Възможно ли е да е от зъбите?

  • 412
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 427
От няколко дни Йоана отказва да пие мляко с биберона.Давам й сутрин и вечер,но след първите 50 г.започва да го изтиква от устата си и да си играе със шишето Crossing ArmsЗахапва го от време на време ,докато пие.Иначе с лъжица няма проблем,макар и нея да гризе.След като вдигна Т.я водих на лекар и тя каза ,че май е на път да избие горно зъбче.Моля някой да ми каже дали е от зъбките?

# 1
  • София/Осло
  • Мнения: 4 541
Мисля, че е от зъбките. На една приятелка детето не ядеше нищо 1 седмица, не спеше и само мрънкаше, докато не изби горно зъбче. Беше заприличало на сомнамбулче с червени очи WinkА пък и гризете лъжицата-дразни я венеца.Не се притеснявай ще отмине и този период

# 2
  • Мнения: 5 577
Възможно е!  Peace

Щом лекарката ти е казала, бъди спокоина.

Следи за Т.

Успех.

# 3
  • Мнения: 5 299
Марианче, и малката е така от няколко дни,виждам я че е гладна, изпие 2 глътки и побутва шишето, и така 1 час, а снощи не съм спала изобщо. Цяла нощ се пробужда през 10 мин - дано да избият гадовете и да не се мъчите много дълго

# 4
  • Мнения: 1 427
Марианче, и малката е така от няколко дни,виждам я че е гладна, изпие 2 глътки и побутва шишето, и така 1 час, а снощи не съм спала изобщо. Цяла нощ се пробужда през 10 мин - дано да избият гадовете и да не се мъчите много дълго
Абсолютно същото положение Sad

# 5
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Напълно е възможно.

# 6
  • Варна
  • Мнения: 308
И ние сме така.Не иска да яде от биберона.Играе си и го дъвче.Купих от биберона с позициите на Авент.Пуска повече и бързо изпива млякото.Понякога слагам малко каша или бисквити и давам с лъжицата само и само да го изяде това мляко. С лъжицата не отказва.Засега нямаме зъбче,но много се чеши.Каквото набара-в устата

# 7
  • Мнения: 1 427
Номера с бисквитите го пробвах,не минава NaughtyОсвен да се надявам ,че ще отмине с пробиването на зъбчето.И тази вечер ще пробвам,дано да стане Praynig

Общи условия

Активация на акаунт