лохии след секцио

  • 23 502
  • 20
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 288
моля ви, споделете как е било при вас след раждането секцио с лохиите. аз ту се притеснявам, че няма нищо, ту че се отделя червеникаво течение. нямам време да потърся информация за лохии. ако знаете линкове, ще съм ви благодарна. малко да се успокоя, че не стига грижите около бебока, а пък и за мен да се притеснявам. много ви благодаря!!! Rolling Eyes

# 1
  • Мнения: 7 803
не знам какво точно те притеснява почват спират и пак така докато спрат наистина или ти дойде М а колко време ще е това никой не знае индивидуално си е

# 2
  • Мнения: 1 427
При мен бяха сравнително малко.За около 2 седмици.чувала съм ,че при секцио не са много продължителни,но може и да греша newsm78

# 3
  • Балчик-Сливен
  • Мнения: 1 058
При първото секцио -/Перфектна работа на лекарите във Варна.Благодаря им! Hug/след 15 ден не изтичаше нищо.
Сега,след второто,което учудващо е продължило 20 минути #Crazyдва месеца,освен гнойта от раната,изтича ту нещо белезникаво,ту леко розово.И аз бях притеснена,но след консултация с гинеколог разбрах,че е строго индивидуално.Може при мен да е продължило толкова дълго,заради проблемите с раната newsm78.Сега ми изписа Оргаметрил ,за да се строят хормоните по местата си Wink

# 4
  • Мнения: 5 577
При мен бяха сравнително малко.За около 2 седмици.чувала съм ,че при секцио не са много продължителни,но може и да греша newsm78

Дам, и на етърва ми така - към 20 дена.

Нали ги издърпвали с някакъв вакум...  newsm78

# 5
  • Бургас
  • Мнения: 10 816
Наистина всеки ден е различно.Точно си мислиш че е свършило и тръгва леко розово течение.На мен до към 30 я ден все нещо ми изтичаше,но по малко.А сега си имам отново моето си бяло течение.

# 6
  • София
  • Мнения: 3 688
при мен след секцио продължиха ок 45 дни

# 7
  • Севлиево
  • Мнения: 1 666
Действително при всеки е строго индивидуално. При мен лохиите итекоха за около месец. На прегледа на 40 ден след секциото нямах никакво течение. Така, че гледай се детенцето и не се тревожи Laughing

# 8
  • Мнения: 919
При мен не продължиха повече от 20 дни и то по много малко течеше

# 9
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
На мен само първите няколко дни ми бяха по-силни. Иначе след това доста намаляха и за около 30 дни съвсем ми спряха.

# 10
  • Мнения: 655
При мен продължиха малко повече от месец като само в началото бяха по-силни, но при всеки е различно.

# 11
При първото секцио - около 40 дни. При второто - около 50 дни. И двата пъти течеше по малко и ту спираше, ту тръгваше отново Confused Но, както вече са писали, всичко е строго индивидуално...

# 12
  • Мнения: 7 186
Точно за лохиите се чудех днес. Моите спряха горе- долу към 40- тия ден, обаче оттава имам по съвсем малко, по няколко капки всеки ден. Докога ще е така? Неприятно е и досадно, защото още трябва да ползвам превързочни материали. Confused

# 13
  • София
  • Мнения: 5 289
Моите си ги влачих 52 дена,с прекъсвания,по капчици ама толкоз.

# 14
  • София
  • Мнения: 3 271
При мен също ту ги имаше, ту изчезваха за по 2-3 дена. Имах ги до 40-тия ден и после изведнъж като че ли изчезнаха (спряха).

Общи условия

Активация на акаунт