Недовиждащите мадами - очила или лещи?

  • 3 119
  • 74
  •   1
Отговори
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 807
Е?

# 1
  • София
  • Мнения: 4 272
Ами нося си очила. По-удобно и по-практично е. Преди носих лещи и постоянно ги губех. Сега обаче, като си поръчах очила без рамки, много се харесвам и си ги нося с удоволствие Flutter
Между другото, защо не пуснеш и анкета newsm78

# 2
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 807
Между другото, защо не пуснеш и анкета newsm78
Исках, ама заби. Чак сега успях Simple Smile
Гласувай, народе!

# 3
  • Мнения: 3 423
гласувах за очила
аз преди носех очила само за телевизия и кино но доста ми се влоши зрението от бременноста и сега си ги нося почти постоянно.лещи не бих си сложила-притеснява ме да си сложа нещо в окото Embarassed

# 4
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
ами аз бях си взела едни да ги пробвам, лещи де, евтинки по 9 лв едната...
мъчих се, незнам защо. главата ме болеше, ставаше ми едно сухо в очите. пък хем искам да съм без очила и хем да не си бъркам в очите сутрин и вечер.
най- добре е операция, ама засега си трая.

незнам какво да кажа Rolling Eyes искам лещи, но с очилата пък нямам проблеми с очите.

# 5
# 6
  • Мнения: 9 901
аз съм тая, дето ги редува във времето. До сватбата си носих очила. За сватбата, да съм още по-красива, турих лещи и така до раждането Simple Smile
сега ми е по-удобно с очилата, че не се знае кога ще си прилегна да поспя през деня, а не ми се свалят всеки път. Ако спя с лещи, се чувствам некомфортно.
Като си регулираме режима и почна да излизам повече навън, пак ще поднося лещите.

# 7
  • Мнения: 1 320
Лещи. Вече много години.
Очилата ме дразнят, не мога да ги трая на носа си. С лещите се чувствам добре, имам и периферно зрение. По-лесно и по-удобно ми е да шофирам с лещи.
Очилата слагам само в събота и неделя, защото ме мързи да си слагам лещите, а и за да ми починат малко очите. Засега /чукам на дърво/ нямам никакви проблеми.

# 8
  • Мнения: 46 488
Очилца  Mr. Green много ми харесват тънките почти квадратни метални рамки, в момента съм даже с цветни, до сега не се бях осмелявала, но ми харесват Crazy

# 9
  • Пловдив
  • Мнения: 551
Твърдо очила. Носих около половин година лещи, очите ми ги понесоха, нямах проблеми, но цялата галимация около слагане, сваляне и почистване не е за мен  Naughty Освен това очилата си ги нося от 4 годишна, та съм си свикнала  Wink Дори близките и приятелите не могат да ме възприемат без тях.

# 10
  • Мнения: 1 541
Зависи от слу4ая - в къщи с бебока естествено 4е няма смисъл от лещи, но за фитнес, дискотека , купон или нещо по - енерги4но си е по - удобно с лещи.
Темата ми напомня да отида да си ги подменя 4е са от 100 години и после се 4удя що ми дразнят о4ите.. Rolling Eyes

# 11
  • Мнения: 3 339
Аз предпочитам лещите - по-удобни ми са и не ги усещам. А и с очила не се харесвам особено. Освен това от време на време нося цветни лещи и така с един куршум - два заека.
Но вкъщи в повечето случаи ходя с очила, за да ми починат очите.
А "цялата галимация", свързана с лещите, ми отнема около 15-20 секунди на ден Mr. Green.

# 12
  • Мнения: 287
Предпочитам лещите , но след един проблем след преспиване с тях се отказах и минах твърдо на очила.Повече не съм и помислила за лещи.

# 13
  • Мнения: 6 315
Очила Simple Smile.

# 14
  • Мнения: 8 459
Очила.И това го казвам аз,дето повече от 10 години носих лещи.Двама мои познати очни лекари много лошо се изказаха за лещите,освен това и на мен в един момент не ми беше удобно,все нещо влизаше в очите ми,все се замърсяваха и не можех да виждам нормално,поне един път в годината правех възпаление на очите и един ден просто ги извадих насред улицата,хвърлих ги,сложих си очилата и продължих. Laughing

Общи условия

Активация на акаунт