Мнения за д-р Нецов Шейново

  • 1 690
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: X
Привет на всички. Знам че в Шейново лекарите така да се каже си разбират от работата и са добри специалисти с опит, но по-конкретно ме интересуват мнения за д-р Нецов. Ако имате някакви впечатления ще съм благодарна да ги споделите wavey

# 1
  • Мнения: 694
Аз родих при него ноември и съм страшно довална. Девет месеца ходих и на консултации при него. Чакаме до последно и в деня на термина ми предизвика раждане. Стоя ми до главата през цялото време, а аз умирах от страх. Раждането мина като по учебник и после всеки ден идваше да ме пита как съм. Решила съм живот и здраве и второто дете да родя при него.
Ако имаш някакви по-конкретни въпроси питай.

# 2
  • Мнения: 2 323
Цитат на: мими
Аз родих при него ноември и съм страшно довална. Девет месеца ходих и на консултации при него. Чакаме до последно и в деня на термина ми предизвика раждане. Стоя ми до главата през цялото време, а аз умирах от страх. Раждането мина като по учебник и после всеки ден идваше да ме пита как съм. Решила съм живот и здраве и второто дете да родя при него.
Ако имаш някакви по-конкретни въпроси питай.


a razdaneto ti plateno li be6e ili s napravlenie,to mai ve4e niama zna4enie...plati li mu otdelno?

# 3
  • Мнения: 694
Цитат на: new_mama
Цитат на: мими
Аз родих при него ноември и съм страшно довална. Девет месеца ходих и на консултации при него. Чакаме до последно и в деня на термина ми предизвика раждане. Стоя ми до главата през цялото време, а аз умирах от страх. Раждането мина като по учебник и после всеки ден идваше да ме пита как съм. Решила съм живот и здраве и второто дете да родя при него.
Ако имаш някакви по-конкретни въпроси питай.


a razdaneto ti plateno li be6e ili s napravlenie,to mai ve4e niama zna4enie...plati li mu otdelno?




Всичките ми приятелки родиха при него от тях знаех колко взима. На една от последните консултации мъжа ми го попита колко ще ни струва, а той му отговори " неискам да говорим за пари особенно сега, женати не е родила,а ти за пари ще ме питаш". Непосредствено след раждането дойде да ме види как съм и ми каза, ако тоткото иска може на другата вечер когато и дежурен да дойде и да види бебето, но за парите пак нищо. Така на следващата вечер двамата се срещнаха и мъжа ми чака да види дали сам ще отвори темета, но пак мълчание. И понеже аз настоявах да му платим го помолих сам да го попита. Поиска 250 евро, като му обясни, че в деня на раждането се бил написал дежурен за да ни спести 100лв. за избор на лекар и,че упойката влиза в тази цена. После зе замислих, че може би ако ние не бяхме го попитали пари може и да не му даваме, но той беше така любезен и изобщо всичко си свърши като хората, че чак ми стана неудобно.
Колкото до направлението, да беше ме предупредил че ще ми трябва.

# 4
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Цитат на: pandora
Привет на всички. Знам че в Шейново лекарите така да се каже си разбират от работата и са добри специалисти с опит, но по-конкретно ме интересуват мнения за д-р Нецов. Ако имате някакви впечатления ще съм благодарна да ги споделите wavey


preporachvam ti go.
niama da navlizam v podrobnosti Wink

# 5
  • Мнения: 1 680
И АЗ РОДИХ ПРИ НЕГО.ПРОСТО СЕ ПАДНА НА СМЯНА И НИЩО НЕ СЪМ МУ ПЛАЩАЛА.ИЗКЛЮЧИТЕЛЕН ЧОВЕК.АЗ СИ БЯХ ЗА СЕКЦИО И БЛАГОДАРЕНИЕ НА НЕГО РОДИХ НОРМАЛНО БЕБЕ 4.400 И 56 СМ. ПОСЛЕ ДОЙДЕ ДА МЕ ВИДИ И В СТЯТА КАЗА ЧЕ СЪМ МАЙКА ГЕРОЙ.ПОДАРИ МИ ВЪНШЕН ПЛАСТИЧЕН ШЕФ.Е РАЗБИРА СЕ ЧЕ МУ ЗАНЕСОХ ПОСЛЕ РАЗНИ ПОДАРЪЦИ.

Общи условия

Активация на акаунт