Кой ще ходи на Коледните купони на бг-мамма?

  • 532
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 161
Питането ми е кои от кърмачките (и кърмачетата) ще се явят на коледния купон за майки (10.12) и на детския купон на 20.12 в София? Ще се радвам да се видим и запознаем там! Ако някой не е видял темата за детския купон - в Деца с увреждания е, тяхна е инциативата, но е отворено за всички.

Ние засега сме се писали и за двата (е, на единия без дете), дано да сме здрави само.

# 1
  • anywhere
  • Мнения: 3 303
Емем, ходи си на купоните бе, те некърмещите не хапят, няма страшно.  Wink

# 2
  • Мнения: 980
...те некърмещите не хапят, няма страшно. Wink
Хм, дано не прелетят хишни птици отзад океана  Laughing

Ще присъствуваме на Пловдивската сбирка. Лятото може и да пътуваме насам натам, но сега ... Бъззз... Simple Smile

# 3
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 917
И ние се записахме за Пловдивската среща, но още се чудя с дете или без newsm78

Зъхи, и ние няма да хапем, ела на 11-ти Mr. Green
Пък и всички други де... амаха все в София да са купоните. Трябва малко по централно този път Crossing Arms

# 4
  • Мнения: 5 228
Аз ще гледам да отида поне за малко на 10-ти. През деня сме на детско коледно парти от 4 до 6 и не знам после как ще се организирам.

# 5
  • anywhere
  • Мнения: 3 303
Зъхи, и ние няма да хапем, ела на 11-ти Mr. Green

За вас се съмнявам, ама нейсе...  Wink Laughing
Ако и до Пловдив се вдигна за форумска среща, сигурно като се върна, мъжът ми вече ще е сменил бравата...   Twisted Evil Crazy

# 6
  • Мнения: 3 161
Емем, ходи си на купоните бе, те некърмещите не хапят, няма страшно.  Wink

Ами като гледам напоследък някои иначе доста симпатични кърмещи, с които се знаем при това, как хапят, та какво остава за некърмещите, които не познавам... Mr. Green А ти ще идваш ли, що се спотайваш, а?

Иначе не ме мисли - аз не от страх питам, а защото искам да се видя по-отблизо с майки, с които редовно си пишем и малко от малко се познаваме. Иначе ми се вижда много отчаяна работа да празнувам със случайна извадка от 10 000 жени, които не познавам и вероятно няма да срещна отново.

# 7
  • anywhere
  • Мнения: 3 303
Аз не знам още, но се съмнявам... Свекито има юбилей навръх 10-ти, майка ми също идва точно тогава от Бургас и не мога да ги зарежа и да тръгна по купони...
За другите сбирки не бях чувала...

# 8
  • Sofia
  • Мнения: 603
Аз ще се замъкна на 10-ти, за 20-ти още незнам...
Таман имах желание да се запозная със Зъхи Hug

# 9
  • София
  • Мнения: 896
Смятам да отида и на двата, живот и здраве.
Ще се радвам да се запознаем. Laughing

Общи условия

Активация на акаунт