Помощ - слуз!

  • 726
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 8 917
Момичета, Гери ме притеснява Sad - сутринка както спинкаше се разплака, а дори и когато отидох при нея поплака мъничко, а от вчера /но вчера ме по-малко/ имаше единият път само слуз - като безцветна, а сега като й свалих памперса мога да кажа, че си беше изцяло слуз Cry...другите "големи работи" не са разстройство, а напълно "нормални"....никнат зъбки, но едва ли е от това newsm78 хапва си, играе си , веселка е, спинка, само нослето влачи някакви сополки, но според педито ни всичко било :нормално"....не знам от какво може да е Sad...опитваме нови храни - в момента имаше домашна супа с леща...имате ли представа от какво може да бъде - храна или ми е болничка.... Cry
На Нестле Джуниър сме, кърма - само вечер и то съвсем малко...моля ви, даите ми съвет какво да правя - не ми изглежда нормално това да има слуз в изпражненията.Благодаря ви предварително!

# 1
  • гр.Варна
  • Мнения: 722
Най-вероятно е от сополките. Като спи се стичат в гърлото и ги гълта.

# 2
  • Мнения: 8 917
Дано да е нещо "безобидно" - изчетох тук предишни теми  - може да бъде от това, че до предо 2-3 седмици приема антибиотик /бяхме с ангина/, от това ,че започна да хапва и нова храна, а също и от зъбките....все пак ще се радвам да ме подкрепят и други майчета. Благодаря ти, Миленка!

# 3
  • Мнения: 660
Не се тревожи излишно ! Бобовите храни предизвикват отделяне на слуз , особено при несвикнал организъм / пишеш , че е хапнала леща ! /. Трябва да премине до ден -два . А това дето е поплакала може да е от колика пак причинена от лещата . Наблюдавай детенцето и бъди спокойна . От антибиотиците най-често получават разстройство . Оправяйте се бързо !  bouquet

# 4
  • Мнения: 8 917
Здравей, ve4erniza !
Много благодаря за успокоението!  bouquet Ще питам и педито - и на мен ми изглежда безобидно, но все пак Confused...

# 5
  • Мнения: 129
Гале, пробвай с храни със запичащо действие - морков, картофче. Не се притеснявай, с теб сме Simple Smile

# 6
  • Мнения: 8 917
Благодарим ви, Росенце! Mr. Green Поуспокоих се като поизчетох инфо и като дадоха и мнения, но все пак ще дам оризова водичка и пак ще следя Hug Поздрави на Станимир и целувки на малката красавица и малкият господинчо от нас!

Общи условия

Активация на акаунт