млечница-обрив-хрема

  • 1 183
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 70
според вас е ли възможно обрив на гушката да е свързан с млечница в устата и евентуално хрема която от един месец я борим.Сега  бебка е на хомеопатично лечение и предполагам  млечницата се появи като изчистващ процес лекувайки хремата и обрива които определено ми е странен-не е според мен  от храна-само на кърма  и сокчета е,пък аз внимавам какво ям,а ако е няма да е само там на гушката,а също  отписвам варианта прах за пране и други  подобни.
питам майките които са се сблъсквали с млечица дали са имали  бебета някои  обрив паралелно или пък храма Sad

# 1
  • Мнения: 326
Обрив, получен след хомеопатично лечение на хрема е чудесен прогностичен белег. Не я мажи с нищо. Продължавай лечението, обривът ще отмине. Нали знаеш, че се лекува в момента не хремата, а цялостното състояние на детето.

# 2
  • Габрово
  • Мнения: 336
Млечницата не е изчистващ процес - това са гъбички, които се хранят от млякото и се появяват най-вече при кърмените бебета.Възможно е  обрива да е от тях.При нас нямаше обрив, но при синът на моя приятелка имаше и по бузките и брадичката.

Общи условия

Активация на акаунт