Боя за коса - blond 22! Пролетни красавици

  • 106 994
  • 746
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 3 675
Много благодаря за отговора,но за да стане пепелно не е ли по-добре да бъде 0/11?Може ли да приложиш снимки преди след,за да видим резултата?

Аз не искам пепелно. Бях се боядисала с 9\1 и 9 и установих, че пепелното ми става с лек зелен оттенък.  Rolling Eyes
Сега съм си взела 10\00 и вместо да я смесвам с пепелни цветове искам да и сложа коректор, който да убие жълтото.
За снимки вече е късно защото си измих косата.
Мисля, че се получи добре, но утре ще видя на дневна светлина.

Коректорът беше бял, но след като го смесих с шампоана и оксиданта, стана тъмно син  Mr. Green
Сложих около 2-3 см и съм стояла не повече от минута. Беше ме много страх да не стана синя Laughing

Следващия път ще си взема 0\66 и ще пробвам и него. С него дори и да стана лилава, ще го преживея, но синьото  няма да мога.  Simple Smile

# 691
  • Мнения: 372
0\66 какъв нюанс е?  Simple Smile

# 692
  • Мнения: 3 675

Виолетов  Simple Smile


Определено е по-добре от син.  Mr. Green
Аз и от синьото за сега съм доволна. Дано утре,  като се видя на дневна светлина не се уплаша.Laughing

# 693
  • Мнения: 372

Виолетов  Simple Smile


Определено е по-добре от син.  Mr. Green
Аз и от синьото за сега съм доволна. Дано утре,  като се видя на дневна светлина не се уплаша.Laughing

Чудесно е, че си доволна.  Hug  Ако имаш желание, пусни снимка, когато имаш възможност.  Simple Smile

# 694
  • Мнения: 293
Аз последно се правих с балсам на Престиж, но нещо хич не ми се получи, неравномерно, гадно, може и аз да съм сбъркала нещо  Confused

B & C, ще те чакаме да кажеш после


# 695
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 416
а как го нанесе? кой балсам? newsm78

аз също се интересувам от тониране с коректор и питах няколко пъти за споделен опит - преди време - затова и аз следя с интерес сега и ще взема  Peace стига да преценя за мен кое е добре  Hug

# 696
  • Мнения: 2 149
Аз след боядисване се тонирам със шампоан на lorvenn
Определено съм доволна от Вела колестон перфект,идеално ми изсветлява и е много трайна.Другата седмица пак ше се боядисвам,за трети път,почти постигнах очаквания цвят Wink Ей тази мацка ме вдъхнови http://hairandstuff.blogspot.com/2011/01/wella-koleston-perfect-in-1261.html Wink

# 697
  • Перник
  • Мнения: 195
Аз след боядисване се тонирам със шампоан на lorvenn
Определено съм доволна от Вела колестон перфект,идеално ми изсветлява и е много трайна.Другата седмица пак ше се боядисвам,за трети път,почти постигнах очаквания цвят Wink Ей тази мацка ме вдъхнови http://hairandstuff.blogspot.com/2011/01/wella-koleston-perfect-in-1261.html Wink
аууу,страхотен цвят  Peace но сигурно доста гори тази боя...имаш ли такива наблюдения?

# 698
  • Мнения: 3 675
аууу,страхотен цвят  Peace но сигурно доста гори тази боя...имаш ли такива наблюдения?
Аз не мисля, че гори косата.
Много хора харесват и използват тази боя.  Simple Smile
Ако се използва 12 и се смеси с 12% оксидант, увреждането ще е много по-голямо от колкото ако се използва друг номер с 9% оксидант.
Аз съм се боядисвала с 12 и 9% оксидант и ако трябва да съм честна, косата ми стана малко по-суха от колкото с 9 + 9%, но в никакъв случай не бих казала, че беше изгорена, увредена и т.н.
Аз харесвам Koleston и я намирам за щадяща.

# 699
  • Мнения: 738
И аз се интерисувам от коректори. Само, че защо син и лилав? Много съм назад, няма ли нещо перлено....
Много искам да похваля маската, която взех. Не е професионална, от козметика я взех за 12 лв. Лореал тотъл репеър. Не вярвах, такъв резултат да има непрофесионална маска, но тази се справи уникално. Така ми смаза косата, все едно не е обезцветена. И за първи път успях да изляза без 1 тон кристали  Peace

# 700
  • Мнения: 3 675
alegoria, коректорът който аз съм си взема е боя. Това не е шампоан или балсам и предназначението му е да се добавя към боята за да коригира цвета.
В перленото също има лилаво. Това, че цветът е лилав или син не е проблем, но е важно количеството. При подходящото количество косата ще стане перлена, но ако се прекали, ще стане лилава.

12\61 e основен цвят 12 с отенък, който е виолетово и пепелно. Ако виолетовото и пепелното ни е слабо и не успее да коригира жълтият оттенък, тогава може да се добави допълнително коректор.

Последна редакция: пт, 10 юни 2011, 12:27 от B & C

# 701
  • Мнения: 738
Много съм зле. Аз съм купувала от старата ми фриз тубичка боя(коректор) и съм я правила, както сте писали - с шампоан и съвсем малко окислител.
Ако може да ми дадете линк, на някой за да се ориентирам....че както казах съм много зле, относно цветовете. 12 нищо не ми говори хем гледах началото на темата  и уж четох  Embarassed

# 702
# 703
  • Мнения: 738
Последен въпрос. Кой нюанс трябва да взема за да се получи перлено? Не ми се ще сиво, че ми омръзна, но другите ми изглеждат....
Може би лилавото - щом има перлено?

# 704
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 416
какъв оттенък ще стане - зависи и от твоята основа и колко стоиш с него  Peace

Общи условия

Активация на акаунт