, добавих и крема, това е.

# 4
  • Мнения: 112
Аз съм пробвала тази торта и ти я препоръчвам  chef Козуначена торта Пастичера по рецепта на Пина
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=231840.msg16744840#msg16744840

# 5
# 6
  • Мнения: 1 798
Аз също препоръчвам Козуначена торта 'Пастичера' на pina

Много вкусна! Heart Eyes

# 7
  • под тепетата
  • Мнения: 9 262
Аз пък днес направих двойна доза от сладките топки на vens. Станаха много добре, сега ще трябва да ги крия от себе си  Embarassed Вътре сложих вишна, напоена с вишновка.

# 8
  • Мнения: 27 524
Ние нищо специално не правим, просто го унищожаваме препечен от двете страни, намазан с масло и поръсен с канела. Не остава за други рецепти  Grinning

# 9
  • Мнения: 2 131
Точно днес направих и аз една тортичка с изсъхнал козунак.

Нарязах го на филийки, опекох го върху хартия за печене да стане като сухар, после го сиропирах с кафе и ром, разбих 1 пакетче на д-р "Йоткер" с 300 мл пр. мляко, върху козунака нарязах парченца банан, добавих и крема, това е.
Нещо подобно спретнах и аз тази сутрин. Долния ред го сиропирах с горещо мляко, а горния /поради свършване на млякото/ - с какао. Наредих банани и добавих на двата пласта крем на Йоткер. Ще видим довечера резултата като вкус  Mr. Green Обаче не съм пекла козунака.

# 10
  • Мнения: 1 842
Здравейте!А някой знае ли рецепта за вкусен козуначен кекс? Peace

# 11
  • Мнения: 10
Много добри идеи хареса ми

Общи условия

Активация на акаунт