Нова мода

  • 1 272
  • 20
  •   1
Отговори
  • Мнения: 703
От няколко дни все се каня да разкажа следното:
Миналата седмица отивам на работа и идва една моя позната  пациентка, която не ме е виждала от почти 2 години..." Ау, сватба, браво, браво! Аууууу, бебе! Браво, браво! Кърмите ли се още?" И аз " Ммммдааааа!" И тя: "Абе и аз чувам напоследък, че било модерно да се кърми. Имало там едни форуми такива за кърменето..." Laughing Laughing Laughing
Така, че момичета- да дерзаем, щото сме и модерниJoy Joy Joy

# 1
  • Мнения: 854
Мда, и аз съм го чувала това Simple Smile Леля ми като родих беше дошла и ми вика: "Сега навсякъде говорят, че е модерно да се кърми до годинката, така че давай! " И аз  Joy

# 2
  • Мнения: 1 771
Е това е да сме в крак с модата  Wink

# 3
  • Мнения: 698
А откъде го е чула ми е интересно...

# 4
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
Така де,няма да се излагаме hahaha Щом е модерно,няма искаш-не искаш hahaha Пък и форуми имало на тая тема,казват,а Laughing

# 5
  • Мнения: 790
Супер! Ако не успявам да съм в крак с модата в дрехите и прическата, то поне с кърменето съм в играта! Laughing

# 6
  • Мнения: 980
Супер! Ако не успявам да съм в крак с модата в дрехите и прическата, то поне с кърменето съм в играта! Laughing

И аз така.  Grinning

# 7
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 911
Хехе, абе направо сме за Фешън канала.
Дайте да спретнем един репортаж на тема "Увиснали, но с пълнеж" Mr. Green

# 8
  • Мнения: 127
Хехе, абе направо сме за Фешън канала.
Дайте да спретнем един репортаж на тема "Увиснали, но с пълнеж" Mr. Green
hahaha  Joy  Joy  Joy
Jade, винаги може да се разчита на теб да развеселиш човек! Благодаря ти, защото напоследък не ми се случва често да се смея толкова.

# 9
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 911
Jade, винаги може да се разчита на теб да развеселиш човек! Благодаря ти, защото напоследък не ми се случва често да се смея толкова.

# 10
  • anywhere
  • Мнения: 3 303

Луда тиква...  Laughing Откъде го изкопа това?  Joy

# 11
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 786
За любимката ми Зъхи специално:
         

# 12
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 911

От един ХАРДуерен форум Grinning

Бу, тая първата масло може да избие, бе hahaha

# 13
  • София
  • Мнения: 18 679
Джейд и Бу веднага да спрат!!!От много хилеж ми се тресат некой работи и ме карат да се чувствам дебела и разплута, пък всъщност съм една стройнаааа Flutter
А по темата - ам'чи вий що мислите, че кърмя - треа да сме модерни, нищо, че сме от провинцията Mr. Green

# 14
  • anywhere
  • Мнения: 3 303
Към Джейд и Бу - ИЗВРАТЕНЯЧКИ!  smile3534  Laughing
Белиндоооо, ти ако тресеш нещо, сестро, ние земята люлеем...  newsm48

Общи условия

Активация на акаунт