До раждалите в Шейново - ремонт?

  • 658
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 272
Здрасти!
През 2004 г., когато родих първото си дете, в Шейново беше завършил ремонта на 1-вия етаж и се говореше, че постепенно ще оправят следващите етажи. Дайте, моля,  информация - как е положението в момента? Родилното отделение ремонтирано ли е или си е по старому? Тоест, старичко?
Благодара предварително   bouquet

# 1
  • София
  • Мнения: 3 688
аз когато разждах-февруари тамън бяха отворили новата родила зала.Събитието беше във вторник аз родих четвъртък:)
после май и на 3тия етаж са правили ремонт....

# 2
  • Мнения: 295
Аз родих в Шейново преди месец и три седмици. Ремонтиран е и третият етаж, там родилната и предродилната зала са новички и е много добре. Даже в родилната ми се видя супер лукс.

# 3
  • Мнения: 272
Много благодаря за отговорите! А стаите за възстановяване след раждане как са? И тях ли са ремонтирали. Пусто, като не помня на кой етаж беше родилното, не мога да разбера 3-тия етаж, за който говорите точно родилното ли е или...?  Embarassed

# 4
  • Мнения: 8 505
Пусто, като не помня на кой етаж беше родилното, не мога да разбера 3-тия етаж, за който говорите точно родилното ли е или...?  Embarassed

Да,на 3.етаж е родилното.

# 5
  • Мнения: 815
аз раждах в края на март- новата родилна зала е на 2 етаж  - там са и бебетата- на 3 етаж има операционна - нова- ремонтирана и стаи- ремонтирани. Тогава течеше и ремонта на първия етаж-може би вече и него са го оправили- ВИП стаите на 5 ет-също новички

# 6
  • Чикаго / София
  • Мнения: 3 636
Аз раждах там преди 3м.  Стаите където са родилките на втория етаж не са ремонтирани и хич не изглеждат добре. На 4ет. също има стаи за родилки. там е направен ремонт и стаите са много хубави и приятни. 3ет. където е родилното и бебетата също е след ремонт и е много приятно. Въпрос на късмет е къде ще попаднеш след като родиш. Дали на 2ет. или на 4ет. Пожелавам ти да е на 4ет. в ремонтираните стаи. Аз изкарах една вечер на 2ет. и една на 4ет. и 8 на 3ет. та имах възможност да разгледам навсякъде! Wink
Успех! newsm10

# 7
  • Чикаго / София
  • Мнения: 3 636
Видях, че става разминаване с етажите, но това се дължи, че мами като мен броят партера за 1ет., а други мами не го броят за етаж и така някъде е написано, че родилното е на 2ет. а в друг постинг, че е на 3ет. , но все става дума за едно и също родилно! Wink

# 8
  • Мнения: 7 640
в края на август започна ремонта на останалите неоправени стаи. Би трябвало към момента всичко да е приключило.

# 9
  • София/Осло
  • Мнения: 4 541
Аз родих там на 1 септември.Всичко беше ремонтирано и чистичко, само 3-4 стаи имаше които оставаха за ремонт- там където лежаха родилите вече. Казаха че скоро и това ще оправят.

# 10
Лятото като лежах там всичко си беше супер,но като родя до месец,ще пиша по-прясна информация

# 11
  • Мнения: 272
Много благодаря на всички!
Страхотни сте! Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт