какви са признаците за алергия към белтъка?

  • 474
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 132
Моля ви мами на дечица с такава алергия, кажете ми при вас какви бяха признаците, че имате такава! Да ви кажа нашият случай. Ние сме на АМ от самото раждане. Един месец без проблем пихме Аптамил. След това се появиха ситни червени пъпчици по телцето, за които лекарката ни каза, че сигурно са от праха за пране и сапуна и за около 20 дни перяхме само с домашен сапун и се къпехме без сапун. Пъпчиците изчезнаха и оттогава не са се появявали. Успоредно с това постепенно с това Ния започна да дриска, доста рядко, понякога на вода, примесено със слуз. Лекарката каза, че сигурно е чревна инфекция и пихме лечебно мляко. Щом минем на Аптамил акото става отново много рядко, почти вода. В момента педито е на мнение, че има алергия към белтъка на млякото и ни изпраща в Инст. по педиатрия, за да ни изписват Фризопеп за алергични деца.
Въпроса ми е - правят ли се няккави допълнителни изследвания, за да се докаже това нещо. Все пак е сериозна диагноза и не мога с лека ръка да се съглася, че това е алергия.
Моля ви да споделите при вас как беше? правихте ли изследвания? какви бяха симптомите?
Ох, много са въпросите ми, но се надявам, че ще ми отговорите!!!!
Предварително ви благодаря!

# 1
  • Мнения: X
Ето инфо от сайта на клиниката по детска гастроентерология: http://gastroenterology.freehomepage.com/#%E0

# 2
  • Мнения: 132
Благодаря ти!

# 3
  • Мнения: 5 299
Ето, разгледай и тук

Общи условия

Активация на акаунт