пюрета МАНДЕВ ???

  • 2 055
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 140
Момичета да сте чували нещо за пюрета МАНДЕВ?В нашия магазин от вчера вместо пюрета Ганчев зареждат с нови пюрета Мандев.За първи път ги виждам  #Crazy  Български са.Имат добър асортимент.Та се чудя  Thinking  да ги пробваме ли? newsm78





# 1
  • Мнения: 1 427
Не съм ги виждала в Ямбол,но помня че вече се споменаваха из форума.ако искаш пусни търсачката.

# 2
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Не съм срещала по магазините досега тази марка пюрета,а дали имат за след 8 месец с по едри частици  Thinking ако някой знае да казва любопитна съм.Тези на Хип и Сембер ми излизат доста скъпички Mr. Green

# 3
  • София
  • Мнения: 15 198
Ето в ТАЗИ тема можеш да прочетеш за тях. Grinning

# 4
  • Мнения: 140
Благодаря много!  Flutter  Купих едно плодово пюре Мандев, но след прочетеното все още се съмнявам  дали да го предложа на Алекс. newsm78





# 5
  • Sofia
  • Мнения: 6 904
Дай го на човека да го пробва,ама по принцип не се увличай по тези пюрета.Давала съм на Вики 2 вида,нищо й няма де. Mr. Green

# 6
  • Мнения: 140
Повече пюрета Мандев няма да купувам Stop. Купих едно плодово от кайсии да го опитаме.Нито капачката му пукна при отваряне,нито цвета му свеж,а отгоре плуваха разни гадории  Shocked, дори аз нямах желание да го опитам no!




Общи условия

Активация на акаунт