Да се подсетим по-отрано за луната!

  • 2 113
  • 51
  •   1
Отговори
  • Чикаго / София
  • Мнения: 3 636
Утре е поредния ден от лунното гладуване -  01.12.- 16.59 ч.
Вижда ми се по-лесно да се издържи, така че хайде да се преброим кои ще сме и да си дадем кураж! Grinning

Последна редакция: чт, 01 дек 2005, 09:14 от irka

# 1
  • Мнения: 2 910
Аз тоя път ще ви правя компания в гладуването.Последните няколко месеца не се спрях и си хапвах и хапвах и накрая резултата е налице,3кг. отгоре,които много ми личат Crazy.
Ама не започва ли от 16.59ч.?Не,че тия няколко минути са от значение,ама знае ли човек.

# 2
  • Sofia
  • Мнения: 288
И аз ще се включа.
Благодаря ти Ирка за подсещането.
Дано издържа, че то и на 2.12 ще е изпитанието

# 3
  • Мнения: 83
Аз също се влючвам от кога чакам някои да ми казва кога са датите за луната Wink

# 4
  • Мнения: 237
Бройте и мен  Peace

# 5
  • Чикаго / София
  • Мнения: 3 636
Ама не започва ли от 16.59ч.?Не,че тия няколко минути са от значение,ама знае ли човек.

Май си права. Аз сега се поразтърсих в нета и видях, че започва от 16.59ч. , ама така ми го пратиха на мен!  Embarassed Сега ще го поправя!

# 6
  • Мнения: 1 798
Хайде, и аз с вас!Яжте,каквото ще ядете до 4 часа и после да оставим коремчетата да почиват  Flutter.Лично аз ще си `запазя` повечко работа за след 17 часа,за да имам с какво да се занимавам  Crazy.

# 7
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
И аз съм с вас Hug
Последният път забравих заточния ден и се наядох като за 3  Twisted Evil, но този път мърдане нямааааа.... Naughty

# 8
  • Дива Индия
  • Мнения: 622
Нареждам се и аз. Това ще ми е сефте. Свекърва ми казва, че няма да издържа. Ама аз ще се боря мъжки (особено като знам, че няма да съм сама). Кажете сега колко килограма ще сте в началото на "купона", за да сравним резултатите! Аз съм 61кг. Папкайте днеска, че утре - глад! Добре, че съм на работа!

# 9
  • Мнения: 1 798
То е ясно,че утре след един ден на вода ще има ле-е-е-еке промяна в кг,ама аз не разчитам на това гладуване,че ще ме втали Crazy.Сега съм 58кг,от `векове` все съм си толкова,незамисимо дали ям много или не.

# 10
  • Мнения: 371
само вода ли се пие в тези 24ч.?или може и чай и какъв да е?

# 11
  • Мнения: 1 798
Вода,чай,няма проблем,ама да не сложиш захар в него? Wink Wink Wink

# 12
  • Мнения: 291
Здравейте, и аз съм с вас, не съм гладувала по лунно време от пролетта, дано да издържа, че като застудее времето, така ми се хапваааааа.
Добротворка и аз съм като теб заковала едни 58 кг., така ми се иска поне 3 да сваля. Айде УСПЕХ!!!!!

# 13
  • Мнения: 1 809
Привет и от мен! Simple SmileВключвам се и аз,че искам да махна от себе си 2-3 кг,а пък нещо...не се получава SadАма то не става с муцане,а с воля.... Embarassed.Затова този път смятам да сам волева и да се опитам да издържа WinkУспех на всички!

# 14
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
И мен ме бройте!  Hug

Общи условия

Активация на акаунт