Какви 4ай4ета,давате на деца над 1 г.?

  • 521
  • 13
  •   1
Отговори
  • Мнения: 125
Привет на вси4ки!!!Дъщеря ми е на 1г.и4м. и пие много сок,но искам сега през зимата да и давам и 4ай4ета.Но незнам какви са подходящи за тази вазраст,освен шипка и лайка!!!Предварително благодаря за отговорите.   bowuu

# 1
  • Мнения: 2 922
Като кашля давам мащерка. Иначе съм давала и плодов.

# 2
  • Мнения: 89
Аз давам детските чайчета на БИОПРОГРАМА и Боби много ги харесва. Давала съм му и обикновени билкови чайчета. Общо взето нищо по-специално.
[/url
[url=http://www.baby-gaga.com/]

# 3
  • Резерват "Северозапад"
  • Мнения: 2 366
Нищо по-специално като марка не и давам на Рони - обикновените чайчета на Биопрограма...друг е въпроса, че тя освен вода нищо друго не признава Confused...а, и по малко сок newsm78

# 4
  • Мнения: 1 089
Давам от гранулираните на Хип - лайка, плодов

# 5
  • Мнения: 2 255
Пие почти всички билкови чайове на Биопрограма, вкл. и детския, много пие чай всякакъв - стигаме до литър на денонощие понякога  Laughing

# 6
  • все тук
  • Мнения: 1 716
Шипка и лайка - най-полезни според мено. Понякога и липа

# 7
  • Мнения: 1 489
Давам всякакъв билков чай,но предимно лайка.

# 8
  • Мнения: 1 512
Освен шипка, лайка и липа давам също планински чай, чай "Утро" (с мащерка, жълт кантарион, киселица)- или на Билкооп, или на Биопрограма.

# 9
  • на село
  • Мнения: 3 914
Предимно шипка и лайка.

# 10
  • Мнения: 5 577
Липов чай, "Бебезан", "Хип".

Много пием, и ние към литър на денонощие.

А, и с мед.

# 11
  • Мнения: 2 922
Липов чай, "Бебезан", "Хип".

Много пием, и ние към литър на денонощие.

А, и с мед.
thumbsup
А, да, и ние с мед. Сега дато се е разкашлял му давам мащерка с боров 'мед'.

# 12
  • Мнения: 8 505
Липа,шипка и смес от двете.Само това одобрява моето диване Confused.Пие ги само без захар,ако са сладки-и тях не иска.

# 13
  • София
  • Мнения: 1 621
Всякакви билкови чайчета, много ги пие, най - вече детския чай на Биофрукт. Wink

Общи условия

Активация на акаунт