Къде държите бебешката количка?

  • 2 830
  • 62
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 550
Нашата стои в коридора. Хлапето лази все по-добре, почти приключва с опознаването на своята стая и скоро ще се насочи и към коридора. Хич не ми се ще да оближе хубаво колелата `и. Засега държим вратата затворена, но рано или късно ще стигне и до там или пък някой по небрежност ще остави вратата отворена. Да имате някакви предложения? Вие къде държите вашите колички?

# 1
  • Мнения: 46 434
Да, в коридора.
Да, случва се да я изпуснем и да се добере до гумите- мием ръцете и обратно в стаята. Няма начин, във външния коридор не бих я оставила, въпреки, че е трудно да влезе чужд човек във входа  newsm78

И радвайте се, ние имаме не една, а 2 в коридора = зимна и лятна  ooooh!

# 2
  • Мнения: 433
Аз нашата я държа на етажа на блока. Не я прибирам въобще вкъщи, защото е голяма и ми пречи, пък и не искам малкия да се катери отгоре й.

# 3
  • Мнения: 5 713
В коридора е зимната. Лятната сгъната на балкона. Маги пък изобщо не й обръща внимание. Когато беше периода на лазенето пак я подминаваше.

# 4
  • София
  • Мнения: 480
В коридора, но преди това в банята измивам колелата с препарата, с който мия пода .

# 5
  • Мнения: 2 609
И нашата лятната е в коридора WinkИ ние така като Никол,след пипане на гумите мием ръцете и готово Simple Smile

# 6
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
В коридора, преди беше в хола.Но колкото и да го пазиш, все някога ще стигне само до нея.А и с микробите придобива така тренинг Flutter

# 7
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Извинавам се, че "разводнявам" темата, но не миете ли ръцете всеки път след лазене,а не само като пипа гумите на количката Simple Smile

# 8
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Сгъната на терасата

# 9
  • Мнения: 344
Във входа, въобще не е вкъщи, защото ми пречи.

# 10
  • Мнения: 6 472
В коридора. Наистина доста ми пречи, но не смея да я държа във входа.

# 11
  • Мнения: 1 645
Нашата е в коридора,но малкият вече изобщо не и обръща внимание,отдамна му е омръзнала

# 12
  • Мнения: 1 425
Аз моята е държах в коридора.

А сега, понеже гледам няколко деца и имам количка за близнаци, нея я държа на стълбището до килера. Другите колички на децата са отвън под навеса за велосипеди, но няма опастност от кражби.

# 13
  • Мнения: 2 910
И ние също я държим в коридора,но досега не е пипала точилата.Единствено от време на време се сеща,че в количката има един плик с играчки,предназначени за  навън и,на които обръща все по-малко внимание.

# 14
  • Мнения: 730
Нашата е в багажника на колата на тати,а него го ползваме като такси(той сам си е шеф,така,че може да излиза от работа,когато си поиска за да вземе двете си кукли) Hugа лятната е гаража Peace

Общи условия

Активация на акаунт