Ами сега??????????????

  • 835
  • 12
  •   1
Отговори
Мили мами, моля ви споделете на каква възраст преместихте децата си от креватчетата да спят на "нормално" легло. Питам ви, защото днес следобед с таткото меко казано се #Crazy #Crazy #Crazy, когато влизайки в стаята на Марти, го заварихме вместо в кошарата-седнал на стола пред ПС-то.  ooooh! Изобщо не сме чули как е прескочил кошарката, даже милия и показно ни направи как прескача Mr. Green. та така....споделете Mr. Green

# 1
  • Мнения: 8 769
Точно на 2г.

# 2
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Спят си в бебешките креватчета. Както се мятат докато спят- за сега не мисля да ги местя.

# 3
  • Мнения: 863
Спят си в бебешките креватчета. Както се мятат докато спят- за сега не мисля да ги местя.
Синът ми още на 1г.и1месец направи първия си опит да прескочи кошарата-легло и на 1г.и 3-4м.безпроблемно си влизаше и излизаше от там,а малката на 1г.и8-9м.една сутрин беше си прескочила сама и дошла в нашето легло да ни буди Laughing

# 4
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Спят си в бебешките креватчета. Както се мятат докато спят- за сега не мисля да ги местя.
Синът ми още на 1г.и1месец направи първия си опит да прескочи кошарата-легло и на 1г.и 3-4м.безпроблемно си влизаше и излизаше от там,а малката на 1г.и8-9м.една сутрин беше си прескочила сама и дошла в нашето легло да ни буди Laughing
И моите започнаха да излизат сами след като направиха годинка (аз не бих могла да прескоча преграда с моя ръст!...). Но от нормално легло ще падат докато спят.

# 5
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Нашата хубавица засега само два пъти е прескачала кошарата и от тогава спи в нея само със спален чувал... За да не може да си вдига нависоко крачето и да прескача... С мама сме решили... Като се научи вече да я прескача окончателно... Да махнем две-три от напречните пръчки и да може сама да слиза... А пък кошара е голяма и може да спи до поне 5-6 годинки в нея... Удобна е за да не се изтъркаля на пода и да не й падат завивките...

# 6
  • София
  • Мнения: 6 477
Аз лично не мисля скоро да махам решетката на креватчето. Дребната спи доста бясно и ако няма решетка означава да я гоня по пода цяла нощ! А и все още не смее да излиза през решетката понеже я е страх. Може само да си влиза в кревата като стъпва на един стол наблизо...но доста тежко тупва в креватчето и гледам, че не й стиска за обратния път! Но моето креватче е дървено и решетката е доста висока, може би затова не излиза още?

# 7
  • Мнения: 8 505
А защо не опитате номера с махането на 1-2 пръчки от решетката-така той ще може да си излиза без да ви е страх,че ще падне,прескачайки решетката.

# 8
  • Мнения: 1 581
Време беше да ви изненада с тоя номер  Laughing
На 1г. 6 мес. купихме нормално детско легло, ниско, за да може да пада на воля  Laughing  Има малка преградка от двете страни на главичката. Досега не е падал от леглото, въпреки че се върти много, като спи.
По някое време така или иначе трябва да се научи да спи, без да пада  Laughing

# 9
  • все тук
  • Мнения: 1 714
Денислав си спи с решетка на леглото - нашето е с такава преграда, която се сваля на една трета с едни закопчалки /абе май не мога да обясня/. Иначе и матракът на леглото е на степени и сега е най-долу. Така че му е трудно да прескача. Но аз съм си все нащрек

# 10
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 893
Племенницата е на 2 год. и 4 мес. и все още спи в бебешкото креватче,само са й махнали едната решетка и тя си слиза и си се качва,когато реши.

# 11
  • Мнения: 2 596
Ами като му дойде времето, мисля да махна предната решетка та да си се качва и слиза, когато реши. Но това ще е доста късно ми се струва, защото той е от много шевливите деца.

# 12
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Не смятам в скоро време да махам решетката. Сина е на 2г3м. Поне до 3г. ще е с нея и в бебешкото легълце. Имам замисъл и по-натам да е пак в него...бе докато му умалее  Wink

Общи условия

Активация на акаунт