Предложения за първи детски рожден ден?

  • 784
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 101
   Мили мами , дайте предложения как да отпразнуваме първия ни рожден ден?

# 1
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Ами....а де:)
1. семейно с баби и дядовци
2. по домашно му с приятели и деца
3. само вие тримата отивате в София ленд
4. детско парти в някой клуб
5. пак само вие тримата си отивате на някое готино място извън града
6. не правите нищо особено:)

При нас така се случи, че на първия РД на Елина бяхме на морето на палатка:)
а на Диана - в Рожен:)

# 2
  • София
  • Мнения: 112
Според мен на първата годинка са още много малки за парти - особено с връстници. Когато бяхме на 1 год, ходихме на един р.д. на детенце, което навършваше 1 годинка и трябва да ти кажа, че не беше особено приятно - децата са малки не могат да се забавляват заедно още, а пък и се превъзбуждат и после е много трудно да влезете в релси. По-добре с родата и по-големи каки и батковци. Колко партита ви чакат тепърва........

# 3
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Има едно такова "правило"Simple Smile
Броят на децата на партито е - годините на детето + 1
На втория РД на Елина случайно се получи точно така...и беше много готино:)
На третия РД бяха доста повече и пак си беше ОК...но три годишните са друга работа...Simple Smile)))))) те са ГОЛЕМИ:)))

# 4
  • Мнения: 1 403
Ние празнувах ме в Мики Маус и останах много доволна. Живи и здрави догодина пак мисля там.

# 5
  • Габрово
  • Мнения: 336
На нашия първи рожден ден бяхме поканили в къщи три дечица на същата възраст със родителите им .Децата изкараха много готино, родителите - също.Мисля, че не са малки да празнуват - разпиляха всички играчки и се занимаваха доста с тях, бяхме пуснали детски песнички  и танцуваха, накрая всички духаха свещичката по няколко пъти и си близваха от тортата!Най се учудих на поведението на дъщеря ми - беше различна  - усещаше, че това е нейният ден!Все пак това е детски рожден ден и мисля ,че е добре да има и малки гостенчета.

Общи условия

Активация на акаунт