Препоръчайте ми чанта

  • 910
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 722
Искам някаква чанта, която да е едновременно елегантна и делова, т.е. да става освен за гримчета, парички, също така и за по-големи неща като книги и документи. Има ли такава, или ще ми се наложи да купувам 2 и да ходя едновременно с дамска чанта и куфар?

# 1
  • Мнения: 2 596
Ани, ти съвсем се обзаведе  Laughing

# 2
  • Мнения: 2 161
Нещо такова ли искаш?
това
или това

# 3
  • Варна
  • Мнения: 10 781

Първата чанта колко ли струва? (мързи ме да се ровя из сайтаRolling Eyes

# 4
  • Sofia
  • Мнения: 21 580

Първата чанта колко ли струва? (мързи ме да се ровя из сайтаRolling Eyes

ето

# 5
  • Варна
  • Мнения: 10 781

Първата чанта колко ли струва? (мързи ме да се ровя из сайтаRolling Eyes

ето

Мерси!  Shocked

# 6
  • Мнения: 1 722
Хм, чанта №1 е готина, точно като за мен!! Мерси!  Laughing
Ау, сега виждам, че е само в зелено  Naughty.

# 7
  • Sofia
  • Мнения: 6 885
Аз бих носила 2 чанти - една дамска елегантна да пасва на стила на обличане и една делова, само за книжа. Много шик ми изглежда.  Grinning
А другия вариант - да се валят червила, тампони сред документите някак неприемливо ми изглежда.

# 8
  • Мнения: 2 323
Аз бих носила 2 чанти - една дамска елегантна да пасва на стила на обличане и една делова, само за книжа. Много шик ми изглежда.  Grinning
А другия вариант - да се валят червила, тампони сред документите някак неприемливо ми изглежда.
Да, и аз така бях преди - така и двете чанти са по-малки, иначе голям куфар е #Cussing out

# 9
  • Мнения: 4 473
Аз бих носила 2 чанти - една дамска елегантна да пасва на стила на обличане и една делова, само за книжа. Много шик ми изглежда.  Grinning
А другия вариант - да се валят червила, тампони сред документите някак неприемливо ми изглежда.
Шик е да - спор няма, но пък защо да се валят червила сред документи - има си козметични чантички за тази цел Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт