Връзка между възпаление на пикочните пътища и бяло течение???

  • 3 498
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 178
Здравейте!
От близо две години не мога да излекувам течение,не се изолират нито бактерии, нито гъбички.Чиста среда отвсякъде. Rolling Eyes Сега обаче след толкова ходене по мъките си пуснах пълни изследвания, в резултат на които се установи,че имам възпаление на пикочните пътища /не знам точната диагноза дали така се нарича/. Сега трябва да давам урина в ХЕИ-то два поредни дни,за да се направи посявка и да се види има ли бактерии.
Знам,че има много публикации по темата,но сега въпроса ми е дали това може да бъде причина за течението.Все пак то е постоянно,има и миризма и малко съм скептично настроена дали ще се оправя след като се излекува възпалението.Интересното е,че не ме боли нищо,не съм имала проблеми с бъбреците до сега.
Ако някой е имал подобен здравословен пронюблем,нека ми пише. Hug

# 1
  • Мнения: 9 063
Интересно ми е как при микробиология не са открити никакви бактерии newsm78 Кога последно си била на гинеколог и какво точно показаха изследванията? Някакви по-специални правила ли си? За хламидия например? Дай малко повече инфо Wink

# 2
  • Мнения: 2 178
Интересно ми е как при микробиология не са открити никакви бактерии newsm78 Кога последно си била на гинеколог и какво точно показаха изследванията? Някакви по-специални правила ли си? За хламидия например? Дай малко повече инфо Wink

Ходих последно края на септември и нямах нито оплаквания,нито симптоми.Просто часът ми за гинеколог беше записан 2 месеца преди това и докато отида се бях "самолекувала". Не съм правила за хламидии.Лекарката каза,че са щели да се "хванат" ако ги има.Абе нямам такива неща! Сегашните ми изследвания бяха захар, кръвна картина, урина-общо 6 вида бяха,но не знам какви са-само кодове има на направлението.
Сега ще търсят бактерии в урината,а ако няма ще лекуваме възпалението.

# 3
  • Мнения: 257
при мене е горе- долу същото...имам бяло течение, което на моменти ту изчезва , ту се появява...от цитонамазката излезе, че имам възпаление, което обяснява течението- според доктора..каза ми , че възпалението е възникнало от дълго нелекувано перманентно течение както е при мене....след празниците ще ходя да направя и микробиология - да видим ooooh! че вече ми писна

# 4
  • Мнения: 945
Айде сега и аz да питам. Как раzбирате, че имате бяло течение, което трябва да се лекува?

Аz имам бяло течение, откакто съм вляzла в пубертета. Но това е нормално zа всяка жена. Според моя лекар проблем има ако "течението е по силно от обикновенно и има раzлична мириzма". Миналия месец бях пак не преглед и пак го питах zа моето бяло течение, но той каzа, че си е в реда на нещата и не се налага да се лекува. Много съм се ровила и в интернет по таzи тема, но все същия отговор намирам...

Как вие дефинирате "zасилено течение" и "необичайна мириzма".

# 5
  • Мнения: 2 178
Лично при мен никога не се беше появявало течение, затова наличието на зацапване беше сигнал за нещо нередно.Освен това съм маниак на тема лична хигиена,никога не съм имала миризма, приятеля ми обожаваше "сока ми",а сега усещам как дори след душ имам лоша миризма -като на майонеза.При посещение при 2 различни гинеколожки и пуснати 3 проби за гъбички и бактарии не излиза нищо.Урината обаче ми е лоша и ми откриха бета стрептококи.В момента не се трая-сърбеж,парене,теч,миризма....Сега съм пуснала пак изследвания да ми направят антибиограма и да започна антибиотика.Понякога 1 курс на лечение не е достатъчен,така чеее сагата продължава!

Общи условия

Активация на акаунт