Какво да си поръчам?

  • 1 578
  • 22
  •   1
Отговори
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 893
Веско днес лети за Германия по работа и ме пита какво да ми донесе. А аз обаче незнам какво да си поискам Blush Парфюми ми донесе достатъчно и не искам повече.Някаква козметика ли или какво?  Thinking
Дайте идейки,да не изпусна авантата.

# 1
  • София
  • Мнения: 9 395
Сега преди Коледа има големи промоции на козметични комплекти. Някаква серия- дневен, нощен крем, маски, ексфолианти... #Crazy Crazy
Хайде, измисляй нещо! Grinning

# 2
  • Мнения: 472
Ти ако неможеш да  измислиш дай аз ще си поръчам , пък ако има желание да ми купи нещо ! Mr. Green

# 3
  • все тук
  • Мнения: 1 714
Качествена немска козметика за лице и тяло - задължително. Тук нищо не е такова, каквото трябва да бъде.

# 4
  • Мнения: 7 186
Що не питаш във форума Родители в чужбина, може да те светнат за някоя далавера. Wink Или поне ще ти препоръчат нещо като марка. Simple Smile

# 5
  • Мнения: 10 758
Кажи му да ти вземе от рошавите ботуши.
А може ли и на мен нещо да ми донесе Mr. Green.

# 6
  • Мнения: 377
Ами според мен трябва да му направиш едно списъче - ако е продукти за лица за каква кожа /суха, комбинирана и т.н./, за коса и тяло също. А ако си решила декоратвина козметика /аз лично не бих се доверила на които и да е да ми яя избира  Wink/ какви цветове. Че ако съдя по собствената си половинка, хич ги няма като стане въпрос за козметика. А иначе там с коледните промоции със сигурност ще ти намери нещо подходящо.  Peace

# 7
  • София
  • Мнения: 18 679
Не знам за вас, ама аз от Германия винаги си поръчвам една торба шоколад Mr. GreenМноооого е добър тамошния.....няма нищо общо с тукашния Wink

# 8
  • Мнения: 1 798
Не знам за вас, ама аз от Германия винаги си поръчвам една торба шоколад Mr. GreenМноооого е добър тамошния.....няма нищо общо с тукашния Wink
yesyesДА-А-А-А-А-А-А!Баща ми като ходеше до Германия нямаше нещо ,на което да се радвам така,както на шоколада,няма равен!Какъв вкус само! Hands Clap

# 9
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 893
Що не питаш във форума Родители в чужбина, може да те светнат за някоя далавера. Wink Или поне ще ти препоръчат нещо като марка. Simple Smile

 doh doh dohВерно бе.  Мерси,сега ще попитам там.

А за шоколада-той си знае. Винаги донася като ходи.

# 10
  • Мнения: 1 413
Обувки, ботуши - за теб и за детето-много по-качествени са и затова аз лично моля приятелка от Виена да ми взима оттам.

# 11
  • вляво от асансьора
  • Мнения: 1 262
Иренка,
кажи му да отиде в SEPHORA, имали яки намаления в момента.САмо че не знам, дали в Германия имат такива магазини newsm78, ама би трябвало, щом във Франция има.Мъжът ми е там в момента и каза, че е "изкупил магазина", ама било тайна, явно това ще са ми коледните подаръци.Чакам го с нетърпение smile3508

# 12
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 893
Иренка,
кажи му да отиде в SEPHORA, имали яки намаления в момента.САмо че не знам, дали в Германия имат такива магазини newsm78, ама би трябвало, щом във Франция има.Мъжът ми е там в момента и каза, че е "изкупил магазина", ама било тайна, явно това ще са ми коледните подаръци.Чакам го с нетърпение smile3508

Ами той е в едно малко селце Киркел/поне така ми каза newsm78/ и преди е ходил там и каз че няма голям избор от магазини. Незнам дали там има такъв.  Но селцето е близо до Франция,до границата било,освен да го пратя до там Mr. Green

# 13
  • Мнения: 2 849
Не знам за вас, ама аз от Германия винаги си поръчвам една торба шоколад Mr. GreenМноооого е добър тамошния.....няма нищо общо с тукашния Wink
говори ми ,говори ми !Аз сега довършвам последния от всичките 20броя ,които свършиха за 10 дена CrazyИ съм се замислила на кой да си поръчам да ми донесат още и до края на февруари ще се  Winkтъркалям .Козметиката им си заслужава определено .

# 14
  • вляво от асансьора
  • Мнения: 1 262
Иренка,
кажи му да отиде в SEPHORA, имали яки намаления в момента.САмо че не знам, дали в Германия имат такива магазини newsm78, ама би трябвало, щом във Франция има.Мъжът ми е там в момента и каза, че е "изкупил магазина", ама било тайна, явно това ще са ми коледните подаръци.Чакам го с нетърпение smile3508

Ами той е в едно малко селце Киркел/поне така ми каза newsm78/ и преди е ходил там и каз че няма голям избор от магазини. Незнам дали там има такъв.  Но селцето е близо до Франция,до границата било,освен да го пратя до там Mr. Green
Ами какво чакаш, ей къде е Франция Mr. Green.Друго,коетосе сещам е да влезеш в сайта им и да провериш дали имат там магазини, много изгодни намаления правят предколедно.
Абе, каквото и да ти донесе, все ще се радваш Grinning.Аз лично съм така, като малките деца- първо пребърквам куфара Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт