Снимки - Без думи

  • 1 767
  • 26
  •   1
Отговори
  • Мнения: 810
Не знаех как да назова темата и защото и не знаех къде точно да я публикувам, правя го тук /без никакви асоциации или скрити подбуди/...защото съм далече от бабите си, както и вие.

Две невероятни снимки, от които ми се свива стомаха:

Гайдар:
http://www.photo.net/photodb/photo?photo_id=672911

Продаване на цветя:
http://www.photo.net/photodb/photo?photo_id=3067220

и още една: http://www.photo.net/photodb/photo?photo_id=2462066

# 1
  • Мнения: 1 283
ох,и мен ме стегна гърлото Cry

# 2
  • Мнения: 7 430
Това е самия....истински живот мило ми пумпалче Sad
 CryИ все пак страхотни снимки Wink

# 3
  • Мнения: 1 370
Действителността, за съжаление smile3518

# 4
  • Мнения: 4 212
оф  Cry , възрастните нямат избор, много тъжно.

Може ли да пусна малко весели снимки? Неща така да си лягам.

# 5
  • Мнения: 4 629
Запечатали са ми се в съзнанието такива хора от преди да дойдем тук

# 6
  • Мнения: 810
Тея, пращай  Grinning

Не е с цел да се натъжаваме темата, въпреки, че е неизбежно. Така че ако искате слагайте и други снимки  Wink

# 7
  • Мнения: 1 393
И на мен ми се сви гърлото... Тази цветната снимка на възрастната жена с букетчето здравец и омайниче е просто покъртителна!... но също така по особен начин е и една много красива снимка, аз мисля така поне.

А гайдара- аз този гайдар си го спомням още от ученичка, къде ли не съм го виждала да свири, най-напред беше срещу Народната библиотека, а после и навсякъде на по-главните места в София. Даже в Несебър съм го виждала, винаги съм пускала пари, даже помня че с тогавашния ми приятел си бяхме купили и негово СД.

Много хубави снимки!

# 8
  • Мнения: 3 491
И аз си спомням гайдаря, харесваше ми много как свири момчето. Спомням си как прекъсваше за секунда колкото да благодари като му пуснеш пари, и продължаваше да свири. И как си танцуваше, докато свиреше.

# 9
  • Мнения: 7 430
Теичка, въобще не ми се показват твоите снимки...да се усмихна малко  Wink

# 10
  • Мнения: 7 430
Ето още една страхотна баба  Hug Hug Hug

# 11
  • Мнения: 1 910
"A Tear", Arnon Toussia-Cohen


Понеже се случва на хората да са им нужни и думи:

Photographer: This Homeless was sitting on the corner of the food market in jerusalem. i gave him some money, and i asked his permission to take a pictue. while i was asking him a few questions about himself, he did not answer, but a tear came out of his eyes.
he did not answer any of myquestions, nor he objected to me taking the photo. i took only four pictures and moved on.


Ето и един коментар от член на същия форум -->
Stjepan/Croatia :
I can't believe how strong you shaken me with this image...
I was shaken a lot and suddenly begin to feel unease. I feel guilt and shame for I am so well, with a nice home and beautiful family. Healthy and secure life without anything to worry much becomes a great load on my chest. With this image you wash like a huge wave all of my doubts, all worries, all unsatisfied thoughts... This photo is not a snapshot, it’s not a postcard, it is a great image of life itself. Thank you Arnon for teach us these precious things that make a life great and vanish all our shameless thoughts that we have in the times of self-conscious! THANK YOU!

Последна редакция: пт, 02 дек 2005, 01:26 от 7of9

# 12
  • Мнения: 1 269
Баси разревах се.Така ми стана му4но.Сещам се за дядовците и бабите ми лека им пръст.
Невероятни снимки

# 13
  • Мнения: 810
7of9, снимката е....без думи. Невероятно е как фотоапарата се впива в очите и хваща мъката. Този човек ми прилича на всички бащи, които живеят във война, загубили всичко. Всяка гънка на лицето му се е изкривила в тиха мъка, безизходна и някак примирена, но разказваща историята си. Много хубава снимка! Благодаря ти, че я пусна, връща в реалността.

# 14
  • Мнения: 11 307
Малееееееееееее, Пушу колко е остарял! Sad
Имам предвид гайдаря - той е едно от лицата на София. Познавам го от много години, още преди да стане уличен гайдар в столицата. Истинското му име е Петър Бонев. Някои от софиянките сигурно ще се сетят - свири доста често в подлеза пред ЦУМ
Ето ви и от мен една такава - http://photo-cult.com/showpic.php?id=44464

Общи условия

Активация на акаунт