Така и не разбрах защо ме рита докато суче

  • 2 560
  • 19
  •   1
Отговори
  • София/Велико Търново
  • Мнения: 738
Много пъти съм си задавала този въпрос и сама съм си отговаряла по различни начини - вероятно колики, вероятно криза в растежа и не му достига кърмата, вероятно това, вероятно онова и съм чакала кротко и търпеливо да отмине. Да ама не! Освен ако не задрямва и не се го кърмя за приспиване така буйства и такива ритници отнасям че не е истина просто Shocked
И вашите бебета такива ли са бойни  #Crazy
И защо в крайна сметка прави това????

# 1
  • Мнения: 1 586
От кеф Simple Smile

# 2
  • Мнения: 4 414
и аз така мисля:) Ния също подритваше и ме стискаше с ръчичка...ох, чак се умилих от тоз спомен...

# 3
  • Мнения: 6 243
...защото са гадове Mr. Green
Освен че си ме рита най-редовно, Ирина веднъж ме удари с ръба на едно списание в окото и изгубих и говор и картина за няколко часа. Освен това болеше зверски. Бяхме на едно кафе - добре, че имаше хора с мен да я вземат, да си прибера опипом "млекоцентралите" в пазвата и пр. Като капак - в кафетно им беше свършил леда, та се наложи даси правя студен компрес с една бутилка "Мастика Пещера" от камерата - на кристали. като някое пиянде изглеждах, а как болешеееееее

# 4
  • Мнения: 192
Сладка хапке,извинявай,ако съм груба,ама много се посмях на истоията ти  LaughingА също ти и съчувствам,разбира се Wink
Мойта щерка,също ме бие най-редовно,нищо,че е на такава невръстна възраст.Такива ритници ми удря в корема,че понякога дъхът ми спира.Нестига,че докато беше в корема ми ме риташе отвътре,ами сега и отвън. Mr. GreenАйде преди като беше още по-малка се търпеше,ама сега като позаякна направо си боли Close Не искам и да си представям как ще ме малтретира като поотрасне още ooooh!
А по време на кърмене също не е никък кротка и добра.Върти се на всички посоки и ме дърпа и разтяга като локум  Blush

Ама какво да ги правим миличките нали са нашите палави дечица,обичаме си ги Heart Eyes Grinning

# 5
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
Божеее,само ритането да беше #Crazy
И според мен е от кеф - за дребната няма нищо по-прекрасно от мимите й и съответно биват щипани,драскани с нокти,пляскани,извивани и хапани на поразия #Crazy Добре,че попорасна и вече се кефи,като й обяснявам и показвам как да гали и е започнала малко по-човешки да се отнася.
Иначе това ритници,скубане,бъркане в носа,очите и устата и удряне по мама с каквото падне за нищо не ги броя - както и захващането на парче кожа и извиването и щипането,докато на мама не й свърши търпението Rolling Eyes
Както беше писано някъде - няма нищо по-прекрасно за играчка от гола кожа и от цял жив топъл мекичък човек,който издава всякакви звуци и реагира по най-разнообразни начини,когато го изследваш с малките си ръчички.
Или накратко - просто ни обожават,затова Heart Eyes

# 6
  • Ку-куландия
  • Мнения: 794
То са ритници, шамари, драскане и щипане където му падне. Сутринта ми бръкна в окото та сълзи ми потекоха #Crazyл Вчера ме изнуди да го кърмя навън и с цицата в устата се обърна на 180 градуса без да я изпуска да не ви описвам чуството Shocked.
Това са рисковете на професията Grinning

# 7
  • Мнения: 1 896
Пънкаря и той е бруталяга. Дране, скубане и щипане са му любимите по адрес на всички познати и непознати люде, а по време на сукане много обича да усуква зърното на свободната гърда. Също така по едно време се удряше себе си по главата, но после се усети, че е по-гот да удря мен малко над цицата. И е силен, бие яко. Когато е по-нежен, само ми бърка в устата и носа. Обяснявам му се много, но засега особен ефект не е постигнат. Относно причините най ми харесва обяснението на Хедра, така че него си приемам за вярно.

# 8
  • Мнения: 8 459
И при нас е борба свободен стил Laughing.Дърпа ме,удря си главата и то доста яко,блъска на срещуположната страна,щипе,а вчера на няколко пъти така ме захапа,че направо се отказах да я кърмя.Няма да забравя Белинда дето беше дала на Ники пюре от сливи за вечеря,защото я беше ухапал Simple Smile.Та накратко-като ме заръфа здраво спрях да я кърмя и най-спокойно и обясних,че и тя като бебе Ники ще мине на заместител-да му мисли овреме дали ще повтаря Joy.Иначе по време на кърмене си вдига краката почти на свещ и прави какви ли не други маймунски номерца.Много сладко. smile3541

# 9
  • София
  • Мнения: 2 686
Ох, много ми е смешно, извинете, обаче много весело разказвате кое как суче.

Ивайла се скубе, дърпа си ушите и рита, докато слезе млякото. Тогава се поуспокоява, но чат пат размахва ръце в посока моето лице.
Вчера ми изхвърча лещата от окото, добре че е твърда и газопропусклива (сиреч синя), та лесно се вижда къде е паднала.

# 10
  • София
  • Мнения: 2 164
Хи-хи, и моята Емма е от бойните кърмачета  box!
Освен че най-редовно си ме рита, раздава шамари, бъркала ми е в окото, щипе ме докато я кърмя, хапе зърното с всичка сила и се хили, издавайки някакво мучене и пръхтене. Най-новото е, че почна да ми дърпа зърното с ръчички, не е истина как боли, особено ако е с по-големи нокти  Close!

# 11
  • София
  • Мнения: 18 679
Мойто дзвер щипе с пръстета като с пинцети Twisted EvilЦялото ми рамо, кръст, циците и лицето са на дрехебни щипки Twisted EvilКато много се ядосам, прибирам цицата и следва smile3514

# 12
  • София
  • Мнения: 1 057
Леле, това са подрастващи терминатори (шегичка де Laughing Laughing Laughing)
Моето, като истински мъж не може да върши две неща едновременно Mr. Green - когато суче слага едната си ръка на гърдата (да не му избяга), другата над главата си и не мърда... забавлението започва, като го вдигна да оригва... поне засега Laughing

# 13
  • София
  • Мнения: 6 250
 newsm78 И аз наскоро си задавах същия въпрос - защо докато суче си вдига краката във въздуха или рита, или шава и се върти (без да пуска зърното)? А не е да не е слязло млякото, нито пък е силна струята, голям е за колики  Thinking Досега не беше такъв - които познават синчето ми знаят как кротко си сучеше без да шавне. Ама расте детето, няма как. Heart Eyes

# 14
  • Мнения: 1 878
 Grinning  hahaha Joy

Моят пък мъж е нежен Blush - поне за сега де  Crazy гушка ме и с двете ръце една отгоре и една отдолу обаче задължително едното краче трябва да виси надолу, а не да стои в скута на мама  Laughing и ако го вдигам нещата загрубяват  Crazy - така че ние сме нежни, но с условие  Blush

Общи условия

Активация на акаунт