експресна доставка към България от Германия?

  • 864
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 59
  Здравейте мами  bouquet


Имате ли идеи как мога да иzпратя експресно до България снимки паспортен формат?като каzвам експресно имам впредвид в неделя да са там?Защото в нашата Родина било противоzаконно да се прави реставрация на снимка Shocked и такива снимки не важали zа документи #Crazy

Ще се радвам да дадете идеи  bouquet

# 1
DHL - ама ще ти сцепят главата за едните снимки Rolling Eyes Crazy

# 2
  • Мнения: 235
UPS e също опция, но и тя е адски скъпа...

# 3
  • Мнения: 3 880
Един вариант е да отидеШ там от където тръгват автобусите zа БГ и да помолиШ някой да ги вzеме, а после да органиzираШ посреЩането там. Аz не съм праЩала така, но ми хрумна като вариант, ако другите са много скъпи newsm78

# 4
  • Мнения: 59
Благодаря момичета,

UPS не доставят преz почивните дни,не мога да отворя страницата на немската поща,а zа автобуса,последния път пътувах има няма 40 часа от София,а снимките трябва да са в Пловдив... Rolling Eyes

# 5
  • Мнения: 1 959
Рали 13 тръгва от Пловдив и се връща в Пловдив но не знам през кои градове в Германия минава ако можеш провери.

# 6
  • Мнения: 1 178
Аз не6то не разбирам, зна4и ако се снима6 и си ка4и6 снимките в бгфото(примерно) и ги разпе4атат хората в паспортен формат, в паспортното откъде 6те знаят 4е не са автенти4ни newsm78

ина4е освен DHL по бързо незнам.

# 7
  • Мнения: 1 959
 megstar  когато правиш снимки за паспорт фото студиото им удря печат на гърба на всяка снимка така могат да бъдат проверени

# 8
  • Мнения: 3 880
megstar  когато правиш снимки за паспорт фото студиото им удря печат на гърба на всяка снимка така могат да бъдат проверени
А не може ли да се прати файла на снимките от тукаШното фото и там да ги иzкарат на хартия все едно файла си е техен, пък после да им слагат и 3 печата ако искат на гърба. Ама май и zа това връzки се искат, а всъЩност не е голяма философия Confused

# 9
Polzvame TNT- no e dosta skapo za snimki (ot BG 63 lv do 250 grama). Mojesh da gi izpratish prepora4ano po normalnite poshti- za 7 dni pristigat v BG - ot BG 5-6 lv.
S TNT e 2 dni, no za Rusia mi motaha pratka 7 dni #Crazy, za zenata za 2 dni dostavka newsm78.

# 10
  • Мнения: 59
Здравейте,

благодаря на всички,в крайна сметка си ги пратих с въzдушна поща.DHL също не работят събота и неделя,а до 200г. цената е 51 евро и пристигат zа 2/3 дни...което пак не ме устроиваше...
  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт