От кога кремчета с прясно мляко?

  • 1 406
  • 30
  •   1
Отговори
  • Мнения: 34
Здравейте мили мами!
Отново имам въпрос към вас и се надявам че и този път ще получа компетентен отговор.Та въпроса ми е:вече сме на 7 мес та се чудя дали да не опитам да и дам нишесте с прясно мляко или пудинг.Вие какво ще кажете?Тя не е приемала досега прясно мляко.Предварително Ви благодаря.

Последна редакция: чт, 01 дек 2005, 17:10 от Vivi

# 1
  • Мнения: 46 437
Аз бих слагала на дете след годинка, прави си ги с адаптирано.

# 2
  • Бургас
  • Мнения: 2 449
Много е рано за прясно мляко, аз и пудинг не препоръчвам - има оцветители, ароматизатори - все силно неподходящи за бебета.

# 3
  • Мнения: 140
Кремчетата ги правя с адаптирано.Лекарката ни каза прясно мляко - след годинката.А пудинга го хапват засега само мама и тати smile3503

# 4
  • Мнения: 1 089
започнах да правя кремчетата с прясно мляко след годинката

# 5
  • Мнения: 3 663
ако искаш да не рискуваш, след навършване на годинка

# 6
  • Sofia
  • Мнения: 6 904
И аз чакам да станеме на годинка за прясното мляко

# 7
  • Мнения: 1 639
Аз искам да ви питам как точно го правите кремчето ( на д-р Йоткер) с адапте? 
 Мислих да разделя прахчето така ,че да направя само за едно ядене на Дариа ( около 250 гр ) , защото нали формулата не трябва да престоява, а аз не съм сигурна ,че ще харесам кремчето с адапте......., пък и защо да подяждам детето  Mr. Green ..... вие как го правите?  newsm78

# 8
  • София
  • Мнения: 6 743
Една приятелка прави кремове и грис с прясно мляко,но разредено 1:1 с вода .бебето и е на 10 месеца!За сега няма проблеми - решението си е твое.
Аз лично мисля да давам след годинка.А сега например правя грис с вода и после добавям адаптето!
В готварския форум има хубави рецепти - разрови и ще намериш. Hug Peace

# 9
  • Мнения: X
Хм Thinking ами аз ги правя от 10-тия месец, но Ния не ги искаше с адапте, така че нямах избор. Не съм имала проблеми.

# 10
  • Мнения: 3 537
От 10 месеца започнах с 2% прясно мляко Peace

# 11
  • София-България, Израел - където си поискам
  • Мнения: 2 856
Аз лично около годинка започнах да правя кремчетата с прясно мляко. Моят съвет е да изчакаш още месец- два още сте малки.

# 12
  • No Line On The Horizon
  • Мнения: 2 737
А някой може ли да ми отговори на детската кухня с какво правят кремчетата?

# 13
  • Мнения: 2 531
А някой може ли да ми отговори на детската кухня с какво правят кремчетата?
С прясно мляко естествено!Но мисля че го разреждат/или е нискомаслено?/. Не си спомням точно, сина ми тръгна на 7 м. на кухня, но мисля че не съм давала крема отначало.

# 14
  • Мнения: 1 645
Кремчета започнах да му давам след годинката - той само по този начин поема прясно мляко

Общи условия

Активация на акаунт