lвреме е да яде, а тя се забавлява

  • 449
  • 1
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 164
Алекс е на2м.и27дни,минаха вече около 3 часа и както си му е реда аз започвам да я кърмя, тя поцока 2-3 мин. и започна да си гука, тегли ми гърдата за да погледне назад, пее ми смее се.Така беше и на яденето в 9 ч.Сега докато цокаше се изака, сменихме пампито,но пак същото.Сменихм гърдите,но от въртенето само повърна  и така 3-4 пъти-оповръщана съм от раменете до петите и нея издържам вече. Сега я оставих в шезлонга й, атя като не ме вижда се дере ли дере.Изцеждам гърдата отх която трябваше да яде но до сега само около 20-30 гр.съм изцедила -дане бе да не и стига кърмата и затова?

# 1
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
Дере се,защото си й изчезнала от погледа,а не защото е гладна.Съвсем нормално се държи детето - на тази възраст вече стават експерти в сученето и за съвсем кратко време (3-4 минути) успяват да се нахранят.Отделно,че започват да се разсейват от всичко наоколо и бързат да приключат с храненето, за да правят по-интересни неща Grinning
След като всичко с пампите и съдържанието им е наред,нямаш никаква причина да се притесняваш - продължителното висене на гърдата вече е в историята и ще  се случва все по-рядко Grinning

Общи условия

Активация на акаунт