Един въпрос за "падпадъча мас"

  • 3 749
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 142
Надявам се някой да ми отговори, ако е ползвал за болки в ушите.
Интересува ме по колко пъти дневно може да се капе от нея?  Моля, ако някой знае да ме посъветва!
Благодаря!

# 1
  • България
  • Мнения: 224
Ползвала съм падпъдъча мас при болно ухо на дъщеря ми когато беше на около 1г/тава беше преди 7г/Тя много страдаше от уши и обикновено вечер късно я заболяваха или посред нощ.Разтапях маста на водна баня и като изтине,да не пари,с капкомер слагах 1-2 капки в ухото когато я боли /може 3 пъти на ден/Винаги в ухото се слагат топли капки-телесна температура.Тогава нямаше много ефикасни капки и падпъдъчата мас много й помагаше.По-късно открих капки за уши OTIPAX и все с тях се оправяхме.
     

# 2
  • Мнения: 2 142
Перуника, много ти благодаря за отговора. Моето момиченце от известно време страда от уши, но чак онзи ден се сетих да попитам лекарката за падпадъча мас, дали мога да слагам в ухото, но забравих да я попитам, по колко пъти на ден мога да слагам. ОТИПАКС, ползваме от една седмица и никакъв ефект. Според лекарката, която е УНГ, падпадъчата мас е изключително ефикасна, но трудно се намира и лукс. За мен обаче не е проблем, защото баща ми е ловец и винаги има и на приятели дава. Аз съм се убедила в свойствата и, когато преди години баща ми получи изгаряне от много висока степен на лицето и ръцете. Сега няма дори и белег от това!

# 3
  • Мнения: 431
пЪдпЪдък

Общи условия

Активация на акаунт