молба

  • 829
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 573
Мили ,Дами имам една молба към варненки.Пиша от името на приятелка която няма нет.Тя има проблеми със забременяването и се чуди при кой специалист да отиде.Бихте ли ми препоръчали някой добър.Благодаря предварително и от сърце ви пожелавам да се сдобиете с така жадувани бебоци.Целувки от нас и не се предавайте. Heart Eyes

# 1
  • Мнения: 3 011
Аз съм в същото положение като приятелката ти, и ме насочиха към Др. Александров, погледнах в търсачката доста хубави неща са се изписали за него. Е посетих го, допадна ми и сега се борим. Другият специалист, за който се колебаех е Доц. Маркова, но за нея инфото от форума е противоречиво. Важното е приятелката ти да попадне на лекар, на който има голямо доверие за да е спокойна и разбира се да е специалист. Щото преди това посещавах една докторка, еми кво да ти кажа, такива глупави диагнози и лечения ми пиставяше, че ще паднеш. Та успех на приятелката ти! Ако искаш мога после да дам координатите на Др. Александров. А приятелката ти на каква възраст е?

# 2
  • Мнения: 573
Благодаря ти много ,ще те помоля да ми дадеш координатите на този доктор.Той в АГ -ли  работеше?.
Приятелката ми е на 27 год,омъжена може би от 4 год.
Тази седмица е посетила д-р.Кирчева ако не се лъжа така се казваше,тя е посъветвала да потърси и др.мнение.
Доколкото съм запозната с нейния проблем има срастване на яйчника с апендесит който е опериран много  отдавна.В момента пие Дуфастон

# 3
  • Мнения: 3 011
Здравей,
зна4и първото нещо, което Д-р Александров ще поиска да направи е спермограма - всяка сряда в АГ /ниската сграда/ след 15ч. Най-добре приятелката ти да се обади в клиника "Кисьови" 631 888, да запише час при него /вторник или четвъртък след обяд/ след това ще се раберат за другите неща. Личният му мобилен е 0888/325 749. Успех.

Общи условия

Активация на акаунт