Какво разбирате под "подсичане"?

  • 1 222
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 46 492
Майка съм от 15 месеца, а не знам отговора на този въпрос  Embarassed
Благодаря ви!

# 1
  • Мнения: 2 550
Бе аз гласувах с първа опция, но като че ли е "И двете". Честно казано не знам....детето веднъж се е подсичало и аз не съм си била вкъщи по това време.

# 2
  • Мнения: 2 258
И двете според мен...От първото тръгва и след това може да обхване доста голям участък...

# 3
  • София
  • Мнения: 131
Според мен и двете, макар че още не ни се е случвало.

# 4
  • Мнения: 46 492
Питам, защото: до сега сме имали 2 неща, които аз наричам възпаления. И двете са по срамните устни, едното предизвикано от една марка пелени за еднократна употреба, второто след боледуване, съответно обяснението, че урината е станала по-киселинна и е предизвикала възпалението. Около науса до сега не е имала. Има ли смисъл да продължавамм да давам по 8 лв. и отгоре за крем п/в  подсичане или да спра и да караме без него???

# 5
  • Мнения: 5 577
 Rolling Eyes

Аз пък го разбирам като "кървава рана", няма значение къде.
Не просто завервяване, а кърваво.

# 6
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Гласувах с "и двете",защото е относително.
Алекс има два случая на сериозно подсичане. Около 3 месец,направо беше червена до кръста,а другия път беше доста червена,но само около ануса.
Та...зависи.

# 7
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Питам, защото: до сега сме имали 2 неща, които аз наричам възпаления. И двете са по срамните устни, едното предизвикано от една марка пелени за еднократна употреба, второто след боледуване, съответно обяснението, че урината е станала по-киселинна и е предизвикала възпалението. Около науса до сега не е имала. Има ли смисъл да продължавамм да давам по 8 лв. и отгоре за крем п/в  подсичане или да спра и да караме без него???

Ами аз вече от месец с нищо не я мажа и да чукна на дърво-проблеми няма. При смяната на памперса почиствам с Мустела,но не мажа с нищо след това.

# 8
  • Мнения: 46 492
Иренка, с кое на Мустела почистваш? На нас ни подариха комплекта, но аз позвам само душ гела и тоалетното мляко за след баня, а с почистващото тоалетно мляко = 750 мл.  #Crazy аз си свалям грима  Embarassed има ли ефект? Какво ползваш? Памучни тампони?

# 9
  • Мнения: 2 255
Според мен и двете

# 10
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Не гласувах.Под подсичане не разбирам само областта покрита от памперса.защото като беше топло, Алекс се подсичаше на много места по тялото.Разбирам го като зачервяване на кожата в областта освен около дупето, то и на свивките на крака, ръце и гуша.

# 11
  • Мнения: 1 645
Според мен е възможно" и двете."
Имали сме 2 пъти подсичане до сега(от антибиотици),но от както ползвам водата на БиоДерма(сега съм на Мустела,защото нямаше в аптеката на БиоДерма) + крема против подсичане на Мустела - проблеми никакви,много съм доволна Grinning

Общи условия

Активация на акаунт