Имате ли "сребро" в косите...?

  • 2 862
  • 72
  •   1
Отговори
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Е - как сте с белите коси?
Тук-там, никак или доста!
Аз май съм от последните Sad И затова се боядисвам предимно. Но как ли ще изглеждам с прошарена коса?  newsm27

П.П: целия ми род (бащиния) сме си среброкоси. Аз сравнително рано се нашарих, но все пак на фона на останалите ми братовчеди съм почти най-малко побеляла.
На дъщеря ми съм й виждала 2 бели косъма на възраст 2г.7м. Племенника ми също горе-долу на толкоз и той имаше... Confused

# 1
  • Мнения: 2 550
Ами нямам  newsm78
Баща ми се прошари рано, но пък и аз все още не съм минала 25 де.

# 2
  • Мнения: 6 155
За сега няма  Grinning

# 3
  • София
  • Мнения: 786
Ми аз си отглеждам един от шести клас, засега нови нямам  Sunglasses

# 4
  • Мнения: 1 629
За сега нямам бели коси, но като гледам сестра ми, а е с година по-малка, как се е прошарила...аз съм следващата Cry

# 5
  • Мнения: 1 120
Все още нямам Laughing

# 6
  • Sofia
  • Мнения: 6 885
не още и не се боядисвам, на 30 г. съм.

# 7
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 786
Нямам още, на 27г. Майка ми на 25 е имала, сестра ми (5г по-голяма) още по-рано започна да има бели коси, баща ми също рано се е прошарил. Надявам се още дълго да нямам Simple Smile

п.п. някой съвършено инцидентен бял косъм (обикновено къс и ситно къдрав, не знам защо в моята почти права коса) не го броя, разбира се.

# 8
  • София
  • Мнения: 750
Имам и то от последната година, много ме дразнят, боядисвам се често, но .........
За протокола - нямам 28, а майка ми на 30 е била почти бяла - ген какво да се прави.

# 9
  • Мнения: 3 575
Миналата седмица за първи път видях един бял косъм и веднага го изскубах.

Винаги съм се бъзикала, че ако побелея рано тамън по-лесно ще се изрусявам, но бая гадно ми стана като го видях.........  Rolling Eyes

Вярно ли е, че ако се скубят растат още повече???

# 10
  • Мнения: 433
Тук- таме се намира по някой бял косъм, които замаскирам с боя. На 30 г. съм.

# 11
  • Мнения: 5 140
Нямам все още,пък съм и русолява,но имам по рождение бял кичур отзад,а се боядисвам и руса.На 31г. съм.Баба ми и дядо ми по майчина линия рано са побелели(лека им пръст и на двамата Sad).А на баща ми родата е русолява.

# 12
  • Мнения: 3 611
Все още нямам такива "екстри". Надявам се и скоро да нямам, де  Praynig

П.С.На 26 съм (все още), не че за това има кой знае какво значение, но пък и косата ми е русолява.

# 13
  • Мнения: 130
Имам една приятелка, която от както я помня е с 2 лесно забележими бели косъма на косата. Много странно... Thinking

Последна редакция: сб, 26 ное 2005, 15:00 от ToaJIeTHo`naTe

# 14
  • Варна
  • Мнения: 6 848
Имам може би 10тина бели косъма, на 37 ще стана януари. Единия на бретона го махнах, понякога мяркам един два отстрани... явно скоро ще трябва да започна да се боядисвам а така не ми се иска.

Общи условия

Активация на акаунт