едностранна овулация

  • 1 084
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 303
Досега съм ходила около 5-6 пъти на фоликулометрия и винаги овулацията ми е от дясно,преди 5 месеца имах спонтанне аборт преди 12-та седмица,т.е лекаря ми обясни,че най-вероятно е било генетична грешка.Днес на прегледа ми каза,че понеже овулацията била все от дясно това говорело за някакв хормонален проблем и затова и яйцеклетките неще не узрявали хубаво,също и лигавицата ми става по-тънка пак поради хормоналната причина,притесних се...има ли някой друг тука с овулация само от единия яйчник

# 1
  • София
  • Мнения: 3 123
при мен чудо като овулация е рядкост,но като я има е точно от дясно.

# 2
  • Мнения: 1 303
а забременявала ли си досега???

# 3
  • София
  • Мнения: 3 123
не,но познавам хора с един яйчник и една тръба-с по 2 деца.

# 4
И аз съм със аборт в 12та седмица-лекарката тогава каза,че десния ми яйчник не работи и направо да го отпишем,обаче сега смених лекаря и този месец си имам овулация точно от неработещия яйчник!Доказана с ултразвук.

# 5
  • София
  • Мнения: 3 123
И аз съм със аборт в 12та седмица-лекарката тогава каза,че десния ми яйчник не работи и направо да го отпишем,обаче сега смених лекаря и този месец си имам овулация точно от неработещия яйчник!Доказана с ултразвук.

ха , какво севпадение- и аз смених лекаря и имах овулация този месец от ляво(никога преди не съм имала в ляво). Grinning

# 6
vesselka 75 az sam sy6to s ednostranna ovulaciq no poradi operaciq na ediniq qi4nik pri men ne se znae dali trybata mi e prohodina ujasno e. az vyob6te ne znam dali zdraviq mi qi4nik otdelq qicekletka.

# 7
  • Мнения: 533
Веселка, много ми е чудно кой лекар ти каза, че овулация в дясно само = хормонални проблеми (точно пък хормонални!) newsm78

А иначе мога да ти кажа да не се притесняваш, с много от момичетата, с които сме говорили на тая тема се оказа, че имат овулация по-често в единия яйчник, а лекари ми обясниха, че зависило нещо от рецептивността на яйчниците и никъде не се казвало, че точно трябва да се редуват. Аз лично имах доста ову все от дясно, в продължение на няколко месеца, на диагностична лапароскопия се оказа, че всичко си е ОК с двата яйчника, а последните ову, които съм проследила с УЗ пък са от ляво.

Така че не ми звучи много логично такава причинно-следствена връзка. За дебелината на лигавицата, че зависи от хормоните, съм съгласна.

Успех Grinning

# 8
  • Мнения: 133
а лекари ми обясниха, че зависило нещо от рецептивността на яйчниците и никъде не се казвало, че точно трябва да се редуват. За дебелината на лигавицата, че зависи от хормоните, съм съгласна
  202uuНапълно подкрепям FreshBreeze.И според мен смени доктора.И на мен не един лекар ми го е казвал!
Успех ти желая!!!!!!!!!!!!

Общи условия

Активация на акаунт