стриите

  • 5 989
  • 48
  •   1
Отговори
  • Мнения: 138
Адски се радвам,  че намирам този форум. До сега попадах на сайдчета в които всички се хвалят как през цялата бременност нито една стрия не им е излезнала. Аэ съм в края на 6-тия месец и до преди две седмици също нямах. една сутрин се събуждам и какво да видя Shocked по бедрата ми се появили две-три стрии. До сега съм качила само 6кг, а и се мажа с крема на Дева и с маслото на Икаров от началото на 4-тия месец.Притеснявам се дали слагам достатъчно. Днеска си взех крема на Галеник за предпазване, но незнам дали ще има ефект. Някой ползвал ли го е?

# 1
  • Мнения: 3 146
да, мазах се от 2 месец до 3-4 месеца след като родих всеки ден.Качих 30 кг.  и 0 стрии.Това според мен е най-доброто.А и кожата става много гладка и хубава.

# 2
  • Мнения: 138
Дали ще има резултат след като чак сега започвам? преди бременността имала ли си стрии?

# 3
  • Мнения: 3 146
имам няколко стрии от пубертета, което показва , че кожата ми не е кой знае колко еластична и кремът действа.

# 4
  • Мнения: 2 323
"mama kenga":
имам няколко стрии от пубертета, което показва , че кожата ми не е кой знае колко еластична и кремът действа.

sigurna li si,4e pokazva, 4e ne e elasti4na kojata...????
spored men zna4i,4e si imala barza promiana v tegloto i taka sa se polu4ili
sega polu4avat li ti se?
moq priatelka,koqto dosta otdavna e razdala se e mazala s niakakv kitova mas ili ne6to takova i do posledno ne e imala nito 1 strii4ica. bila e i sportistka. i 1 den, poneze i nosili maziloto ot niakade si, savsem nakraq svar6ilo i tq re6ila da ne vzima novo,4e i ostava mnogo malko da razdaneto...i se nacepila katoooo Sad
ne znam dali e ot tova ,ama ne zvu4i li gadni4ko??[

# 5
  • Мнения: 590
Здравейте,

когато разбрах, че съм бременна направих проучване сред познатите си: коя с какво се е мазала, колко е качила и колко стрии има. Спрях се на Авент. Мазах се много упорита всеки ден след взимане на душ - сутрин и вечер,  още от третия месец. Но в седмия месец  се появиха те - стриите. От двете страни на корема.  Ужас! Не са толкова много като при сестра ми  и майка ми, но имам още време Cry .
Според мен фамилната обремененост и качването на повече от 15кг. си казват думата. Мазилата само ограничават пораженията. Чудя се дали да не пробвам Галеник Confused  А той влияе ли и върху пресни стрии?

# 6
  • Мнения: 590
Здравейте,

когато разбрах, че съм бременна направих проучване сред познатите си: коя с какво се е мазала, колко е качила и колко стрии има. Спрях се на Авент. Мазах се много упорита всеки ден след взимане на душ - сутрин и вечер,  още от третия месец. Но в седмия месец  се появиха те - стриите. От двете страни на корема.  Ужас! Не са толкова много като при сестра ми  и майка ми, но имам още време Cry .
Според мен фамилната обремененост и качването на повече от 15кг. си казват думата. Мазилата само ограничават пораженията. Чудя се дали да не пробвам Галеник Confused  А той влияе ли и върху пресни стрии?

# 7
  • Мнения: 717
Остава ми още малко и до преди 10-тина дни мислех, че съм се преборила със стриите, докато мъжа ми не ме огледа хубаво и каза, че почти цялото ми дупе е със стрии Sad  а ако ви кажа, че не съм спирала да се мажа, всяка божа вечер, с какво ли не, за 9 месеца не съм се мазала най-много 2-3 дена, и при това доста обилно.

# 8
  • Мнения: 138
За колко време ти стигаше една опаковка на Галеник? притеснявам сече не слагам достатъчно. Трябва ли след като се намажа да остава мазно както с маслото на икаров и трябва ли да чакам всичко да попие( това май е невъэможно )?

# 9
  • Мнения: 3 200
И аз се мажа с маслото на Икаров и крема на Дева против стрии от 3-ти месец до сега и миналата седмица какво гледам - излезли са ми стрии от задната страна на коленете, точно на сгъвката Close  Ужас!!

# 10
  • Мнения: 3 146
Галеник попива напълно и кожата става супер.Но мажи не само корема, а дупе, гърди и  краката до коленете .Не съм засичала за колко време отива една опаковка - зависи каква площ мажеш.Ако си минионче по-малко ще отива.

# 11
  • Мнения: 138
Някой може ли да ми каже как да си сложа такава лентичка с оставащото ми до термина време? А какво мислите за триизмерния ехограф? Струва ли си да се разхождам до София ( аз съм от Д-град ) заради него? Някои има ли снимка от такъв ехограф.

# 12
  • Мнения: 2 323
Цитат на: pepita
Някой може ли да ми каже как да си сложа такава лентичка с оставащото ми до термина време? А какво мислите за триизмерния ехограф? Струва ли си да се разхождам до София ( аз съм от Д-град ) заради него? Някои има ли снимка от такъв ехограф.


lenti4kata se slaga lesno-viz vav vaprosi i otgovori ili v pravilata v na4aloto na foruma!!
uspeh! Grinning
a za triizmerniq ehograf...ne znam i 6te se radvam da vidq mneniq!

# 13
  • Мнения: 138
new_mama, за триизмерния ехограф знам, че всяка бременна има право на безплатен преглед. В един от форумите има снимка с такъ ехограф пусната от iva78 виж " потребители ".

# 14
  • Мнения: 2 323
Цитат на: pepita
new_mama, за триизмерния ехограф знам, че всяка бременна има право на безплатен преглед. В един от форумите има снимка с такъ ехограф пусната от iva78 виж " потребители ".


mersi mnogo-sega 6te pogledna! Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт