За празниците-красив маникюр

  • 4 060
  • 36
  •   1
Отговори
  • гр. София
  • Мнения: 1 887
Уважаеми мами,ходите ли на маникюрист редовно и имате ли време за това?Наближават коледните празници и имам желание да имам по-красиви нокти.Препоръчай те ми някой салон(ако може да е по в центъра).

# 1
az hodia i sam strashno dovolna v edin salon namirasht se sreshtu voenna bolnica,ako si zaenteresuvana shte ti obesnia po dobre.
Mn.sam dovolna tam produktite sa italianski mislia,a i samata tia e mn.dobra.

# 2
  • Мнения: 1 234
Никога не съм ходила в салон,мисля че мога да си правя и сама красив маникюр.Само дето ми се счупиха два нокъта и много ме е яд #Cussing outАма за нищо на света няма да изрежа и другите,че много ми костваше да си ги пусна Laughing

# 3
Как да си направя френски маникюр?

Стъпка 1: От изключителна важност е добрата предварителна подготовка на ръцете и ноктите. Затова първо ексфолиирате ръцете като използвате ексфолиант за тяло.
 
Стъпка 2: Изпилете ноктите си. Ако те са меки и лесно се чупят, ги оставете прави отпред с леко заоблени крайчета. Използвайте пила, която е с добра повърхност.
 
Стъпка 3: Нанесете основен лак върху целия нокът и изчакайте да изсъхне. Можете да нанесете и изравняваща основа за лак за нокти.
 
Стъпка 4: Залепете лепенките за френски маникюр и нанесете белия лак на върха на нокъта. Изчакайте да изсъхне. Ако избързате преди лакът да е достатъчно изсъхнал, той може да се разруши при отлепването на лепенките.
 
Стъпка 5: Накрая за традиционен вид нанесете бежовия лак от комплекта за френски маникюр по цялата дължина на нокъта. Възможно е за по-свеж вид да използвате и различните цветове от цветния гланц за нокти – розово, виолетово, медено. Изчакайте около 10 мин. да изсъхне. За допълнителен блясък и защита отгоре можете да нанесете Бързосъхнещия блясък за нокти.

На късите нокти най-много подхождат светлите пастелни и бежови тонове

Ще се радвам да прочета някои твои тънкости - да направиш красив маникюр е цяло изкуство, нужни са търпение и талант.

# 4
  • Мнения: 1 290
аз мисля също да се поглезя за празниците,но незнам дали ще са ми порастали ноктите достатъчно дотогава.Всъщност с декорацията мога и сама да се справя.Само на дясната ръка ми е трудно Confused
ето малко идейки:

само трябва да проверя къде има камънчета за нокти и лепило

# 5
  • Мнения: 1 391
мисля че с повече фантазия и старание може и в домашни условия човек да си спретне празничен маникюр

Днес например си купих един лак, брокат сребърни песъчинки и звездички - /големи колкото камъчета/, та може с тези звездички да стане един доста симпатичен маникюр, ако сес ложат върху хубав цвят лак  Grinning

# 6
  • София
  • Мнения: 10 291
Никога не съм ходила в салон,мисля че мога да си правя и сама красив маникюр.Само дето ми се счупиха два нокъта и много ме е яд #Cussing outАма за нищо на света няма да изрежа и другите,че много ми костваше да си ги пусна Laughing
Абе друго си е да те пипне професионалист, никога не мога да си изпиля ноктите така както мойта маникюристка го прави!
Не се сърди, но ръце с нокти с различна дължине са доста грозна гледка  Sick

# 7
Az nikoga ne sum hodila na manikiurist i imam strahoten manikiur!No tova zavisi ot vas dali mojete da si oformiate noktite dobre!No moga da vi kaje kak da si gi potdurjate zdravi!Osobenno ako sa vi 4uplivi!Az predi mnogo godini imah tozi problem i s tezi protzeduri si gi opravih!
Zna4i v edna kupi4ka s hladka voda se sipvat 15-20 kapki iod i edna 4aena luji4ka soda za hliab,potapiat se prustite i se stoi taka okolo 10-15 min. moje i pove4e,sled tova noktite se majat edin po edin s tampon4e napoeno s vitamin A.Hubavo e da se pravi ve4er za6toto vit.A suhne ujasno bavno!Tova se pravi vsiaka ve4er za okolo sedmitza bez da se slaga nikakuv lak!Posle se po4iva 1-2 sedmitzi i se povtaria!
Az pravih tova niakolko mesetza i noktite ve4e ne mi se tzepiat nito puk mi se 4upiat!!Sega 1-2 puti v mesetza samo si gi topvam v vani4kata s iod i sum si OK!
Nadiavam se da sum vi pomognala,za6toto e naistina ujasno da ti se s4upi niakoi noku i to to4no predi praznika!!!

# 8
  • Пловдив / София
  • Мнения: 1 287
Бих помолила някоя дама, която е от Пловдив да ми препоръча маникюристка, от която е доволна.
Благодаря предварително. Flowers Sunflower

# 9
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 893
Уважаеми мами,ходите ли на маникюрист редовно и имате ли време за това?Наближават коледните празници и имам желание да имам по-красиви нокти.Препоръчай те ми някой салон(ако може да е по в центъра).

Ходя от време на време,но не много често.

# 10
  • Мнения: 1 341
ходя много редовно. Много е добра маникюристката ми, но е в Надежда.

# 11
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 786
Бих помолила някоя дама, която е от Пловдив да ми препоръча маникюристка, от която е доволна.
Благодаря предварително. Flowers Sunflower
Веснага казвам Simple Smile (ама да не се брои реклама, нали - нямам общо със салона, освен че съм доволна). В Рилон център на Сточна гара (до м-н Фиеста) на 2 етаж - Мед се казва салонът, маникюристката е Насе (Наска може би, Насе й викат). Тел. 032/655020, 0889 91 22 31 - но аз обикновено се изсипвам там и чакам да ми дойде реда, ако има клиентка преди мен. Цени - маникюр (с лак, френски) - 6 лв, маникюр с декорации - 8 лв, само оформяне и декорации - 4 лв. Аз ползвам основно последния вариант, т.к. ръцете и ноктите поддържам сама обикновено, и то добре.
За маникюр по принцип съм капризна и досега не съм харесвала никога как ми правят ноктите, тази маникюристка е първата, от която съм истински доволна. Заведох вече няколко дружки, които също са доволни.

# 12
  • Пловдив / София
  • Мнения: 1 287
Бу,
много ти благодаря за подробната информация. Ще се възползвам и след това ще споделя впечатленията си.  bouquet

# 13
  • Мнения: 5 103
До скоро бях с ноктопластика и не ми беше проблем красивия маникюр, но откогата съм бремена я махнах и сега е ад немога да си пусна дълги нокти, а хода поне веднъж седмично на маникюр и смяна на лака.но уви не ми помага.
Дано измисля нещо друго за празниците, че така ще съм ужасна в ръцете

# 14
  • Мнения: 4 371
Не мога сама да си оправям ноктите, определено не ми се отдава Confused Ходя на маникюр два пъти(понякога веднъж) в месеца, през останалото време сама се лакирам. За празниците нищо по-специално няма да правя.

ходя много редовно. Много е добра маникюристката ми, но е в Надежда.

Да не ходим при една и съща Flutter

Общи условия

Активация на акаунт