Моля за отзиви за д-р. Румяна Манева - педиатър-хомеопат

  • 28 573
  • 89
  •   1
Отговори
  • Мнения: 15 379
В търсене съм на хомеопат за детето ми, което откакто тръгна на ДГ започна да прави чести бактериални хреми и получи увеличена трета сливица.
Не желая да влизам в порочния кръг на антибиотици, вадене на сливици и пр.

Много моля, ако някой от вас има мнение за д-р. Манева, да го сподели с мен.

Благодаря предварително!

# 1
  • Мнения: 1 277
Правила съм само 1-2 онлайн консултации с нея и останах с добри впечатления. А тя има ли кабинет  София?

# 2
  • Мнения: 15 379
Вчера се чух с нея по телефона.
Разбрахме се да й се обадя след празниците, за да насрочим час за консултация.
Има кабинет в София, но къде е, ще разбера, когато бъде уговорен часът за преглед.

Спечели ме главно с това, че е хуманен лекар-педиатър, който е и хомеопат.

Дано се включат майки, които имат опит и мнение от работата си с нея.

# 3
  • Мнения: 1 277
аз попаднах случайно на сайта й и ме впечатли моментално. Ще се радвам да споделиш после и ти впечатления за нея и къде точно се намира кабинетът й. Дано се включи някой с още впечатления.

# 4
  • Мнения: 15 379
Ще пиша задължително!

# 5
  • Мнения: 34
Открих случайно д-р Манева, след поредният изписан антибиотик на детето ми. От януари до сега поне три пъти ни лекува успешно, а рецептите на личната ни лекарка заминават директно в кошчето. Дори ангината много бързо ни минава и без антибиотик.

# 6
  • Мнения: 0
Може ли да ми дадете контакт на доктор Манева, имам дъщеря на 5 месеца и съм си за малко в България, а ми трябва педиатър хомеопат и чух добри отзиви за нея.

# 7
  • София
  • Мнения: 382
С две ръце съм ЗА нея. Най-важното за лекарите е да бъдат Човеци и после всичко друго. Не съм го казвала веднъж благодарна съм за това, че съдбата ме е срещала по случайност с такива хора на които да доверя здравето на детето си. За съжаление има 3ма лекари само на които при нужда да им повярвам и да знам че няма да наблъскат семейството ми с химии, само и само да ни вземат парите и да им се махнем от главата. Единия е д-р Манева, другия е д-р Кавачев и личната ми лекарка д-р Русева.

babygirl30, пуснах го на лични.

# 8
  • Мнения: 109
ra_iv, може ли да пратиш и на мен координати на д-р Манева.
Четох в друга тема за АБКМ симптомите на твойто детенце преди година и за съжеление и моето детенце има такива. Не знам къде да го водя и какво да правя - не се повлиява от диета, от пробиотици и т.н. Тя помогна ли ти за преодоляване на алергията и проблема с акото? Сигурно си писала в темите, но не съм прочела още цялата.

# 9
  • София
  • Мнения: 1 455
 Ние с малчо от години се лекуваме с хомеопатия, това е правилния път  Peace  Ще ви следя с голям интерес   bouquet

# 10
  • Мнения: 11
SOURCHERRY,МОЖЕ ЛИ ТЕЛЕФОН ЗА КОНТАКТИ С Д-Р МАНЕВА????

# 11
  • Мнения: 15 379
SOURCHERRY,МОЖЕ ЛИ ТЕЛЕФОН ЗА КОНТАКТИ С Д-Р МАНЕВА????

Пращам на лични.

# 12
  • Мнения: 0
Много моля, ако някой от вас има мнение за д-р. Манева, да го сподели с мен, както и неините координати. Откакто детето ми тръгна на ДГ започна да прави чести бактериални хреми и получи увеличена трета сливица.
Не желая да влизам в порочния кръг на антибиотици, вадене на сливици и пр.
Благодаря предварително!

# 13
  • Мнения: 15 379
Откакто детето ми тръгна на ДГ започна да прави чести бактериални хреми и получи увеличена трета сливица.

Същото и при синът ми.
Има решение - засилване на имунитета. Увеличената трета сливица е нормално явление. Не е нужно да се вади без причина. Обикновено се взема решение за това, едва след навършването на 6-7 години.
Лично засега сама удържам положението с хомеопатия и съветите на нашия педиатър.

# 14
  • Мнения: 7
SOURCHERRY    моля те би ли ми дала някакви координати на д-р Манева.  Mейлът ми е kati_rash@mail.bg
Детето ми е на 6,5 г. и до преди 5 месеца не беше пила АБ, след една изкарана скарлатина с прием на Аугментин се започнахаа чести гнойни ангини, за които упорито упорствах да давам АБ, но някъде на шестия път, когато вдигна Т и се появиха налепите не можах да се преборя с JP-то и натиска на роднините и й дадох пак аугментин. След 20 дни отново е с налепи и висока Т, но лошото е че е при баба си на 600 км. от мен детето и след скандали и разправии по телефона, те взеха решение да й дадат изписания от доктора там Зинат. Направо побеснях, защото навсякъде чета, че тези повтарящи се ангини се лекуват всеки път с разл. АБ и резултатът е един и същ - след 10-20 дни - отново се появява Cry Cry Cry   Бих искала докато е време да направя нещо, за да спра този цикъл, в който вече сме влезли, защото нещата никак не ми харесват. Ако има координати на д-р Манева в София, ще си взема детето и ще го заведа при нея, защото подозирам, че радостта на бабата, че детето се оправя с чудесния АБ ще е кратка, и след 10 дни ще ми реват пак по тлф....и ще последва нов АБ, изписан от много добрия доктор.

Общи условия

Активация на акаунт