За СРЕЩАТА

  • 3 042
  • 59
  •   1
Отговори
  • Мнения: X
Значи срещата остава за Мама Миа на 26.11. събота в 18.30. Аз се наемам да направя резервацията за 15 човека.  Hug

# 1
  • Мнения: 1 023
Opa, mejduvremenno stanaha 16. Za broikata ako ima niakoi nov se obajdaite tuk, tukmo da ne izostane temata.   bouquet

аз ше се обадя, каси, не съм 17-тата, щото няма как да влача борисето. Wink

милк - на пролет и лято с удоволствие  Sunglasses

# 2
  • Мнения: 193
Отпишете ме ,за което адски много съжалявам! Сама съм с малкия вече/баба му се прибра при дядото/ и няма на кого да го оставя.Много исках да се видим,щеше да ми е много интересно.
Пожелавам приятно прекарване на всички присъстващи,целувки от мен!

# 3
  • Мнения: 1 327
добре де, а не може ли и една среща с бебешоците да спретнеме? щото и аз няма как да оставя мойта принцеса...

# 4
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
о да защо да не спретнем такава среща - и по-къса да е с мами с деца - пак ще е супер
аз също ще съм с малкия ако е 26 - освен ако родителското тяло не реши да играе роля на баба/дядо
ма май че с него ще предпочета въпреки, че като беше беб беше супер ама сега не иска 2 мин да стои на едно място

# 5
  • Остров Приятелство
  • Мнения: 648
Здравейте,
найстина не може ли с дацата?Със съпруга ми сами си гледаме детенце и няма как да се присъединя към Вас, а много бих искала Hug

# 6
  • Мнения: 289
Аз нямам възражения да е през дяня. Mr. Green На мен изпита ми е от 10.00 и най-късно до 11.30 ще съм свободна.
А за места съм чувала, че има доста,освен McDonald's, но мамите от София да кажат къде ще е най-подходящо.

# 7
  • Мнения: 1 023
не променяйте срещата - са и без това не е подходящо за деца - в повечето случаи бебета.
на пролет лято - кой с количка, кой под мишка, кой за ръчичка - в някой парк - толко бирарии и кафета има, че ум да ти зайде.

милк - желае весело изкарване Grinning

# 8
  • Ispania
  • Мнения: 4 482
МОМИ4ЕТА МНОГО Е СТУДЕНО ЗА БЕБО*ите Confused,аз моя без проблеми ,Ще го даведа(ако среЩата е с де*ата) ,но все пак помислете и за това.АЗ ЗА 26 С*м сигурна Peace.ТАМ С*м Wink

# 9
  • Мнения: X
Ще изчакам ден два и ако няма други предложения ще направиа резервето за 26ти. Обаче ми се струва, че не всички ще доидат, поне един отказал се се сещам. Ако има други да се обаждат.  Hug

# 10
  • София
  • Мнения: 6 477
Пиши ме твърдо ЗА. А за ходене с деца - аа, не си е работа първо...дребната ще ме побърка и една секунда няма да мога да седна, а и времето не е много за сбирки с бебета и дребни деца. Аз поне имам на кого да я оставя за някой и друг час.  bouquet

# 11
  • Мнения: X
А за ходене с деца - аа, не си е работа първо...дребната ще ме побърка и една секунда няма да мога да седна, а и времето не е много за сбирки с бебета и дребни деца.
Точно това са двете причини, поради които и аз смятам, че не е удачно с деца. Ужким прогнозата била, че към края на седмицата много ще се стопли времето, ама не мисля че трябва да разчитаме на това. Аз съм лесна, мога и така и така и затова чакам вие да предложите, но за сбирка с децата като гледам ще стане още по-трудно, така че предлагам да си остане така за събота, 18.30 в Мама миа без децата. А с малчовците - напролет - тъкмо и АЗ НЯМА ДА СЪМ САМА ВЕЧЕ....  Praynig  newsm44

# 12
  • Мнения: 351
Момичета, дайте да се разберем до петъка, защото аз през weekend -а не влизам в нет-а! Аз също смятам ,че децата ще ни побъркат...а и е студено вече за тях !
Ако запазите маса пишете, за да можем като влезнем да търсим "reserve"!

# 13
  • Мнения: 312
искаше ми се и аз да дойда, но ще съм в софия на 27, така че ще пропусна.
от мен - весело изкарване!!!  Peace

# 14
  • Мнения: X
Ето коригирания списък:
Val, Tonkata, Mila77, Salai,  Karla, Milenita, casiopeiya,   Амели Пулен,  maria_io, Morgana, Geniba, Dragon's bride - 12 човека.
Под въпрос са: alena, Mariely, Catnadeen /за без бебочко става дума Cry, ако имаш на кой да го оставиш/, elito.
Днес или утре ще направя резервацията и ще напиша..... ако не забравя, че кукувица ми е изпила ума напоследък.  ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт