епилатор

  • 693
  • 8
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 748
Моля,препоръчайте ми епилатор!Има ли полза от разните му там приставки,включително обезболяващи и прочие.Сегашният ми епилатор е ветеран-купих си го преди 8 години-тефал,никога не се е развалЯл,общо взето добре почиства,но накъсва една част от косъмчетата.Може би вече има нови и по-ефективни модели на пазара и е време да го сменя.

# 1
# 2
  • София
  • Мнения: 748
Благодаря!А мога ли да попитам каква е разликата между пинсети и дискове?

Последна редакция: нд, 27 ное 2005, 20:08 от macro

# 3
  • Мнения: 1 866
Мога да ти кажа само че ползвам Браун, Силк Епил и съм доволна. Има 3 приставки : една по-малка, която е много удобна за някои места като мишници или триъгълник и една по-широка, която ползвам за краката. Третата джаджа се слага върху другите две защото с нея по-малко боляло. Мен лично не ме боли и без нея и затова не я ползвам. Обаче сега не знам дали моят е с дискове или с пинсети. Мисля, че се води с дискове. Струва ми се че съм виждала и пинсетите, но не знам дали са по-добри. На мен навремето ми препоръчаха този вид.

# 4
  • Мнения: 1 234
С дискове е по-добре според мен и по-малко боли. Wink

# 5
  • Мнения: 7 640
а някой знае ли дали още се намират някъде от онези архаични модели със спиралата? Имала съм такъв марка Epilady, от всички варианти съм най-доволна от този-много по-бързо става и боли по-малко.
Ако знаете откъде да си купя такъв, ще съм ви много благодарна Hug

# 6
  • Мнения: 1 413
Имам и аз един въпрос в тази връзка-напоследък имам много врастнали косми, направо краката ми са като на пъпки - дали не е от епилатора, който е от 7 години и май също му е време да го сменям.Кажете мнение!

# 7
  • на село
  • Мнения: 3 895
По принцип при епилация се получават врастнали косми, не е от това, че епилатора е на 7 г. Аз си взех този епилатор на Ровента с чупещата се глава, той има една приставка като валяци, с които трябва да минавам около 1-2 дни след епилацията, за да не ми си врастват космите, но все още не съм го правила.
А относно дисковете и пинсетите, наистина този с пинсетите и за мен е по- болезнен.

# 8
  • Мнения: 1 234
Имам и аз един въпрос в тази връзка-напоследък имам много врастнали косми, направо краката ми са като на пъпки - дали не е от епилатора, който е от 7 години и май също му е време да го сменям.Кажете мнение!
И аз мисля че не е от епилатора.Краката ми постоянно са не такива пъпки,независимо с какъв епилатор се минавам.И аз каквото съм бяла е супер гадно.Ако имам тен не е така,затова постоянно трява да ходя на солариум ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт