по-силно и неприятно миришеща урина на кърмаче

  • 1 805
  • 2
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 439
Ужас...тази сутрин като сменях памперса на беба усетих един по-силен и неприятен аромат а като си доближа памперса да носа -направо бие на някакви химикали.Уж не е болна и не  е миришела досега така силно. Не пие още сокчета, само на кърма е, освен Деавит друго не и е влизало в коремчето. Аз пия лактогонен чай, натур. сокове и мн мляко -от какво ли може да е.Лактогонния чай само пия от 3 дни ама мн хора го пият.Днес  щях да ходя за ваксина ДТК, но май ще пропусна. Боже дано следващия не мирише така.

# 1
  • Мнения: 429
Миризмата в памперса най-вероятно е от престоялата урина. Предполагам, че през ноща не го  сменяш, а 12 часа са много и нормалните процеси на разпадане на елементите в урината. Нормалната миризма на отделена урина е на прясно сварена овнешка супа (колкото е смешно да звучи е така), а престоялата урина може да мирише на ацетон, амоняк и на какво ли друго не. Виж да ли няма зачервяване отдолу, но съм сигурна, че няма.

# 2
  • Варна
  • Мнения: 439
не и е зачервено дупето повече от обичайно.Наистина не е сменян през нощта. Много ме успокои, пак ще я наблюдавам...дано си мирише нормално...
Всичко хубаво!

Общи условия

Активация на акаунт