много слаб цикъл при положение че пия хапчета.

  • 1 907
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 65
Добър вечер.
Пия хапчета Ясмин от 10 месеца някъде, винаги досега ми е идвало или на 4-тия или на 5-тия ден след спирането. Този път обаче на 5-тия ден започна едно такова кафеникаво- червено зацапване и така още 2 дни- тоест по 3-4-5 капки на ден. Което въобще не е нормално.Направих си тест за бременност- отрицателен.А точно по това време бях и болна и пиех биоцитрин.Може ли на настинка да се дължи, може ли да съм бременна при положение че през всичките 10 месеца съм била супер редовна при вземането на хапчетата.

# 1
  • София
  • Мнения: 4 035
Щом не си пропускала хапчета не ми се вярва да си бременна. По скоро аномалия в цилкъла, която може да е продиктувана от резките промени във времето, от болестта и от кой знае още какво. За твое успокоение си направи още един тест след няколко дена Peace

# 2
  • 42°37'41.83N 23°21'53.29E
  • Мнения: 3 074
Възможно е да се дължи на болестта.
Аз веднага бих отишла(или поне бих се обадила) на лекар  Peace

# 3
  • В сърцето на един мъж и половина, и една госпожица
  • Мнения: 1 834
Определено е от болестта и от промяната във времето, но все пак говори с лекар  Peace

# 4
  • София
  • Мнения: 43 903
аз имах такъв момент, чак ходих на лекар...та ми каза, че може да се случва съвсем леко кървене, също можело някой път и да пропусне месец-два....


но все пак иди на един преглед най-добре.

за болестта, тежки болести могат да оказват влиание, силни лекарства също.
ти каза ли, че пиеш ясмин като ти изписваха, защото някои лекарства отслабват действието на хапчетата.

Но осбенно ако 10 м не си правила и почивки, най-вероятно по-точно причината е в самото натрупване на хормони.

Последна редакция: нд, 20 мар 2011, 21:00 от Angel_Dust

# 5
  • Мнения: 1 195
моята гинеколожка още в началото ме предупреди че първите няколко месеца докато се регулира цикъла може да има всякакви аномалии включително оскъден или липсващ цикъл. Peace

# 6
  • Мнения: 65
аз имах такъв момент, чак ходих на лекар...та ми каза, че може да се случва съвсем леко кървене, също можело някой път и да пропусне месец-два....


но все пак иди на един преглед най-добре.

за болестта, тежки болести могат да оказват влиание, силни лекарства също.
ти каза ли, че пиеш ясмин като ти изписваха, защото някои лекарства отслабват действието на хапчетата.

Но осбенно ако 10 м не си правила и почивки, най-вероятно по-точно причината е в самото натрупване на хормони.
Да не съм правила почивка тия 10 месеца. Ще отида не лекар все пак да видя какво става

Общи условия

Активация на акаунт